Alfa Centaurské Grafitulámání na Přání

25. listopadu 2010 v 17:56 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Děkuji vám! Tolik návrhů, až mi očka přecházela! Jste úžasní vymýšlitelé, studny mých nápadů a kreslivostí, bez vás by nic nebylo. Jste skvělí! To za prvé... A teď se na to vrhneme.

Jak jen bych uvedlo celou tu monstrózní a strašlivou přehlídku mých tužkovin a patlanin? Asi takhle: Snad jsem všechno splnilo, líbí se vám to a budete spokojeni. Nezbývá mi než doufat, že nebude ani vrhat rajčata ani znechucené pohledy. Všechno je sežazeno podle abecedy, snad jsem na nikoho nezapomnělo! Všechny odkazy na blogy jsou u jmen, pokud budete chtít nahlédnout i na jiné planetky.
Já si stále nevěřím, jestli jsem zdatné v plnění přání s tužkou a papírem (mocnými to zbraněmi) v ruce. Tak tedy přistupte blíže, celé to otevře malé, kreslivé stvoření...
Plnivé

Ať se líbí a vykouzlí úsměv, zamyšlení nebo hezké počtení či pokoukání :)
Já jsem si to užilo!

Agrrr

Démonská a špičoušatá Agrrr mě poprosila o pavouka nohouna... ale ještě předtím, nevyslovila jsi něco o tvém elfím mladíkovi z povídkách o Iren? Nejmenoval se Falynir? Tady je :) Snad jsem ho vystihlo tak, jak si ho představuješ... Podle čtení si ho totiž takhle jemně představuji já!! (snad nevadí, že má hubu otevřenou jako Bella, ale to je součástí parodie zvané ztvárnění malým stvořením)

Awali
Milá Awali se srdíčkem na správném místě mě požádala o srdíčko. Milé, usměvavé... Snad tohle je dostatečně vyšklebené, dodal jsem i správné značení pro proudění citů a svěrů, aneb kardiologie na Alfě Centauri.

Babi
Kamaráda, kamaráda... Tady máš, Babičko s deníkem Naďo jednoho velmi dobrého společníka, tvora Alfréda. Je čistotný, nosí usměvavou buřinku a rád si hraje (třeba s babičkou!). Posílám ti k němu i lahvinku červeného - na tlak (a šlak, aby tě netrefil).

Cady
Ó milá rockově dlouhovlasatá a nepochopená Cady, promiň, že nejsem schopno vyjádřit tvojí krásu... Ale pokoušelo jsem se, pac Alfa Centaurskou na to! A když už máš v záhlaví Sally, udělalo jsem z tebe takovou kytaristku loutkovou :) Snad se nezlobíš! A zahraješ mi?

ČernáOvca
Jak nakreslit "zasraně úžasný život"... Tohohle brouka velikosti mexického dolaru mi do hlavy nasadila vskutku černá Ovca z Tmavé Skály. Popadlo jsem veškerý úctu k životu a spláchlo ji do záchoda. Takhle to dopadá, když se poetično změní na symbolično... Snad se zalíbí a splní požadavek zasranosti! :)

Čudlík + Já
Ztvárnit lásku. Přiznám se (bez kožichu) že tohle byl skutečně nejtvrdší, ale zároveň nejzajímavější oříšek. Jednoduše zadáno, ale tak těžce přemíláno; vylezlo z nápadu Červeného Čudlíku a Já (která by tam nejradši měla dva chlapce a určitě je tam vidí :-D) něco... podivného, ale mého.
Propletenec dvou milenců, přišití dvou lidských duší k sobě a přesto svoboda, tak těžká je láska - ani jedna nit navíc, která by svazovala, ale žádná nit která by chyběla, aby duše nesplynuly v jednu. Polibek, propletení. Snad jsem splnilo, ale jsem zmatené... Láska se musí cítit a mě se úplně zabodávala tužka do srdce jak nadšeně jsem ji čmáralo.

Darling
Vivat Python! Vivat Monty! Darling z Flying Circusu chtěla vidět onen hrůzný výjev - malé stvoření potácející se na Minsterstvo trhlých Centaurňanů se svou parodií na vážný výraz, buřinku, kufřík s deštníkem a silly walk. Erm, to jsem to tedy... došlo!

