Alfa Centaurské Papírošpinění na Přání

9. září 2010 v 18:04 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Moji milí nápadníci!
Ano, nápadníci - neboť mi dodáváte nápady - všem vám moc děkuji! Jste naprosto skvělí a vaše nápady vždycky mají kouska vás a přesto hromadu místa, kam si můžu doplnit svoje chlupaťounké úmysly. Každý z obrázků sem kreslilo strašně rádo - a aby nikdo nic nenamítal, zase si obrázky seřadíme dle abecedy. Žádná diskriminace těch, co uvedli nápad až v poslední chvilince a já dokreslovalo jako o život :)

Vím vím, jsem pomalé stvoření. Ale pochopte že kreseb je tentokrát kolem dvaceti - minule byl zájem o trochu menší - a taky nebyla ta zpropadená, Alfa Centaurská škola... Ale příště bych bylo nadšeno kdyby se našel jeden či dva nápady navíc, klidně i víc! Tužky mi nedochází, papír už vůbec ne a vám doufám taky ne, nebo jo?
Vsadím se, že už teď máte určitě návrhy na příště ;) Nuže vrhněme se na to!(Opět jako minule ke každému obrázku dodávám malinký příběh, to já rádo! A u každého obrázku je odkaz na blog pravého stvořitele - protože bez něj bych to nedovedlo)
Mávající
Zajímavé, kreslilo jsem pro Alessandru, pro kterou je tenhle pohádkový sen - ale ne ledajaký, úplně nejvíc pohádkový! Tudíž jsem se snažilo (celkem neúspěšně) zakomponovat Hloupého honzu, který se proměnil v buchtu (povidlovou), duchy smíšené s Džiny - kteří přebývají ilegálně v Aladinově lampě, která je tak velká v důsledku velikosti olejem nabalzamované Aladinovy mrtvoly - plus se přidala i Ledová princezna, dcera královny...
Pro Allesandru
...a potom mi svůj nápad pošeptala i Alexandra Gryffin - Lištička, která chtěla lištičku (sebe) v meziplanetárním modulu. Dovolilo jsem si nakreslit druhý nejpoužívanější typ, tzv. Flying Saucer nebo-li Létající Podšálek. Naprosto spolehlivé a voňavé plavidlo. A budu moc rádo když si mojí patlaninu budeš chtít někam vystavit!Pro Lištičku
Milá Komplikovaná Dívko, tvůj jednoslovný nápad ve mě rozpoutal úplnou bouři emocí a ruka si sama jezdila v rytmu po papíře... Co z toho vylezlo, samo netuším. Snad se ti zalíbí mnou nakreslená neobyčejně komplikovaná kytara.
Pro Complicated
Malinké Červené tlačítko mi vhodilo do hlavy nápad s utíkajícím lakem na nehty... Ale já předvádím novou, moderní verzi tohoto starého stripu o velkém útěku... Doufám, že sem splnilo tvé představy! :)
Pro Čudlík
Doubt (z jejího bezpochyby skvělého blogu) mne požádala o nakreslení toho (nebo koho), co je mému srdci nejbližší a nejmilejší... :) Moc hezký nápad.
Doufám, že neméně skvělé létající Darling nebude vadit, když její obrázek "mé vysněné chlupaté stvořenice" bude jedním a tím samým obrázkem jako ten pro Doubt - protože mému srdci je má vysněná chlupatá osůbka skutečně nejbližší... Kresba vůbec nevystihuje všechnu tu krásu a ten pocit, když jí vidím. Ale nemyslete si, že si ubírám práci - obrázek je pro dvě, tudíž dvojnásobně velký (a najdete na něm i mne, malé stvoření?)! A vůbec se mi to nepovedlo, neumím kreslit nádherná stvoření natožpak holky...
Mohl bych vyjevit její jméno, ale asi nebude ráda; ale já to stejně provedu - jmenuje se Ty. :)
Pro Darling a Doubt
"Hlásíme, spoluobčané království krále Dobroblba, že utekla z ústavu pro ty s myslí chorou králova první, šíleně veselá dcera Fantaghira!"

