Krook

23. prosince 2010 v 13:54 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  :-O
Je to tady! Krook je za dveřmi a Děda Chloupek vám tu všem nechal nějaký dárek, nějaké to přání snad správně splněné - protože on se nerad mýlí! A jestliže tato předmluva je krátká, chtělo bych, aby chvíle strávené u dárků vám předaných byly o to delší a aby jste měli radost. Protože o to jde na Alfě Centauri především - rozdávat úsměvy a radost! :)
Tak tedy: Nahlédněte, snad jsem na nikoho nezapomnělo!


ROZDÁVÁNÍ PŘÁNÍ aneb Nadělení Krooku

vždy pod obrázkem je tučně uvedeno, komu patří ona věnovaná věc;
jména jsou seřazená podle abecedy;
tam, kde jsem rádo dodalo barvu, dodalo jsem - kde nebyla třeba, není třeba :))
Pro ty, kteří na mou planetku rádi zavítají a žádnou v blogovém vesmíru nemají, či nemají chuti na komentář a pro všechny ty, kteří rádi čtou Gastoňe: Mám pro vás něco nadmítu speciálního. Jako každý správný komiks, i Gastoň musí mít speciály! Zde je ten vánoční, vychutnejte si ho tak, jak budete chtít - třebas horký, na jemno nebo připepřený černým humorem. Jsem rádo, že zavítáte na moji planetku!

Pro Agrr, která mi napsala tak nádhernou a vesmírně krásnou pohádku, tu mám jednu vážku. Ona už jistě ví, co tahle vážka létající z oken malých stvoření umí... :)

Milá a kreslivá Ajinak tu ode mě má jednu složenou, velmi vrnivou kočku. Z papíru, jak jinak... když už totiž Papercat tak jedině skládanou, s širokým a nezvedeným ocáskem - protože kdybych pro tuhle královnu štětce virtuálna něco mělo kreslit, strašně bych se stydělo! :)

Pro Almu Nacidu, která vždycky potěší malevným rýmem či přáním adventu, jsem si nachystalo takovou tradičně netradiční, s láskou a mírem psanou kartičku s přáním. Tak doufám, že ti skořice a nezvedené rýmy provoní tvůj byt a pomohou ti odhazovat tuny sněhu!

Komiksoidní a velmi zručný člověk - navíc se smyslem pro humor anglického rázu: To je Altair. A pro něj tady mám černohumornou žárovku, chechtající se ve tmě a rozsvícenou pouze tehdy, vzpomene-li si někdo na citát v jeho záhlaví :)

Klaunofobní - jak sama říká - Any zmínila, že jsem její antistresová, chlupatá kulička. Ale já nemohu být pořád mačkáno - tak jsem si řeklo, co kdybych já ti upletlo nebo chytilo nějakou tu Antistresovku Chluponus u nás na Alfě? A tady je. Krm jí mlékem, prosím - ona do něj vždy vyždíme stres a zlobu!

Ayitia mi minule nevěřila, že existuje na Alfě bordel! Tak já ti tedy nějaký věnuji :-D Třeba ti udělá radost, když v něm objevíš úsměv, štětec, propisku či slavný, Gastoňovský fix!

Pro Babičku Naďu... Co by se pro tak mohlo hodit? Čte jistě doma svým vnučkám pohádky, to určitě... a taková babička má vždycky nějaké brýle na blízko. Ale co kdybych jí dalo brýle na fantazii? Kdybys měla, milá Babi, potíže zabřednout do příběhu, nasaď si moje brýle (které mají i jedno extra sklíčko na pachové vjemy) a rázem se ocitneš ve světě tvých vnuček, kam je možné se podívat jenom s brýlemi z Alfa Centauri...

Démon! Áá, to značí jediné... Úprk? Ne! Další démon do sbírky pro Bendu z planetky Mónium! Tak tak, jeho pavilon se rozrůstá a rozrůstá a to by nebylo, aby tam nepatřil i jeden trochu zubatý démon z Alfy, kterého potkáte dokonce i na této planetce... Jmenuje se Alfus Malus a vyznačuje se umělými tesáky a umělou slinou žlázou! :-D

Velký, ba přímo gigantický dar mám pro jednu Nepochopenou Slečnu Cady. Co jiného darovat špatně chápané dívce, než slovník a klíč k její vlastní duši? Půjčuj ho jenom blízkým lidem, těm, co chceš, aby ti porozuměli. Snad ho upotřebíš a budeš mít radost, že jsem jej sepsalo, milá Cady! :)

Čím se vyznačují citrónovníky zasazené na Alfě tři? Tím, že rostou přesně obráceně - citrony jsou dole, kořeny v koruně. Je to tak, skvěle píšící a uzdravující se Cirrat - doufám, že to nevadí, a upotřebíš ony léčivé citrony stejně dobře, jako kdyby byly ze Země!