Daydreamer
Snící za dne, DayDreamer strašně ráda fotí! Takže mě požádala o svůj výjev. Je vidět, že to má prostě v oku; její fotky lahodí i očku mému mlsnému. Snad jsem dobře ustřihlo ty vlasy, já nejsem moc dobrým kadeřníkem svých kreseb! A teď všichni... ČÝÝÝZBURGR, fotka!!

Dubious
Poeticky vyjevené z přání Dubious Cat a jejích Streptokoček jsem nakreslilo slečnu času, Vesmírnou ženu na vlnách ranních vstávání, čajů o páté a byznysmenských schůzek. Čas ji tlačí - neustále dále... Jednoho dne Vesmírná žena odhalí všechny své ženské zbraně a čas se na chvíli zastaví, aby ocenil tu krásu, dal možnost i hvězdám zastydět se nad svou malicherností a pak... pak poběží všechno při starých ručičkách dál.

Ellie
Povím ti teď jeden sen. Tak se hezky usaď, Ellie milá snivá ospalá...
Protože tvoje planetka nese název red flowers, našlo jsem ve své snotéce plné snovostí jeden zvláštní kousek pro tebe. Dávno v mysli jednoho člověka se plavila loď. Nebyla velká, ale nebyla zanedbatelná. Na ní byly totiž květiny všech možných druhů a za ní vlála plachta bílé, stříbřité barvy... Loď se snažilo potopit už mnoho černých myšlenek ale vítr vál loďku dál a ona zpívala svým dřevem o míru a lásce. Vypálilo na ní už mnoho děl, ale ona pořád plula a zpívala dál. A pěna myšlenek se rozrážela o její palubu, bílá a občas se skvrnou, ale květiny kvetly výš a výš... Až se několik květů po větru neslo dál. A zpívalo tu píseň celým snem, myslí i ústy toho člověka...

Ethnea
Pláč rozervaných je smutné téma a přání. Snad nejsi smutná, milá Ethneo z planetky milé a anywhere umístěné. Snažilo jsem se zachytit rozervanost, nářek, pláč i rozmazanost smutku rozervaných poeticky, skoro až abstraktně. Jestli se ti ta patlanina bude líbit, to nevím!

Fabiana
Fabiana básnivá a doufám že nadějeplná mě poprosila o naději. Vlastnost, která je bezpochyby dobrá a zvláštní... Tak jsem se snažilo odlesk naděje na oku člověka, kde v temnotě září zrnko onoho štěstí či čehokoliv co chceme zachytit.

Fantaghira
A charakter pana Blacka, nikoliv Bernarda ale Siriuse, nakreslit? To je výzva! A ještě pro vybíravou Fantaghiru, která se nebojí hned přiznat že jí žádný Sirius není po chuti! :-D Tak snad alespoň jiskra v oku či vlasy se zalíví, opravdu jsem se snažilo vcucnout do apíru svojí fantazii... :)

Foo Foo
Boiing! Boiiing! Co to je? To se malý zajíček Foo Foo blíží na mojí planetku! Uvítám ho nějakým dobrým drinkem, mrkví a objetím chlupatého kamaráda, co říkáte? On si to zaslouží, kluk jeden ušatá originální! :)

Garou
A další ušatá, tentokráte vlčice Garou Chan z psavého blogu mě poprosila o klobouk. Požádal jsem tedy vrchního Orionského kloboučníka o ušití plstěného, s dírami na uši dělaného klóbrce. Snad se ti líbí i růže (a nebudou tě píchat do hlavy při parádění).


Janinka
Přichází zima, už se pomalu dobývá na dveře i okna domečků a tak jsem Janince na její nově postavený domeček ušilo kulich. Nevím, jestli se jí bude líbit, ale splňuje požadavky Evropské Unie na zateplení střech a navíc z dálky připomíná monstrózního sněhuláka (a láká tak bezdomovce kulichuchtivé).

Kira Seigi
"Pane ano pane! Voják Jú Es HlodÁrny je připraven házet granáty, oříšky či poskytovat první křeččí pomoc! Paní, ano, Paní Kiro Seigi! Co říkáte? Mám vyhazovat do povětří všechny růžovky co navštíví váš blog? Rozkaz!" řekl křeččí voják a byl odcvrnknut bojechtivým lidským prstem.

