Alfa Centaurské Tužkytrápení na Přání

30. září 2010 v 18:34 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Na začátek se vám zase malé chlupaté a pomalounké stvoření omlouvá ale hlavně: Děkuje vám! Za vaše skvělé nápady, které mě zase tolik moc bavily kreslit... A také se ještě musím omluvit svojí tužce, a to veřejně - chudák už je krátká asi jako polovina malíčku malého stvoření a pomalu si budu muset pořídit náhradu. Tak nerado zabíjím staré věci vhozením do koše...
A abych si i trochu zaprosilo a zaotravovalo - básníčkářská soutěž pořád běží, takže jestli se vám líbila básnička, poprosím o další hlasy (a smutně se zadívám).

A teď už, bez větších průtahů, tradadadaá!! Vstupte do říše kreslířské dámy a pánové, kde se obrazárium stvořeníčkovité prolíná s blogařskými nápady... Dvacetšest nesmírně nepovedených děl čeká na největší kritiky - svoje stvořitele! Snad se zalíbí:
Mávající
(v kurzívě vždy odkaz na blog skvělého nápadníka kde lze nalézt podobně šílené nápady :))

Podle abecedy seřazeno vyhrává jednoznačně Ááááááááá., slečna, která si zažádala o poníka (jé, mám rádo poníky) pojídajícího mufin! Tak tady ho máš, milá Á, a jí dokonce slušně (je z čistokrevného rodu).
Pro A.
Milá Agrrr (s vrčivým blogem) by chtěla dalšího Gastoňe! Neboj, brzy se dočkáš. Prozatím ti bude muset stačit flóra z Alfy jedna - konkrétně je tu Úsměvnice Kyselá a nějaký druh Pampevlka - nu roste to všude, i u mě na zahrádce:
Pro Agrr
Alexandra Gryffin Fox nebo-li Lištička měla zvláštní nápad s myšlenkou. A já ho pojalo trochu minimalisticky a chtělo bych vyjádřit zhruba tohle: Hmmmm - myšlenka je věc, která se nedá uchopit, je asi tak záhadná jako písmeno M a z něj se všechno dá vytvořit přímo v hlavě za rozsvícení žárovky šílenosti...
Pro Lištičku
Pro krasavici v šatech Červený Čudlík tady mám dle jejího přání pohádku: "Žil byl, milé děti, jeden Honza. No byl typicky český (nosil tepláky a jedl buchty a pořád si stěžoval) a jednoho dne, milé děti no - přihnala se bouře! I ta povidla měla hodně bílkoviny, tudíž Honzík svaly měl a mrak zahnal a ještě buchtu vám nabízí..."
Pro Čudlík

Létající cirkusové Zlatíčko chtěla nakreslit přesně tři kachničky (a tím uhodla že tři je moje šťastné a oblíbené číslo :)) a mě v kruhu. No a já, jak jsem se snažilo naaranžovat kachničky a spustit samospoušť, jsem to nějak neuřídilo a šplích! Už jsem tam...