Čerf nebo-li alter-ego Petra Vápeníka je jistojistě potěšen tím, že jsem podle něj pojmenovalo nově objevenou díru v kosmickém prostoru. Vede přímo na planetku plnou glosů, fotohádanek a článků plných výživného vápníku. Jen si dej, prosím, pozor - teď se ti tam řítí nějaký zbloudilý červ!


Červenej Čudlík má krásnou přezdívku, ale poslední dobou ne moc dobrou náladu. A proto mám jeden zvláštní přístroj na odvrácení a nástroj na přestřihnutí onich pout k loutkovodičům, kteří tahají za naše nitky, jak říkáš. Takže - přestříhnout a zmáčknout: zmáčknout onen červený čudlík, který naladí pozitivno do tvé duše a lze jej mačkat až milionkrát za den (nezávislý institut potvrdil, že opravdu funguje).

And his penis...
Erm, milá Darling z Lértajícího Cirkusu, jistě znáš celou písničku o Siru Robinovi, je to tak? Pak tě doufám neurazí, když ti daruji jeho klobouk (a cosi, co je pod ním... br) se zeleným perem. Třeba ti pomůže naučit se hrát tak, jako jeden německý bard... Víš, kterého myslím, viď? :)Blesk... jak důležitá věc pro fotografa! Třeba takového, jako je DayDreamer, která úžasně fotí svou zrcadlovkou a já doufám, že mnou darovaný blesk z Alfy all-inclusive jí pomůže ještě více a dodá chuť stále a stále fotit za jeho třeskotu.

Nerado vidím, že někdo nemá tolik chuti či času psát, abych ho mohlo každým dnem číst. A proto jsem se rozhodlo milé Doubt - která bezpochyby píše bezvadné články plné ironie a nadhledu - chuť psát. Posloužil mi francouzský model neznámého jména - na něm jsem ti vyznačilo oblast jazyka, kterou ti daruji, Doubt!

Četlo jsem její Vánoční článek a vážka Dragonfly je dle jejích slov "levá a neumí zavázat mašli". Nevěřím tomu, ale přesto - mám pro tebe samovázanku, druh stužky, které se sama oběsí na tvém dárku a po sejmutí dokonce oživne (a jde znovu použt)!

Dragowlin - když se řekne tohle kouzelné jméno, vybaví se mi jediné: Tuš a LOMO. Tak jsem to pokusilo spojit v jeden prostý pozdrav z Alfy! Ať ti to dobře fotí a ať tvoje tuš nevysychá, milá Dragowlin! :)

Dubious Cat neboli Dubious Kate mám obvzláště rádo... :) Netřeba nic dodávat; tak upřímné tohle přání je samo o sobě: Věnuji ti hvězdu. Má ještě nadhvězdné schopnosti (mezi které patří zrcadlení se na zem a zapuzování sexuálních pudů koček (ale snad ne těch Pochybných)) a moc doufám v to, že se ti bude můj dárek líbit...

Duchapustý Lamenty Posmrtný... Co věnovat planetce s takovým názvem a s málo články ale každým naprosto originálním a hladivým či bránici škádlícím? Nakreslilo jsem ti ducha pustý lament! Chceš-li, můžeš si ho nechat: ale varuji tě - pořád jenom lamentuje!

Eliška Linn se vydává za úspěchem! A já jí ho moc přeji :) Takže jsem si pro tebe připravilo kouzelnou, Alfa Centaurskou tužku - kdykoliv nebudeš mít chuť kreslit, sáhni si na ní; ona do tebe přečerpá něco z její nekonečné studny fantazie :)

Jéé... Jsem to ale hloupé stvoření! Já neslo Ellie čaj, a rozlilo jsem ho! Ale co to z něj vylézá? Že by představy a obrazce? Tenhle silný šálek ti snad udělá dobře a budeš mít konvičku ode mne ráda, milá Ellie!

Mír a lásku stejně jako já chtějící Eri v nedávném článku zmiňovala, že by nejradši vymazala všechno násilí... A já ti tedy dávám gumu z Alfy, před kterou se třese Ministerstvo násilí a která ve tvých rukou může vymazat více, než si myslíš! Snad se ti bude líbit :)

Co jsem slíbilo, to také dodržím! Pro milou Ethneu a hlavně její osmáčky: Hodně štěstí, co nejvíce zrní, dlouhé ocásky a užijte si narozky, vy jedna trojko (nebo čtveřice? Co Ethneo, patříš mezi partu? :-D) chlupatých potvůrek! :)) (třetí osmák utekl někam do osmé třídy... asi se těší na začátek školy, neřád!)