Le Fille
Koně nemusí žrát oves. Někteří koně žerou (doslovně) metal. Tak jsem ti jednoho takového koně z planety Slayerania nakreslilo, milá Le Fille Ash. Snad máš pro metly slabost, vždyť tenhle má takovou obrovskou HŘÍVU!!

Mami
To by mě zajímalo, deníčku Áji a Lulu v podání vaší maminky! Příběh netřeba dodáva, už se těším na váš článek! (já si taky pohrálo, snad se obrázek líbí)

Memorin
Kdo to přečte, má u mě ananas. Netradiční přání skončilo matlaninou a škrabopisem, takže se básněchtivé Memorin za králíka milujícího ananas předem omlouvám. Kdyžtak doporučím lupu (ať už virtuální, či obyčejnou). Za tohle si nic na oplátku nezasloužím!

Nass
Nass s článkem plným Wraithů, podivných to tvorů, vyslovila potichounku své přání. A já ho s vervou splnilo (doufám)! Wraith licousovitý se fotil v příšeří zrovna včera, ale do snímku se (záhy) připletl sumec Lojza z vedlejšího jihočeského rybníku. Podoba čistě náhodná?

Ozzro
Kmínocentrik Ozzro mi předem poděkoval a to něměl dělat. Hned jsem se pohroužilo do výjevu egocentrika, že jsem se stalo samo na zlomek sekundy egocentrickým!! Ó, jak se mi to povedlo! Ó! Ta žena otáčející se za seladonem a magnetem na družice, óó!! A už i slunce září jen proň...

Sikar
/zpráva nevyluštitelného kódu italského/
El Diablo brano ty invazi udelala! To ty nesmela! Jeste ze plcho verno za tebou cllusalli! Luciphero nas rhala, nas rhala!! Jinak bella, bella se mi darit.

Slečna F
Už jsem říkalo, jak rádo kreslím úsměvy, že? Ale po ránu se moc nesměju, ani po jablíčku (ani po trávě). Ale když mě fotivá Slečna Fulghumová požádala o ranní smích s jablečnou příchutí, neváhalo jsem! A teď bez jadérek, prosím... Úúúsméééf!

Taychi
Na výlet si vyrazila parta podivná. Taychi v kloboučku, Benda z planetky Monia a jedno malé, chlupaté stvoření. Prostředek dopravní? Ooobrovský a chlupatý slimák. Ten nejchlupatější z megagalaktických slimáků. Krásná krajina mi ale na tolik učarovala, že jsem se vypotácelo ze hřbetu a visím na posledním vlásku ocásku - to je mi patálie! Zachrání mě Benda přivolávající právě démona? Snad ano!

The
Cloumák je jediný druh čaje, který vás zaručeně naplní nadějí, povzbuzením a sny - hned po vypití! Stačí si srknout, moje čajově vonící The, stačí si srknout... a přenesu tě tam, kde utopit se nedá ale pouze ráchat se smí (co smí, musí!!).

TlusŤjoch
Pan Ďulák pil mnoho Okeny. Proto mu v hlavě zeje ďúlek astronomických rozměrů, který se tudíž přeměnil na díru Černého charakteru a dělá z obličeje centrifugu. Točí se to tam všechno dokola, snad to panu Ďulákovi obličej nevcucne! Je to záhadný muž. V ruce drží jakýsi kufřík, navíc se nachází na nějakém poli (chystá se někoho vyhodit (z práce)?)... Že by byl součástí nějaké špinavé hry? Co myslíš, Cyberštamgaste, pijane?

Ty
A tohle je pro mojí Ty, která jediná smí požádat klidně i o sto obrázků a já vyhovím :) Tady je speciální hledač ztracených věcí - na klíče zejména má čuch - který ukradl jméno a pozměnil souhlásku, aby nemohl být stíhán. Je důležité uchovávat ho v dobrém kloubním stavu a pravidelně ho masírovat! :)

Tylia
Štěstí? Muška jenom zlatá, zvědavá lapající Tylio!
Však kterýžto český zlatokop se za ní s plácačkou honí, rozplácne jí a... a je po ní.