Pro Fantaghiru
Jak si tě představuju, Já? Beautiful, speciální and diferenční... Doufám, žes nečekala že nenakreslím jenom tebe ale skutečný proces mého představování si! Vyber si svou nejhezčí podobiznu, snad jsem neurazilo svým neuměním! :-D

Pro Já

Že ty máš ráda Colu, Kiro Seigi? Nicmémně řádně zkofeinovaný růžový Velbloud z planety Coly je tu... Muselo jsem kreslit rychle utíkal mi ze záběru a navíc se na mě chystala plivnout Coca-colová lama která kouká do obrázku zleva!Pro Kiru

Maruška s balonkem po mě chtěla něžnou, moc hezkou jeřabinovou vílu. A já se strašně bojím, že jsem její prání nesplnilo... že se jí víla nebude líbit, nebude hodná básnění. Doufám, že je něžná. Určitě je jeřabinová... a kreslilo jsem jenom její obličej. Jak já se bojím! Ale snažilo jsem se...

Pro Marušku

Bohužel, paní Naďo- na žádné z fotografií jsem nemohlo najít můj domeček a celou rodinku... ale já jsem šikovné stvoření a tak jsem pátralo dál a hluboce a vida! Našlo jsem mě, s maminkou i tatínkem a co víc - při západu sluníčka a vyfocené u Kráteru Byznysmena!
Pro Naďu
Pro Pavla z Dorthumndu jsem mělo nakreslit pastýřku putující k dubnu... Ale co bych to bylo za nelidu stvoření abych nechalo chudáka pastýřku putovat takovou dálku a ještě ke všemu bez beránků? Tady je, už pase své beránky a doputovala - k dubu, nu... (jeden beránek je už ostříhaný - svetr ti můžu nakreslit příště, nebo ti ho rovnou poslat meziplanetární poštou :))
Pro Pavla
Copak se to skovává v piknikovém košíku? Já!!
Smím tě příště, hrášková Ratusko pozvat taky? Dáme si spolu hráškové sendviče!
Pro Ratusku
Ale fuj, slepice já nerado. Takoví divní tvorové... a drakypojídající Sayuri napadlo abych nakreslilo kura jak si na dráčkovy smlsne. A já říkám, že se určitě ještě zachrání - no tak, dejme mu šanci! Ty slepice se jenom chystá. Dráček roztáhne křidýlka a uletí, určitě.
Pro Sayuri
Chválící Shariony (moc děkuju, Drátagnan pozdravuje :)) mi připomněla moji prázdninovou dovolenou... Ale vysněné prázdniny? Kde bych je strávilo? Asi v srdíčku. Všech lidí? Možná, spíš jenom v tom jednom... (první šipka naznačovala kamsi, kde mi to moc evokovalo dvě (moc hezké) části pozemské dívky)
Pro Shariony
Rozdavač plšiváků a pořadatel komiksového týdne tu má speciální plánek - lze podle toho sestrojit jednodušší verze interplanetární lodi PacMan 3,000 - nejnovější model; pohonem jsou pouze křupky volně se vznášející ve vesmíru!
Pro Sikara
Pro neobyčejnou Obyčejnou jsem nakreslilo OKO... tohle jsem si vážně užilo, za tvůj nápad moc děkuji - snad se ti bude netradiční pojetí "světlometu" líbit!
Pro Obyčejnou
Krásně fotící Taroe mi nechala volnou ruku - a já to pojalo celkem doslova. Takže tramtadadá - zloděj snů dle Malého stvoření! (nepovedený ale dělaný pro tebe)
Pro Taroe
...ale jaký sen to vlastně pánovi ten zloděj krade? Už to mám, sen sladký! Přece je jako každý, má rád sladké... A to se mi krásně spojilo přání Almy Nacidy: tady je sladký sen, který zloděj snů právě bere pánovi v čepičce...
Pro Almu Nacidu

Prosté přání básníka je přáním složitějším než se zdá - mělo jsem nakreslit Vencu DG in rock! Tudíž tad ho máš, milý TlusŤjochu - doufám, že budeš spokojen: Je to Venca DG carved in rock'n'roll rock! Oh yea...Pro Tlusťjocha
A na téměř úplný závěr tu mám přání mladé vědátorky a Vysmáté zvědavky - drazí blogeři, máte poprvé možnost vidět Malé chlupaté pod rentgénem. Úplně nahaté, jak ho Alfa stvořila! (popisky odborné provedl docent Chlupatý)
Pro Vysmátou
Tak... to je všechno.
Doufám, že nejste moc znechucení tím, že neumím kreslit nebo tím, že je toho tolik. Nebo tím, že váš nápad nevypadá podle vašich představ... To snad ne. To by malé stvoření nerado... Určitě mi tu nechte komentář, za každou kritiku budu moc rádo! Teď se půjdu trochu proletět po jednom dni bez komentování po vašich planetkách a potom? Půjdu na Alfa Centaurský ples. Už jsem krásně učesané, na přání mojí Ty nakreslené výše. A je to vlastně obrázek pro ní! Takže tady jsem já - připravené na zábavu v saku!