Pro Darling

Doubtin doubtovitý blog má hrozně nápaditou autorku. Ta mi zadala abych nakreslilo můj oblíbený film... A já se pokusilo skloubit můj oblíbený film ISO 400 35mm a můj oblíbený kinematografický počin... Kdo uhodne který to je?
Pro DoubtVážka letí nad jezírkem... A v něm? Zrcadlí se můj nejhezčí dárek, který jsem kdy dostalo. Ale není to jen tak - tenhle náhrdelník, jednoduchý, ze dřeva, byl ještě lépe zabalen. Narazilo jsem na něj totiž při pojídání Valentýnského dezertu, který měl po stranách piškoty a byl fenomenálně dobrounký. Nekreslilo jsem ho, protože bych nevystihlo tu sladkost a jenom bych vám udělalo chutě... Nakreslilo jsem můj dennodenně nošený šperk přesně tak, jak mi ležel na stole.
Pro Dragonfly
Odstraňovač zlých otců a ještě k tomu do zásuvky a skládací! To si vyprosila Borůvková Eri, tak tady je: A pro všechny je též volně k použití, stačí nastavit stupeň zlosti a spustit srkající program...
Pro Eri
Pro Ethneu z jejího tořivého blogu tu mám mojí z těch všech asi nejoblíbenější kresbu... A sice Tanec Smrti alá Malé Stvoření; pojato nejspíš jinak, jak si autorka nápadu přála, ale snad se bude líbit - smrt zahodila kosu a přidala se do víru tance, shake your hip bones! (to, co se vznáší kolem postavy je deodorant smrti (to je pro filmové fanoušky vět typu "Cítím smrt ve vzduchu."))
Pro Ethneu
Psavá Fantaghira mě požádala o nakreslení kachničky - já zase požádalo kachničku o úsměv a zamávání! "Ahoj, ga-gahiro!"
Pro Fantaghiru
Milý Fredy tu je
výjev z té sluje,
kde chytli toho Oszliszla,
původce toaletního to zla:

Zde přiběhl čísník, řvouce "Tlač!",
přitom páchl Brise One Touch,
a moucha, sednouce si nešťastně -
splachuje se Robert propastně!
Pro Fredyho
Myšlenková Imagi měla sen o chobotničce se srdíčkovou hlavou - doufám, že se ti bude líbit, milá slečno z Myšlenkovny - snažilo jsem se o zachování srdce, protože tahle chobotnice ho má otevřené a všechny mořské tvory (i plody) má ráda!

Pro Imagi
"Palcem u nohy zkontrolovala teplotu vody. Usmála se, byla tak akorát. Vlezla do vany a zapálila si cigaretu. Nasála a vyfoukla. A znova a znova. Prostor koupelny se začal plnit šedavým kouřem a Charlote ležela ve vaně a utápěla se ve vlastním žalu. Po chvíli vodu vypustila a vklouzla do fialového županu."
(některé šachové partie jsou z důvodu slušnosti a neznalosti malého chlupatého stvoření vynechány)
Pro Já
Milá Kira Seigi si chtěla zajezdit na šnekovi - a já jí to i dovolilo! Ale jenom za nějaký hezký úsměv, co říkáš, Kiro? Šnek se moc necukal, jenom se mu občas porouchávají světlomety, ale ty si jízdu očividně užíváš - snad jsem tě nezpracovalo moc špatně (radši se omlouvám!)...
Pro Kiru Seigi
Paní babička Naďa (tedy, doufám, a taky doufám, že neurazím) mě požádala o nakreslení dámy s pudlíkem, krabicí s petlicí u víka a divanem plus košem na prádlo. A jak tak na to koukám, ten divan je pěkně divný! Ale dáma se tváří vážně a zcestovale, kam asi jede, paní Naďo?
Pro Naďu
Optimistka Sarkastická neměla optimistickou náladu, ale já jí snad vykouzlím - víš, co tohle je, moje milá blogerko? To jest holínka, holá, čestvě oholená a připravená k nošení! A můžeš skákat přes kaluže i do nich.