Zkombinovat Sauronův prsten moci jako sponu a neviditelný plášť byla fuška... A ještě těžší bylo je spářit. Co bych ale pro milou Fantahgiru, která si je přála, neudělalo? Doudám, že Zavazadlo přihopsá, už by tady mělo být... prozatím musíš počkat a snad ti plášť padne a bude se líbit!

Králíček a další chlupatý pisatel - to je přece Foo Foo! A co pro něj mám? Speciální, mrkací mrkev z Alfy. Vypěstovaná v biopodmínkách mými biopackami, můžeš si na ní pochutnat a nechat se jejími vitamíny odnést až do země plné mrkviček, mrkví, ředkví a jiné fantazie!

A co to sem běží, dýše?
I já o tom věda, slyše,
však žádnou planetku on nemá -
bezdomovec, však huba němá
není - nelení a rýmy sází,
smíchy čtenář po zemi se plazí...

Je to Fredy; Kruger - těší nás,
že slyšíme jeho hlas
zas a zas; však vizitku přijmi
bys měl větší renomé
a tudíž... vyšší příjmy!


Vlčici Garou - Chan už jsem jednou šilo klobouk s dírami pro uši a pentlemi... a teď pro tebe mám další kousek do kompletu; šálu. Jsou na ní znaky ve Alfa-centaurštině a znamená to něco jako "Nestřílet-já-být-vlčice-ne-kousavý-vlkodlak!" Tak doufám, že se ti bude i s barevnými třásněmi líbit :)

Snad se Geisha neurazí, že pro ní nemám ani šminky ani hůlky na japonský způsob - ale výjev z mého spánku, kterak její lapač snů z Devítidení úspěšně lapá zlý sen malého stvoření. Snad budeš ráda, že je tvůj dárek užitečný a že mě moc těší samé krásné sny!

ODPOČINKOVÁ ZASTÁVKA

Došel-li jsi až sem, měl by sis dát čaj s citronem či rumem a uklidnit svoje oči nějakým vekonvním obrazcem Ladovské zimy, milý návštěvníku! Popřípadě se občerstvit - nikdy nevíš, kdy vyprchá tvá čerstvost.
Pak můžeš pokračovat :)
"Gróówl!" řve mi tady growlující sob pro metalistku Hate. A já doufám, že se uklidní a budu ti ho moci poslat na Zemi v krabici od eskymáckých bot!

Ichos s chlupatou fenkou jsem zase slíbilo, že jí upečeu perníček. A že v něm bude samá (samé) dobrota (dobroty). Tady je, nazdobený jako nějaký pozemský keř (snad) a naplněný tím nejsladším dobrem!

Infantovi se urodilo roliko štěnátek! Tedy, jemu ne, ale jeho fence ano. A já jí tedy nechám pozdravovat a dávám ti koš na všechny ty chlupaté dárečky! :)

Pro , velekněžku elefantismu, nemůžu mít k Mamuticím nic jiného, než něco tematického! Pokusilo jsem se tedy nakreslit znak ó veleelefantismu, snad se mi povedl - a kdyby ne, nepoužívat ho a spálit či vcucnout vysavačem!

Janinka nebo-li Správná Sackgirl ode mě dostává sáček se sakem a sakrem, který občas hlučí ale jinak je poklidný jako svátky, které budeš mít! :) A je šetrný k přírodě, samozřejmě!

Pro Johanku se Smaragdovýma očima mám dřevěnou nohu se škrpálem, která je vhodná ku nakopávání se k napsání dalších článků, jak jsi sama v komentáři zmínila! Tak hezké, kopavé svátky - nemyslím to zle, jen tě strašně rádo čtu! :)

"No. I'm your father!"
Je paráda, když můžete darovat něco, o čem víte, že má osoba stejně ráda jako vy. Tedy; doufám! Milá psavá Keilly z Keilly Desings - dávám ti pohled na helmu Dartha Vadera ze zadu, magický to moment! A jeho chroptění tě provázej.