Vendy
Moc hodná Vendy, která mi tak hezky přála k narozeninám, poprosila o Alfu a její oblohu. Já se tak strašně rádo dívám na hvězdy, to ale víte... Tak jsem se nakreslilo, jak na ně hledím a Alfa se mnou. Jsme totiž jedna a ta samá hmota, já a moje Alfa Centauri. A hvězdy jsou prostě tak velké, úžasné a po nebi natečkované, že nejde se na ně vynadívat... Třeba tam někde je i vaše sluníčko, třebas... :)

Vysmátá
Vysmátá Vysmátá by chtěla štěstí do peněženky... Tak jsem vzalo kuchařskou zástěru a upeklo ti Alfa Centaurskou sušenku s čtyřprocentním podílem lásky, devítiprocentním podílem míru a zbytkovým množstvím těsta, cukru a štěstí v upečeném a chutném stavu. Jako ozdoba přišly oříšky a jemné rozinky. A přeci jen to nekalorické štěstí! Akorát tak lehké do peněženky, snad se ti tam vejde!! :)

Yasuo
A úplně poslední (škoda) na řadu přichází bezová hůlka pro paní chodící v rytmu Enter Sandman...
Takhle si zkouším bezovou hůlku představit - svým ztrouchnivělým uchem poslouchá jenom toho, koho má, viď? :) Snad se ti bude líbit!


A to je konec, moji milý zadávači! :) Na závěr ještě malý bonus - druhý výjev ze života stvoření, které opět pachťá něco pro vás... Mějte se, rádo jsem plnilo vaše přání, tužby a úsměvy!
Zamyšleně Kreslivé
Vaše Zamyšleně kreslivé stvoření
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 18:10 | Reagovat

Oh, stvořeníčko, některé obrázky jsou skutečně fantastické! :-) Děkuji ti za mého bezkonkurenčního (a jistě jediného na světě) koně!! Je dokonalý! :-)

2 Nass Nass | Web | 25. listopadu 2010 v 18:12 | Reagovat

Řeknu ti, milé stvoření, takhle krvelačného Wraitha jsem ještě neviděla.... Snad se jich nakonec nezačnu bát.....! o_O :-D  :-D

3 The The | Web | 25. listopadu 2010 v 18:35 | Reagovat

*strká ruku skrz obrazovku*
*vytahuje ji i s čajem v ruce*
Aaach! Děkuju ti, milé Stvoření za čaj. Vlastně za Cloumák. (A hned i s tvým Čajorightem)

4 Naďa Naďa | Web | 25. listopadu 2010 v 18:47 | Reagovat

Na téhle planetě je opravdu příjemně. Planeta splněných přání. Já jsem s Kamarádem spokojená a moc za něj děkuju. Doufám, že si bude rozumět i s panem Al-manem, milovníkem lineckých koláčků. Na Kamarádovi je obdivuhodné, kolik má zubů. Samozřejmě lahvinkou nepohrdnu, ale příště si domluvíme bílý, které dodám já, k obloženým chlebíčkům od Hájka. :-) :D

5 Fantaghira Fantaghira | Web | 25. listopadu 2010 v 18:53 | Reagovat

Děkuji za Siriuse :-) Je povedený, ale... Ale řekla jsem, že nebudu kritizovat, každý si ho představuje jinak. A u Siriuse budou vždy z mého pohledu nějaká ale :-D
Z ostatních se mi nejvíc líbí srdíčko a pán egocentrik, ačkoliv všechny kresby jsou krásné, ale tyhle dvě si pamatuju až sem :-D

6 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 25. listopadu 2010 v 18:54 | Reagovat

Tak dlouho jsem byla skoro až v depresi, jelikož si se na svém blogu neobjevilo! Ale stálo to za to- nedokážu říct, jestli jsi talentovanější na písmenka, nebo na obrázky!Jsme nadšena!!! Moc ti děkuji za nádherný obrázek, líp by to nikdo jiný neudělal!! Co mohu já tobě na oplátku vytvořit?,:)

7 Darling Darling | Web | 25. listopadu 2010 v 19:09 | Reagovat

Děkuji! Bezvadné kresby :-) Jen doufám, že sis při tom potácení něco nezlomilo :-( (je jedno zda nohu či tužku) :-D