Pro Optimistku Sarkastickou

Day Dreamer z jejího snivého blogu nezmínila, že by chtěla něco nakreslit - leč od toho jsem kreslivé, abych vyplnilo nejtajnější přání! Tady máš to koťátko, které bys tolik chtěla - je věčně malinkaté, ne tak hebké, jako opravdové a trochu kouše: ale jinak je kamarádské :)
Pro Day Dreamer
A Ratuska (zelenkavá a psavá) udělala zase radost mému sousedovi ze souhvězdí tak malého, že ho vědci ze Země ještě nenašli a nepojmenovali po sobě. Jmenuje se Wavioria a tady vidíte průměrného občana - nářeči tu je trochu odlišné od Alfy a zdraví se no, však uslyšíte sami...
Pro Ratusku
Velmi filozofický námět od milé Sayuri mi dal chvilinku přemýšlení a trochu práce a dílo je hotovo - zde pohleďte, pánové a dámy konzumenti: Koloběh života v celé své recyklovatelné kráse!
Pro Sayuri
Kvítečku žluťounký Shariony, u mě na Alfě mám úplně neomezené možnosti! Vždy si něco přestavím a ono se to zjeví. Něco hezkého, samozřejmě! A domeček nebo spíš byt jsem si tedy zařídilo jako půdorys na Zemi - až se tam budu třeba stěhovat na zimu (ta tu je krutá a vesmírná)... Tady je plánek:
Pro Shariony
Nekorunovaný Plší král Pikošek a Povídek požádal o nakreslení jednoho ze svých poddaných - slepého plcha Plšivce Vrtákus Hlubinus, hlubinného a přesného zeměvrtače. (povšimněte si prosím stínu tvaru ČÍSLA s velkým Č (a A, Í, S a L).  Tady je plch zachycen právě ve chvíli, kdy nejspíš zahučí...
Pro Sikara
Inspirace na příště pro momentálně nápady-prostou neobyčejnou Tu Obyčejnou, to byl těžký oříšek... Ale tady mám inspiraci i pro vás ostatní, které nic nenapadlo - zakuklená inspirace čeká až jí rozbalíte, rozlousknete, rozstřihnete nůžkami představivosti. Prohlédněte si tu potvůrku dobře a potom se rozhodněte - teď jí otevřu a podívám se co je uvnitř!
Pro tu Obyčejnou
Taychi ze své nově na modro natřené planetky ode mě dostane Alfa Centaurského šneka. Tenhle ale není obyčejný - je to Neo Šnek. Připraven zastavit nežádoucí virusy v Matrixu, odrazí i kulky svojí slizovitou rukou... Pane Andresone? (Je zde vidět i amaterská úprava letících kulek... ještě si domyslete zvuk "pšššijůůůů")
Pro Taychi
Nejšikovnější fotografka v Galaxii od malého chlupatého stvoření dostane kamaráda... malé chlupaté stvoření! Tohle je z Alfy tři, Tehlo, a je moc přátelské - pomůže ti ve škole se slohy a s třídními důtkami či výtkami. Hlavně musíš jít do ředitelny s ním! A jmenuje se Mikoon.
Pro Tehlu
TlusŤjoch zabrousil do romantického motiffu... Pokusím se vysvětlit:

Jde o přesplotovou romanci; romanci, která se snaží překonat letem srdce ty nejhorší zábrany v podobě ostnatého drátu Neštěstí a zdi vystavěné lidmi z jejich předsudků a špatných vlastností... I přes ono pomyslné VŠECHNO, co stojí základem oné zdi a ostatní lidé hážou pod nohy dvou zamilovaným lidem se ti dva stále milují a jejich srdce, rozdrásaná plotem pořád žhnou...
Pro TlusŤjocha
A nakonec, aby jsme se nemračili nebo neromantičili - dáme si něco opravdu vysmátého... Co takhle toho nejvysmátějšího červíka ze všech, slečnu/červici Vysmátou?
Pro Vysmátou

Malé rádoprovástvořící stvoření se prozatím loučí a zachvíli oběhne vaše planetky a doufá, že
na někoho nezapomnělo,
že se vám to líbilo,
že tužka ještě chvíli vydrží,
že se umístí někde vysoko v soutěži básníků
a že jej zítra z ničeho nevyzkouší, protože půjde pozdě spát.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rany-chan Rany-chan | Web | 30. září 2010 v 18:47 | Reagovat

musím říct, že vůbec myšlenka tohoto se mi líbí. je to ulítlé a milé. a většinou vtipné. šikovná. :)

2 DayDreamer DayDreamer | Web | 30. září 2010 v 18:54 | Reagovat

Muffin a smrtka jsou nejlepší! :D Podobné obrázky si kreslím do školních sešitů :D