Pro Ty
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 9. září 2010 v 18:13 | Reagovat

Nemůžu si pomoct, ale Pacman je naprostá špička :-D Ten je nejlepší!
A neboj se, dráček se určitě zachrání! :)

2 Sikar Sikar | Web | 9. září 2010 v 18:31 | Reagovat

Pomalé stvoření? Já chtěl začít křičet "To je fofr!". Já bych to dodal až kdovíkdy...

Kresby mě pobavily, jedna vtipnější než druhá. A létat v Pacmanovi, to by mě teda nenapadlo. Doufám, že někde v kosmu létá nákladní loď plná křupek, co má díru a trousí křupky všude, kam letí... jináč bych se bál o palivo.

3 Vysmátá Vysmátá | Web | 9. září 2010 v 18:50 | Reagovat

nakreslit za jeden den, tolik umělecký děl, tak detailně a nápaditě, plus ještě dodat perfektní anatomii, děkuji ti Chlupáčku, mám radost! Je to moc povedené,  a budu se tím zabývat v příští odborné práci. Jinak se mi ještě moc líbí kur žeroucí dráčka, oko, lištička a ostatně úplně všechno :)

4 Maruška Maruška | Web | 9. září 2010 v 18:52 | Reagovat

mě se bát nemusíš, je úplně nejvíc dokonalá! Děkuji moc mé Stvoření. Můžu si vílu vypůjčit na svůj blog a napsat pro ni básničku?

Je krásná, a přesně taková, jakou jsem si ji vysnila :-)

5 Darling Darling | Web | 9. září 2010 v 18:56 | Reagovat

Děkuji ti :-) Moc. Mám hned lepší náladu. Nemusím psát, že jsi Talent, to už víš. Jsi jedno z nejoriginálnějších stvoření, co znám. Mám se čím chlubit 8-) A ta kravata ti moc sluší a krásně voníš ;-)

6 Tehla Tehla | Web | 9. září 2010 v 18:57 | Reagovat

Naozaj, toto bolo rýchle. Ja sa ospravedlňujem, že som sa ani nestihla vyjadriť k rpedošlým článkom a ejha! Už tu kresby sú! A sú priam slová trhajúce. Vidím, že tentokrát bol o teba naozaj veľký záujem. Ak bude znova príležitosť podať návrh na kresbu, nesmiem tú chvíľu premeškať. :)
Je vedecky dokázané, že kresliť vie naozaj každý. Nezáleží na tom, či kreslí Milé Stvorenie, či Grimm, ba či dokonca ja. Výsledok bude vždy originálny, pretože kreslíme od seba. A pozdravuj maminku aj ocinka, že majú doma takého šikovného umelca. :)

7 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 9. září 2010 v 19:13 | Reagovat

To je ten nejkrásnější obrázek co jsem kdy viděla *_*, děkuji ti milé stvoření, vykouzlilo jsi mi úsměv na tváři :)

8 ratuska ratuska | Web | 9. září 2010 v 19:14 | Reagovat

Samozřejmě, že mě smíš pozvat, Malé Chlupaté Stvoření :-). Nějaké ty hráškové sendviče připravím, pavoučci jistě pomůžou :-).