8 Garou-tan Garou-tan | Web | 25. listopadu 2010 v 19:22 | Reagovat

Nedokážu říct, co se mi líbilo ze všeho nejvíc :) Takhle kreativní stvoření jsem ještě neviděla - obdivuji zručnost tvých chlupatých ruček.
Moc děkuji za klobouk ^^ Už brzy bude mít mé doupě nový kabát, kde si jej plánuji vzít na sebe :)

9 Sikar Sikar | Web | 25. listopadu 2010 v 19:30 | Reagovat

Teda, u mnoha obrázků jsem vyvalil oči nad genialitou čmáracího vyjádření nebo rovnou vyprskl smíchy nad jejich zábavností.

Ovšem můj útok na bránu se realitě až krutě podobá! bravo!

10 ellie ellie | Web | 25. listopadu 2010 v 19:43 | Reagovat

Och, ďakujem Ti, milé stvorenie za tvoju loď, tá vyhodila kotvu kdesi v mojich myšlienkach a uviazla tam.

Tiež si dovolím pochváliť tvoju kreativitu a skladám klobúk. Len tak ďalej :)

11 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 25. listopadu 2010 v 19:49 | Reagovat

To je opravdu nejlepší armádní křeček,  jakého jsem kdy viděla! :D Odteď to bude můj věrný pomocník :D

12 Little Bunny Foo Foo Little Bunny Foo Foo | 25. listopadu 2010 v 20:03 | Reagovat

jupííí, děkuju za krásný portrét:D a už se těším na mrkový drink, ty pružiny si určitě musím pořítid, vypadá to jako neskutečně pohodlný a vychytaný prostředek. Boiiing... Boiiing... už se blížím:D

13 agrrr agrrr | Web | 25. listopadu 2010 v 20:11 | Reagovat

Milé chlupaté. Nedokážu vyjádřit, jak velikou radost si mi udělalo. Tak tedy. Na oplátku z radosti, které jsi mi udělalo a úsměv na tváři, který jsi mi vikouzlilo.. si teď řekni o povídku. O jakoukoliv chceš na jakékoliv téma a o čemkoliv by měla být. Stvořím pro tebe třeba i pohádku, budeš-li si to přát. :D  :D

14 TlusŤjoch TlusŤjoch | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 20:30 | Reagovat

Pan Ďulák je jako vyšitý, což je dobře, páč je podšíffka sám o sobě.
Děkuji mnohkráte.

15 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 25. listopadu 2010 v 20:50 | Reagovat

Ňu...

Já jsem i pěkně poprosila - a zase nic.

Don Plcho Sikarro pobavil :-)

16 Já | Web | 25. listopadu 2010 v 20:55 | Reagovat

No teda...
To si piš, že tam vidím dva chlapce...;D
Děkuji, Milé Malé Chlupaté, opět jsi nezklamalo a moc jsi potěšilo...

17 Ovca Vypatlaná Ovca Vypatlaná | Web | 25. listopadu 2010 v 21:09 | Reagovat

Veľmi, veľmi ďakujem, Malé a Chlupaté! Si naozaj kreatívne, originálne a dobré a zaslúžiš si pochvalu ( a takýýto úsmev :-D ). Ďakujem, ešte raz. Zas*ane úžasný život je naozaj dokonalý!

18 Kiume Kiume | Web | 25. listopadu 2010 v 21:09 | Reagovat

Moc ti děkuju :). Moc hezké :) Já jsem tam tak hezká :P. Připomělo mi to ten sen, jak jsme pouštěli draky a agrrr :D.
Nejvíce se mi lbíbil šnek a voják co odpaluje růžovky ;)

19 Taychi Taychi | Web | 25. listopadu 2010 v 21:17 | Reagovat

[18]: Omlouvám se, špatná adresa blogu :D

20 Vysmátá Vysmátá | Web | 25. listopadu 2010 v 21:53 | Reagovat

vytištěno s úsměvem -> vystřiženo -> stěhováno do peněženky -> radování se :)))
Moc Ti děkuju :)