3 agrrr agrrr | Web | 30. září 2010 v 18:56 | Reagovat

Krása, krása, krása no prostě nádhera. A že máte tu flóru na Alfě takovou usměvavou přátelskou :-D. A Mikoon je úžasnej. Takovej muchlojidní. Jaj, prostě nááádhera. S tužkou mám podobné trápení, taky už se nekontrolovatelně krátí. A každá tužka píše jinka, tak se bojím bojím, aby ta další nebyla nějaká divná... ;-)

4 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 30. září 2010 v 19:01 | Reagovat

úžasné, všechny kresby:) jseš nesmírně nadané :) já jsem kupodivu dneska taky dostala něco podobného - modré korálky, u kterých jsem se rozhodla, že mi budou nosit štěstí :)
doufám, že najdeš tužku, která tvým kresbám dodá ještě většího nápadu a kreativnosti, pokud to ovšem ještě jde:)

5 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | Web | 30. září 2010 v 19:07 | Reagovat

Aaach já jsem nadšená ze svého Honzy (a polichocena tou krasavicí:D) i ostatní obrázky jsou moc krásné a vtipné:) Jsi prostě asi geniální, chlupaté stvoření:)

6 Tehla Tehla | Web | 30. září 2010 v 19:14 | Reagovat

Ja neviem čo mám napísať. Keby že mám niečo povedať, vystihlo by ma slovo speechless. Taký krásny obrázok si ani nezaslúžim. A vôbec, všetky sú ako vždy kreatívne, vedia potešiť smutnú dušu. Som dojatá, nedokážem sa ubrániť slze. Veď ja mám prvého kamaráta do školy. Ďakujem krásne, Mikoon je úžasný. Hneď ho zoznámim s Grimmom, bude rád, že niekto bude v škole so mnou :)
Ďakujem, ďakujem, ďakujem :)

7 Fantaghira Fantaghira | Web | 30. září 2010 v 19:19 | Reagovat

Jé, kachnička ♥ A pravá, made in Alfa! Jenom se těším, až se dostanu k tiskárně, vytisknu si ji a žlutě vybarvím! A pak si jí asi tady pověsím na zeď! Tak! :-D Vidíš, kolik radosti jsi způsobilo jednou jedinou kachničkou :-D A ostatní obrázky jsou samozřejmě také pěkné, ale já, kachničkomaniak, mám plnou hlavu své kachničky :-D
(Dává to vůbec smysl?)

8 Darling Darling | Web | 30. září 2010 v 19:31 | Reagovat

Děkuju :-) Moc! Skvělý nápad! Snad ses neutopilo :-? Zábavné, krásné, dechberoucí umění té nejprestižnější Alfa-Centaurské školy 8-)

9 ethnea ethnea | Web | 30. září 2010 v 19:49 | Reagovat

Muzu prohlasit, ze obrazek na me tema je rozhodne nejkrasnejsi, nejuzasnejsi a nejdokonalejsi a uplne jsem se do nej zamilovala. Drbu te za usima, chlupacku, nasherne prace!!! Davam tri jednicky s peti hvezdickama a jdu jeste chvili slintat nad tim smrtackem, protoze je vazne bozi!

10 Shariony Shariony | Web | 30. září 2010 v 19:53 | Reagovat

Teda žasnu nad tvými nápady - vždycky do kreseb přihodíš něco pro mě zcela nečkaného :-) Rudý fotr :-D :D Ale nejvíc mě dostala tajná hladová stezka z pracovny do spíže, takovou si přeju už dávno :-D :D!

11 Geisha Geisha | Web | 30. září 2010 v 19:55 | Reagovat

Děkuji ti za pochvalu mé milé malé chlupaté stvoření :) Ať si o svých kresbičkách říkáš co chceš, mě se moc líbí, máš super nápady, co mě vždy pobaví :) A jestli si vzpomeneš na Geishu až tě chytne zase kreslící slina.....mě by zajímalo, jakými činnostmi na Alfě trávíte čas (ráda poznávám nové kultury) :) Tak můžeš vytvořit nějaký soubor nejoblíbenějších činností chlupatých stvoření :)

12 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 30. září 2010 v 20:00 | Reagovat

Až se divím, jak dobře jsi mě vystihlo mé milé chlupaté stvoření :)
Šnek je úplně úžasný a jízdu na něm jsem si moc užila, moc ti děkuji, konečně mi něco za ten den vykouzlilo úsměv na tváři :)

13 Sikar Sikar | Web | 30. září 2010 v 20:03 | Reagovat

Heheee, ten film jsem tušil, že takhle dopadne.
Za plšáka díky, netušil jsem, ýže nafasovali nové vrtáky, hned na ně naženu inspekci!