9 Já | Web | 9. září 2010 v 19:34 | Reagovat

Óóó...malé milé Stvoření, tys mě přesně vystihlo...děkuji ti...^^

10 Shariony Shariony | Web | 9. září 2010 v 19:58 | Reagovat

:-D To je dokonalé. Jak jsi se učesal a navoněl :-D Moc ti to sluší! Tvoje vysněná dovolená..přijde mi to hrozně romantické, že ty jsi až po uši zamilovaný, milé stvoření? :-) Tvoje rodinka je roztomilá, zvláště pak tvé mávání na obrázku. Dráček kouká vystrašeně, ale určitě se mu podaří uletět. Tleskááááám! ;-)

11 Optimista Sarkastická Optimista Sarkastická | Web | 9. září 2010 v 20:08 | Reagovat

Drahé stvořerní, tvé nápady mě překvapily a zaujaly... máš originální příbytek :) a originální kresby :)

12 Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená lištička Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená lištička | Web | 9. září 2010 v 20:15 | Reagovat

Lištička je bezvadná! :D

13 Infantility* Infantility* | E-mail | Web | 9. září 2010 v 20:25 | Reagovat

Poslední dokonalé. A děkuji za úsměv, který jste mi, milé eS., někdy teď poslalo :)

14 KatyRZ KatyRZ | Web | 9. září 2010 v 20:45 | Reagovat

Ach jo. Na začátku jsem si říkala, to musím okomentovat, to je skvělé. Na konci to vzdávám. Kdybych měla komentovat všechna stvárnění, která se mi líbí, tak jsem tu ještě zítra. Super nápady.

15 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | Web | 9. září 2010 v 20:52 | Reagovat

Ach bože, to je prostě dokonalé, jsem vděčná za svůj krásný obrázek odlakovače:D A když jsme u toho boha, máte na vaší planetě nějakého ? Můžeš ho namalovat;)

16 Fantaghira Fantaghira | Web | 9. září 2010 v 21:06 | Reagovat

Ta princezna je skvělá. Šílená. Veselá. Dokonalé :-) Nemám co dodat :-)

17 Naďa Naďa | Web | 9. září 2010 v 21:55 | Reagovat

Milé "MCHS", vypadá to, že jsi mělo se ztvárněním mého přání problémy a proto jsi nenamalovalo to, oč jsem tě prosila. Ale to nevadí, to co jsi namalovalo je moc milé a děkuji.
Jsi asi opravdu z jiné planety, tolik chvály jsem NIKDE (!) na blogu, co jsem viděla, neviděla :-) :-)  8-)

18 Naďa Naďa | Web | 9. září 2010 v 21:58 | Reagovat

Ještě jsem zapomněla napsat, že se snad ze všeho nejvíc, mimo obrázku pro mě, líbí - Lištička v meziplanetárním modulu. :-)  8-)

19 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 9. září 2010 v 22:22 | Reagovat

Jsem nesmírně rádo, že jsem mohlo vykouzlit úsměv na vaší tváři - nesmírně!, že si unášíte moje výtvory k vám na blogy nebo sešity, že se stanu předmětem dalekosáhlé studie, že jsem z jiné planety, že můžu pozdravovat svoje rodiče, že přijímám pozvánku na hráškový sendvič a že krásně voním!
A ještě jednou díky. Musím mít strašně štěstí na lidi, tolik příjemných bytostí pohromadě můžu udělat šťastnějšími... i kdyby jen o kapičku, stojí mi to za to.
To vy máte talent, ne já - talent mi dodávat chuť tvořit dál pro vás.

[17]: Ne ne, problémy ne, jen jsem to chtělo provést... nějak originálně. Snad jsem udělalo radost i tak!! Ani jsem se nepokoušelo - nechci přece vyjevit svoje číslo popisné, chodil by mi tam Prejt! (spam) :-D

20 _Complicated Girl* _Complicated Girl* | Web | 9. září 2010 v 22:45 | Reagovat

To.. to.. to jako myslíš vážně? =O
NÁDHERA!!!♥

Panebože to mě naprosto zahřálo u srdce. Obdivuju lidi, jako Ty. Vždy jsem chtěla být umělkyní, která s tužkou a papírem vykouzlí něco víc, ale vždy jsem byla pouze průměr. A taky vím, že průměrem taky zůstanu.

Ale... ty tvé kresby... nezachápala jsem! Víc než krásné! =)

Ta kytara.. no to je něco! Věděla jsem, že to zvládneš nakreslit na jedničku, ale doopravdy mě nenapadlo, že z toho vyčaruješ něco neuvěřitelného. Asi si to vytisknu a nalepím na poličku =D=)

A co víc - nejen v té kytaře se skrývá úžasné dílo! Opravdu!