21 Lucerna Lucerna | Web | 25. listopadu 2010 v 22:08 | Reagovat

vesele krezbicky :-D ty dokazes lahko cloveka rozosmiat, vies o tom? :D

22 Cady Cady | Web | 25. listopadu 2010 v 22:52 | Reagovat

Jůůů.. to není možný, jak je to kouzelný :)* Zlobit se? Zbláznil jsi se? To je snad ta nejkrásnější věc na světě :) Určitě mě někdy na kytáru uslyšíš hrát, slibuju :)*

ps: každý tvůj milý komentář mě dožene k úsměvu, nevím proč, asi jsi kouzelník :)

23 Cady Cady | Web | 25. listopadu 2010 v 22:53 | Reagovat

týý, asi si to vytisknu a někam nalepíím a budu se s tím chlubit! :)

24 Shariony Shariony | Web | 25. listopadu 2010 v 23:02 | Reagovat

Stvořeníčko! To je úžasný, tolik obrázků a fakt moc povedených :-)

25 Vendy Vendy | Web | 25. listopadu 2010 v 23:16 | Reagovat

Krása! Projížděla jsem všechny a pusu od ucha k uchu měla. :-D
Jsi opravdu velmi nadané Stvoření! Extra zvláště děkuji za pěkně vyvedenou planetku s jedním hvězdomilným stvořeníčkem a samozřejmě spoustou hvězd nebeských... :-)
Obrázky skvělé a u doprovodných textíků jsem se královsky bavila... :D

26 ethnea ethnea | Web | 26. listopadu 2010 v 3:29 | Reagovat

Dekuju za obrazek, opravdu skvely. Stejne jako ty ostatni. Moc jsem si to uzila. A uz ted se tesim na dalsi dil. =)

27 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 26. listopadu 2010 v 6:42 | Reagovat

Je to všechzno výborný... Odpoledne si to prohlídnu ještě jednou - VŠECHNO :-D

28 Any Any | E-mail | Web | 26. listopadu 2010 v 13:27 | Reagovat

Má drahá příšerko!
Tak i já jsem po několika dnech, týdnech a možná i měsících, opět zavítala na tvou planetku!
V první řadě, se ti omlouvám, za svou dlouhou nečinnost.
Je mi to trapné, se omlouvat za stále stejný důvod lenosti, nečasu a nechuti jakkoli manipulovat s blogem, ale přes to vše, moc jsi mi chybělo!

K tvému článku: moc povedené :D
máš vskutku úžasné nápady! :)
nejvíce se mi líbí ''zasraně úžasný život". ;)
Těším se, až ke mě zase zavítáš.
Vždy mi zvedáš náladu :)
Tvá sousedící planetka v nadvládě Agnes Parcel Paketti.

29 Mami Mami | Web | 26. listopadu 2010 v 14:16 | Reagovat

Nádherný, alfa-teddy-chlupatý obrázek. Moc milé, děkuji-děkujeme. Co nevidět sepíšeme článek o našich nejoblíbenějších hračkách. Jen, co si dohrajeme. :-)

30 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | Web | 26. listopadu 2010 v 15:35 | Reagovat

Děkuji, obrázek je dokonalý stejně jako jeho popis..ani o nit víc ani o nit míň, je těžké najít někoho s kým se takhle dokonale sešít. A i ostatní obázky jsou skvělé.

31 sl.F sl.F | Web | 26. listopadu 2010 v 15:40 | Reagovat

Páni já hlavně žasnu nad tím, kolik jsi toho schopné stihnout a hlavně nad tvojí nekončící fantazií a díky tobě se těď mohu smát ranním jablečným smíchem ;) mockráte ti děkuji! Ostatní kresby jsou taky povedené! Zaujali mě například "Shit Happens" :D "Ministry of silly centaurňans" a určitě i Láska (je strašně těžké ji vyjádřit...my jsme jí měli za téma školní fotosoutěže...) a strašně se mi líbí výraz malého kreslícího stvořeníčka :D :D Děkuji

32 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 26. listopadu 2010 v 17:27 | Reagovat

Akorát máš u Shit Happens ruku s šesti prsty... xD xD xD To musí být FAKT zas*raně dobrý! (myslím to vážně) :P

33 ichos ichos | Web | 26. listopadu 2010 v 17:53 | Reagovat

Láska je prostě nádherná ;-)

34 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 26. listopadu 2010 v 19:59 | Reagovat