14 Sikar Sikar | Web | 30. září 2010 v 20:05 | Reagovat

ah...jinak jsem si ještě zaslintal u tance smrti. tak má vypadat!

15 Já | Web | 30. září 2010 v 20:05 | Reagovat

Jůůůůů...děkuji ti, milé Stvoření!
To je přesně Charlote!
Můžu si tu ilustraci dodatečně přidat k oné povídce? Prosím...^^
Držím ti pěsti, abys zítra nebylo zkoušené...znám zákeřnosti učitelů...:(
Dobrou noc...^^

16 Vysmátá Vysmátá | Web | 30. září 2010 v 20:43 | Reagovat

jé jé, děkuji. Tak konečně vím jak bych vypadala :) A dokonce i vznešený Gastoň mě poznal. No, opět jsem nadšená :)

17 ratuska ratuska | Web | 30. září 2010 v 21:12 | Reagovat

Soused je super, stejně jako tanec smrti a všechno ostatní :-). Moc se mi to líbí, jsi prostě jedničkové stvoření :-).

18 pavel pavel | Web | 30. září 2010 v 21:23 | Reagovat

těch krásných obrázků... to se nedivím že už pomalu potřebuješ novou tužku :-D
já se ti zase musím omluvit že tě tu nenavštívuji tak často... stíhám čas a je mi to i líto... až budu v Praze tak se to pak snad zlepší... ahoj :-)

19 Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená lištička Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená lištička | Web | 30. září 2010 v 22:27 | Reagovat

Dobře ty, Stvoření. Čekala jsem, jak to ztvárníš, protože já sama bych asi nevěděla. :)
Ještě se mi hrozně líbí Tanec smrti a Chobotnice. :D Odteď je moje sestra chobotnice se srdíčkovou hlavou! :D :D :D

20 ethnea ethnea | Web | 30. září 2010 v 22:42 | Reagovat

Verejne prohlasuju, ze chci druhy kolo, uz se nemuzu dockat! :-D

21 imagi imagi | 30. září 2010 v 23:00 | Reagovat

Krásně se sní u tvých kreseb, no vážně, s otevřenýma očima jsem se ocitla nejspíš na jiné planetě, ani se mi nechce domů, děkuji za krásné pohádkové obrázky... a hlavně za srdíčkovou chobotnici, moc se ti povedla

22 agrrr agrrr | Web | 30. září 2010 v 23:08 | Reagovat

Milé Malé chlupaté stvoření. Mnohkrátero děkuji za poklonu. Od tak umělecky založeného jedince je to zkutečně čest :-) Budu nesmírně ráda, když si přečteš nějakou mou psavou tvorbu, ale mnohem radši budu za dalšího Gastoňe ;-) :-D

23 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 30. září 2010 v 23:17 | Reagovat

Všem strašně moc děkuji - jste úžasní!! Takových pozitivních ohlasů, to jsem nečekalo, že takhle k večeru se tu zastavíte na mé planetce... Jsem moc dojaté a rádo, že můžu vykouzlit úsměvy na vašich tvářích a trochu toho vesela ve vaší duši. A hlavně že potrápím koutky úst a bránici i silnějším způsobem!
Moc děkuji, za vaše nápady i ohlasy, ještě jednou - všem!! :-)

[3]:: Přesně tak, toho se bojím taky. Nebo že mě ta nová pokouše :-D

[13]:: A ví Plší Král, o jaký film se jedná v kinematografii?