Ach.. chlupaťoučké stvořeníčko.. kdyby jsi jen vidělo, jaký mi tyto obrázky vykouzlily úsměv na rtech.. přesně tohle jsem potřebovala =) Děkuji.

21 imagi imagi | Web | 9. září 2010 v 23:29 | Reagovat

Krásné obrázky, nejprve mysl zavedou do jiných krajin a pak zahřejí u srdce. Nádherná práce

22 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 10. září 2010 v 9:38 | Reagovat

Venca Dg je potěšen. Zní tvrdě.

23 Optimista Sarkastická Optimista Sarkastická | Web | 10. září 2010 v 12:28 | Reagovat

Samozřejmě, že za tvou návštěvu budu ráda, každá objektivní kritika se cení :)
Jinak, vyhjádžení mého jména jako Optimista je právě schválně doplněno "příjmením" Sarkastická, protože vyjádření mé přezdívky je sarkasticky myšleno.
A i když mám třeba sklony k optimismu, mé sakrasticky naladěné druhé já mě vždycky vrátí zpátky na zem. Proto jsem to, co jsem, drahé stvoření... :) Snad s mou povahou výjdeš

24 Storyteller Storyteller | Web | 10. září 2010 v 14:44 | Reagovat

Můj komentář sice bude absolutně mimo mísu - ale je možný, že Fulghum psal právě o tvé matce?

25 taroe taroe | Web | 10. září 2010 v 16:22 | Reagovat

Obrázek zloděje snů se mi moc líbí :) Není nepovedený, je to tvá představa a osobité provedení. Ruka a maska vypadají děsivě, kdežto spáč má takový mírumilovný výraz. A s tou maskou ses trefilo, já pro ně mám vážně slabost ^^ Moc děkuju :)
Hrozně mě zaujal západ slunce a rodinky z Alfa Centaury u kráteru Byznysmena. Liška v letounu Flying Saucer je perfektně šílená :D A poslední obrázek je roztomilost sama. Vážně kreslíš úžasně milým a originálním stylem, to oceňuji :)

26 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 10. září 2010 v 16:50 | Reagovat

[24]: A můžu se zeptat, kde přesně? Kdyžtak jestli máš citaci přímo z knížky, možné to je :-D

[20]: Já děkuju... moc jsi mě rozzářila, a to už sem myslelo že víc to nejde!! Kouzlit úsměvy na tvářích, tím bych se chtělo živit... :-)

[23]: Takovou povahu já mám dokonce nejraděj! :-D

27 Doubt Doubt | Web | 12. září 2010 v 9:44 | Reagovat

Tvoje barvivé umění mě moc baví a líbí se mi, milé Stvoření. Budeš i nadále pokračovat v obrázcích na přání?

28 pavel pavel | Web | 12. září 2010 v 16:11 | Reagovat

já chtěl ty popleto k dubnu, ale ten dub i s těmi beránky a pastýřkou se mi taky moc líbí...
jestli mohu mít další přání, namaluj mi pana Jefferse :-D  :-)
co bys rád na oplátku ode mne z té mé muslimské tramtárie? :-)

29 pavel pavel | Web | 12. září 2010 v 16:16 | Reagovat

vidím jaké mám někdy dlouhé vedení, ten duben tam je, tak promiň :-D
máš u mne fotku na přání, třeba ji zítra vykouzlím, hezký den :-)

30 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 14. září 2010 v 7:41 | Reagovat

Kresby jsou úžasné, stejně jako vždycky. Ale já, jelikož miluju psaní, nejvíce oceňuje tvé dodatky a komentáře ke kresbám... ty se mi vždycky hrozně líbí :)
Jinak bych se chtěla omluvit, ale poslední dobou honím čas, kde se dá a většinou, když se dostanu na internet, stihnu tak tak napsat článek a skoro nestíhám číst blogy, které mám tak ráda. Budu doufat, že ti sem taky jednou napíšu své přání z bločku, pokud na něj teda nepřijde už někdo jiný :D

31 alma-nacida alma-nacida | Web | 15. září 2010 v 14:06 | Reagovat

Alma má zpoždění, omlouvám se, že tak pozdě, ale MOC A MOC DÍKY ZA OBRÁZEK. ;-)Těšila jsem se, až se budu mít čas kouknout :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.