Pár kapek naděje. Děkuji ti za ně :)
A Shit happens je prostě dokonalé :)

35 Taychi Taychi | Web | 26. listopadu 2010 v 20:34 | Reagovat

Stvoření stvoření,
co chceš, abych ti nakreslila? :)

36 DayDreamer DayDreamer | Web | 27. listopadu 2010 v 9:11 | Reagovat

Mám to ale zajímavý způsob držení fotoaparátu! :D  :-) Ty vlasy jsi mi ostříhalo právě včas, včera jsem byla u kadeřnice! :D
Moc Ti děkuju za mojí podobiznu! Povedla se! :-)  ;-)

37 Babe Babe | Web | 27. listopadu 2010 v 9:57 | Reagovat

Máš to všechno nádherné :D

38 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 27. listopadu 2010 v 12:37 | Reagovat

Všem neskutečné díky patří
však letí k vám koule sněhová, bratři
v tužce! Snad nebude ten meteor
rozteklý jako mléko z hor
jež do koulí jsem přidalo, bych
dalo jim dobrý odpich. :-)  ;-)

39 Tehla Tehla | Web | 27. listopadu 2010 v 13:41 | Reagovat

Ja úplne žeriem kone, ktoré žerú metal :D.. Veľmi krásne kresby, opäť, ved čo iné som mohla čakať :)

40 Ozzro Ozzro | Web | 27. listopadu 2010 v 16:42 | Reagovat

Uháááá egocentrik je dokonalý.

41 Memorin Memorin | E-mail | Web | 27. listopadu 2010 v 22:16 | Reagovat

/žasné! Všechy mají neopakovatelné kouzlo… jsou tak plné tebe. Zvlášť se mi líbilo tvé popsání lásky slovy, jinak obrázky si prostě žijí vlastním životem, tak proč je nenechat. :)
Když jsem prvně viděla kresbičku, musela jsem se smát. A ty přece rozdáváš úsměvy. :) Musela jsem nejdřív zkoumat, kde je králík a kde je ananas, ale oba tvory jsem našla. Ale takové obrázky jsou přece nejlepší! Obracet je po zpátku a naruby, aby člověk vlastně zjistil, co mu to říká. :) Takže ano, je to trochu abstraktní a líbí se mi to. TAK! :D
A obrátek si rozhodně zasloužíš! Řekni mi jedno citoslovce, prosím, madam…

42 Keia Keia | Web | 28. listopadu 2010 v 10:53 | Reagovat

Takhle krejzy obrázky můžeš nakreslit jenom ty :D Dívám se na ně s otevřenou pusou a při pohledu na "shit happens" se popadám smíchy za břicho :)

43 taroe taroe | Web | 28. listopadu 2010 v 11:32 | Reagovat

Až mi zas někdo bude remcat o tom, že není možné být v této době originální, tak ho pošlu sem. Obrázky na přání jsou krásný nápad, rozsévají radost a ta radost se potom vrací i k Tobě. :)
Všechny obrázky jsou jak ovždy moc pěkné, osobité. Zaujal mě Alfréd, skutečně pěkný společník! :D Krásné ztvránění lásky, času, plující lodi, kloubouku, úsměvu, hvězdné oblohy... Opět všechny Tvoje obrázky mají příběh, poslaní, mají kousek Tvojí duše. :)

44 Awali Awali | Web | 29. listopadu 2010 v 19:59 | Reagovat

JEEEEEJ!!! TO SRDIECKO JE UZASNEE!! MOC MOC MA POTESILO :) DAKUJEEM :) JE KRASNE A POPIS JE TIEZ DOBRY :D ;-)

45 Janinka Janinka | Web | 1. prosince 2010 v 9:47 | Reagovat

Nádhera! Děkuji moc, takhle přesně jsem si nějak svůj domeček představovala. Kulíšek je prostě dokonalý! :D Ještě jednou moc děkuji, mám z toho opravdu velkou radost... ;-)  :-)

46 Geisha Geisha | Web | 2. prosince 2010 v 21:10 | Reagovat

Toto mi vždycky spolehlivě zvedne náladu :) Jen tak dál :)

47 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 12. prosince 2010 v 21:18 | Reagovat

Strašlivě opožděně děkuji... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.