[18]:: To vůbec nevadí, moje planetka není nějaká továrna na šichty, kam by se chodit muselo - já jsem nesmírně rádo když se zavítáš i jenom občas, ale hlavně že vůbec! A že tě to tu potěší a chceš se vrátit, milý Pavle! Stíhat čas je dneska těžká záležitost, a i když máme moderní postupy v kriminalistice, stále se nedaří ho dopadnout - kriminálník jeden.

[9]: *mrmmm mručí blahem z drbání*

[15]: Jistěže! Budu moc rádo, milá Já :-) Přidej a pozdravuj ode mě Charlote, jsem rádo, že se líbí.

[20]: Ó to jsem potěšeno, že je takový zájem :-D Ale je zvláštní, že kreslení na přání jsem tu nikde jinde nenalezlo, co si pamatuji... Já provozuji ještě navíc takzvané "bleskové kreslení" protože pak chodím spát takhle před půlnocí :-D

24 Taychi Taychi | Web | 30. září 2010 v 23:22 | Reagovat

Naše chlaté stvoření, moc ti děkuji, je to moc hezké :) zítra si to dám na blog, a budu to vychvalovat :D. Měj se moc hezky, také jdu zalehnout na stoh ponožek(ten je sice za postelí) ale neřeší se :D. Dobrou noc!

25 Sikar Sikar | Web | 30. září 2010 v 23:24 | Reagovat

[23]: Plší král si netroufá hádat...

26 agrrr agrrr | Web | 30. září 2010 v 23:37 | Reagovat

[23]: Já vím co je to za film :-D já jej (je)taky ráda ;-)

27 Naďa Naďa | Web | 1. října 2010 v 8:11 | Reagovat

Máš vzácný blog, milé MCHS. Příjemný, milý, usměvavý, tolik chvály na blogera jsem nikde jinde neviděla a proto k Tobě chodím ráda. Příjemně se naladit kladným nábojem a potěšit se Tvým usměvavým slovem a kresbou.
Díky za bezvadné ztvárnění první sloky z básničky, kterou si pamatuji. Budeš-li ji chtít poznat celou, tak ji musím najít na svém HDD :-)
Líbí se mi všechny obrázky, zejména koloběh života je zdařilý a připomíná mi to kolo Štěstěny ... :-)  8-)

28 alma-nacida alma-nacida | Web | 1. října 2010 v 9:58 | Reagovat

Zakuklená inspirace je bezva nápad, a Tanec smrti taky nemá chybu. Proč by si kmotřička nešla taky jednou normálně skočit, že? :-) O5 za 5 ;-)

29 alma-nacida alma-nacida | Web | 1. října 2010 v 10:55 | Reagovat

P.S.: Máš můj hlas v soutěži :-) Dáš mi taky svůj? Neboj, je to nepovinný :-) http://www.databazeknih.cz/soutezni-prispevky/ledova-kralovna-61

30 DayDreamer DayDreamer | Web | 1. října 2010 v 14:44 | Reagovat

Ano, ten smajlík je zamilovaný ^^
Protože spolužák, který se mi už dlouho líbí (a se kterým jsem dva roky po sobě seděla) si zlomil nohu a asi tři tejdny nechodil do školy, ve středu najednou přišel! Byla jsem štěstím bez sebe! A usmíval se na mě! ^^

31 Ta obyčejná^^ Ta obyčejná^^ | Web | 1. října 2010 v 16:10 | Reagovat

Převelice děkuji za inspiraci, milé Stvoření. Akorát nevím nevím kdy budou mé nůžky představivosti znovu nabroušené..:D

32 Hate Hate | Web | 1. října 2010 v 16:33 | Reagovat

Ty obrázky jsou dokonalý... Nejvíc se mi líbí ta Smrtka, to prostě nemá chybu :-D

33 Vypatlaná ovca Vypatlaná ovca | Web | 1. října 2010 v 19:20 | Reagovat

Mne sa páči to pre Tehlu. Ale rozhodne všetky sú vydarené. Vieš dobre kresliť. ( Kiež by som aj ja vedela. xD )