Pro velbloudovitou Kiru Seigi, která ráda utíká na Coca-Colovou planetku tu mám jednu vychlazenou, Krookovskou kolu! Tak na zdraví, na pěkné svátky a do dna :)

Kristen, která úžasně kreslí lidské i nelidské obličeje, je vážně šikovná. A její obrázky zbožňuji. Proto jí daruji rám, ale ne obyčejný - neobyčejný! Dá se do něj vložit nějaký krásně pozitivní obrázek a rám se rád směje! Tak ať poslouží, budu moc rádo :)

Pokusím se ti, milá Labando, darovat vůni bramborového salátu a drobečky strouhanky od řízků. Asi víš, co myslím - a snad nepřiovodím smutno, ale úsměv a nějakou hezkou vzpomínku a pohled na krásné zítřky a dnešky :)

Pro Le Fille Ash mám netradiční dárek - je pro její kamarádku, kreslivou Sněhurku :) A jedná se samozřejmě o Sedm Pajzlů... Takže se usaďte děti - nebude to o sedmero krkavcích, ale o Sedmero Krkancích a hlavní roli přebírají páni hospodští...

Do krytu/Do nory! Rychle! Jak často tohle liščata slýchávají v pohádkách? Nepochybně často. je třeba dávat si pozor dědky a báby, kteří tlučou na bubínky a jiné nástroje. Milá Lištičko, daruji ti tedy Špunty do uší z Alfy Centauri - seciální, antipohádkové. Až přijde Budulínek - máš obranu!

Pro Maggie, stopařku a moji ironickou oblíbenkyni mám jedni speciální Magpie nebo-li straku. Je mechanická, vytvořená kdesi kolem Eroticonu 6 ale s tříprsými děvkami má pramálo společného. Jak je vidět, má totiž jeden skvělý input kanál, který nesmí chybět každému robotovi!


Milá Mami mě poprosila. Abych nakreslilo ilustraci k její pohádce... A tady je - on, král. Osamělý, s promrzlým srdcem až na kost. Mezi svými ledovými sochami přemýšlí a na nic nepřichází, neboť oheň života už v paláci vyhasl...

Pro Marušku, která se vrací, mám klávesu na návrat jako stvořenou. Tak tedy vítej zpátky mezi psavými, těším se na tvoje články! :)


Nechť tě ochraňuje i v době, kdy čte Playdevila! Memorin, ó memorin, čarokrásná Memorin! Je to padlý anděl kouřící značkové mátové cigarety a není třeba se ho bát, neboť on se bude bát za tebe.

Hrozně se mi líbí nadpis blogu jedné dámy, který ráda utíká na planetku NNNN, kde je vážně klid. A proto jsem ti udělalo "klidný cvok", Merkytis, popíjí zásadně milkshake a má rád opalování, uklidňování a lenošení... Snad se ti zalíbí a nezatlučeš ho někam do zdi!

Musí to bét?
V jednom výborném článku se Mimbral zmínila o souboji a konkurenci loupáku s kakaem a mistra Járy da Cimrmana - nuže, tady je onen epický souboj! Vyobrazen ve vší parádě, doudám, že tě odrovná...

Klubíčko - po tom by měly kočky z Mňoukadel hned skočit! Tohle je plné nejlepších vln z Alfa Centaurského moře... A nezlobte Agrr, vy jednu chlupaté mňoukalky! :)


Milá Nass wraithymilující mi upletla úžasnou čepičku! A proto ti daruji jehly a jeden přidavší se špendlík. Ten je na popichování jedinců, které nemáš ráda, tak. A jehly jsou pletací, na pletení grafiky a ostatního - snad je upotřebíš! :)

Osloušek Dušan je parádní stvoření. A komiksoidní, ba že! A tak ti daruji oslí uši jednho krále z Norské pohádky - Uši krále Yrgena Komiksäka! Zaručí ti dobré nápady a okénka přesně tak veliká, jak potřebuješ...

Pro Ovcu Vypatlanou... co bych jí tak dalo? Pastýře ne, pastýřku také ne... Berana! A pořádně plazivého, ať je jejím opakem. Ona tmavá, černá - on světlý, bílý a trochu natvrdlý :) Snad tě bude mít rád a ty jeho, Ovco!

Pro Ozzra, Kmínocentrika mám jeden vanilkový rohlíček... s kmínem. Tohle cukroví není úplně tradiční ani na Alfě, ale co by jsem pro tebe neupeklo? Tady je, doufám, že si pochutnáš a že má správné aroma i říz.

Zaujala mne myšlenka Pavla, který tvrdil že nechce nic. A že Vánoce jsou výměnný obchod... to Krook ne! Tady máš nic za nic, třeba ti udělá radost - i s ničím si lze vyhrát! :))


Ááá, z Ratusky se nám stává filmový gurmán a fajnšmekr! Pořídilo jsem ti tedy průkazku - stačí předložit v kině a oni už odírkují, pokývají, pozdraví malé stvoření a slevu udělí :)

Pro Sayuri, která píše den po dni, mám kafe a rtěnku. Proč? Zkrátka nalezlo jsem u ní Cofee & Lipstick ale žádné kofí ani lipstyk jsem nenašlo! Tak tady je, milá Sayuri - rádo si k tobě chodím počíst a teď se u toho budu mci i namalovat a napít, viď?