34 Sayuri Sayuri | Web | 1. října 2010 v 21:28 | Reagovat

Tanec smrti mě nejvíce pobavil.
Nemůžu si pomoct, ale Koloběh Života v tvém podání mě nejvíce zaujal.
Vysmátá slešna Červice tomu nasadila korunu. :-D
Kreativně-šílené kresy, nádhera! :)

35 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 1. října 2010 v 21:28 | Reagovat

[26]:;[25]: Monty Python and the Holy Grail, Sikare - můj vůbec nejnejoblíébenější film :-) Ni!
http://www.csfd.cz/film/3308-monty-python-a-svaty-gral/

[27]: Moc děkuji, posílám úsměv, milá Naďo! Tolik superlativů ani malé stvořeníčko neunese! Koloběh života se mi taky moc líbí, zvláště zachycení smyslu života.

[29]: ó, dozajista skvělá báseň. ZAsloužila by si být výše než-li moje, ta moje tam nšemá co dělat :-D Máš mé hlasy

[30]: Hodně lásky přeji :-) ;-)

A ať jsou vaše nůžky představivosti příště stejně nabroušené, jako tentiokráte :-)

36 Vendy Vendy | 1. října 2010 v 22:38 | Reagovat

Já si teda nic nepřála, protože jsem přišla pozdě. Ale s potěšením vidím, že Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri je nadáno neobyčejnou fantazií a je schopno nejen cestování mezi světy, ale i perfektního stvárnění svých myšlenek. (Obrázky jsou vtipné a co je nejlepší, opravdu jsi dostálo svému slibu a nakreslilo to, co si každý přál...) :-)

37 Ááááááá Ááááááá | E-mail | 1. října 2010 v 23:17 | Reagovat

Muhehe, poník s nožem, to ještě neviděla! Ale líbí se jí to a děkuje :-)

38 Cady Cady | Web | 2. října 2010 v 0:22 | Reagovat

SAKRA, SAKRA, SAKRA!!! Nestihla jsem to:((

39 Electra Wilderheart Electra Wilderheart | Web | 2. října 2010 v 1:23 | Reagovat

Mně ještě nikdy nikdo nic nenakreslil. A ty máš talent, Stvoření z Alfa Centauri.

40 Janinka Janinka | Web | 2. října 2010 v 10:47 | Reagovat

Vrtákus Hlubinus a Tehlo jsou prostě DOKONALÍ... :-D

41 TlusŤjoch TlusŤjoch | 3. října 2010 v 16:57 | Reagovat

Byl jsem chvilku na třetí straně plotu, omlouvám se za zpoždění.
Děkuji mnohokráte (i za návštěvu mých poklesslostí). Tisíciré pozdravy na tvoji trojhvězdu.

42 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 3. října 2010 v 17:10 | Reagovat

[41]: Tisícero pozdravů vyslyšeno a úsměvy oplaceno, děkuji :-)

[39]: Co není může příště být! ;-)

43 KatyRZ KatyRZ | Web | 7. října 2010 v 21:11 | Reagovat

Zase jsem se k tobě přišla zasmát a pobavit nad tvou fantasíí ;-)

44 Eri Eri | Web | 9. října 2010 v 22:10 | Reagovat

Jééé, děkuji za odstraňovač zlých otců. <3 Asi si ho vytisknu a zkusím použít. ;))

45 princess-denise princess-denise | Web | 14. listopadu 2010 v 8:31 | Reagovat

Je to vážně úžasné, máš skvělou fantazii! ;-) Krásně nakreslené, prostě tvým vlastním stylem... Nechceš začít přemýšlet o vydání knihy "Malé chlupaté stvoření" ?! ;-)

46 Johanka Johanka | Web | 14. listopadu 2010 v 21:35 | Reagovat

Krásně krásňounké! Krásňounce krásné! Něžné a pozitivní...ó jé.

47 Moon Lustre Moon Lustre | Web | 24. ledna 2011 v 19:24 | Reagovat

Mňam, muffin! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.