Bio řízek s bio lístkem na přírodno... To nemůže být pro nikoho jiného než přírodu milující a pro přírodu (a o ní) píšící Shariony! Mmm, ten voní. Snad na něj budeš mít chuť!

Nebylo bych stvoření originální, kdybych donu Sikarovi nevymyslelo nějaký zajímavý dárek. Tak tedy - mým darem je úkol! Navštívíš prosím v příštím roce vesničku Plch umístěnou velmi blízko Pardubic (zabodlo jsem ti tam kuchyňský nůž, abys viděl můj plán) a napíšeš o ní do Víru Absolutna? Zda tato vhozená rukavice zůstane ležet či jí okoušou plši je jen ta tobě!


Slaking Lizard je ještěrka vskutku šikovná. Obdivuji jeho práci - a přesto jsem zkusilo trochu zashánout do jeho projektu (on ví, který myslím) a nakreslit jednu velmi speciální mušli/škebli na Alfě Centauri... Tak co, přidá se k sérii či ne? :) Nicméně ti jí daruji, vyžaduje jen jemné zacházení!

Slečna Fulghumová je úžasná fotografka. A sdílíme spolu jednu věc - zbožňujeme Jima Morissona a jeho tvorbu, jeho verše... Tak jsem se rozhodlo dát ti tuší vepsané a trochu doplněné verše jedné z mých nejoblíbenějších písní... Doufám, že se budou líbit a pomůžou ti vznést se až k nebesům!

Vypravěč nebo-li Storyteller oživuje slepici Irenu a já nemohlo než zaznamenat pastelkově Čučuděje, kouzelného kohoutího charaktera! Třebas se ti nebude líbit - v tom případě tě ale vyzve se vší pravděpodobností na kohoutí zápas!

Má ráda svět za zrcadlem... tak jako já! Milá Taroe, daruji ti zrcadlo plné barev, do kterého lze vstoupit a načerpat sil na nový článek, načerpet co nejvíce energie a psavosti! Doufám, že se ti budou hodit a nezklamou!

Autoportrét - Pro Tehlu
Fotí jedny z nejúžasnějších fotek, jaké jsem kdy vidělo - a mám jí hrozně rádo! Doufám, že se brzy uzdraví... Prozatím jí věnuji tuhle LOMOgrafii, která není ani ak vyvedená, jako odrážející duši.

Optimistický pohon občas potřebujeme vážně všichni! :) A ty jsi, milá Teri letadlo - o to je to snažší! VYbralo jsem ti ten nekvalitnější Alfa Centaurský pohon pro všechna čtyři křídla - snad se ti můj optimistický kerosin nevloudí do jiných nádrží a zůstane pohánět tam, kde má!

V zahradě se skví tři piedestaly. Na jednom už je medaile - zbylé dva čekají! Získá organizační The za svou soutěž další? Vsadím se o mlhovinu, že ano! Prozatím si je tedy vezmi, ony počkají!

Je to úděl zajímavý, narodit se s kocúriózou. Je to kuriózní nemoc nebo spíše výhoda! A já mám pro tebe, TlusŤjochu či Cyberštamgaste, nachystanou misku. Misku s ukrytou Mléčnou drahou, kterou nikdy nejde vylízat a ve které se odráží fantaskní obrazce kocúriózní mysli... Bude pro tebe doufám radost z ní mlsat.

Zaujal mne inzerát u Vendy na její perfektní planetce a já se jalo stvořit dokonalého muže, který by s ní strávil Vánoce - v klidu a míru. Jedná se tedy o dokonalého muže... Je to prototyp vibrátoru s francouzským přízvukem, který plive rád VISA karty a má výborné stolovací schopnosti. Daruji ti ho, ale pozor - poslední kus na světě!

Žezlo krále Dreméta. To je pro dramatika jako je Vysmátá přesně ten dokonalý dárek! Dávám ti ho a až půjdeš do dramaťáku - neboj, dotkni se žezla a ono tě ochrání a text vsugeruje zpátky do paměti, ať se zatoulal kamkoliv.


Je zbytečné ještě přát. Budu opravdu rádo za každý komentář, i kritický, za každé zhodnocení mého snažení za pomoci Dědy Chloupka o dokonalé uhádnutí vašeho přání a jeho převedení kamkoliv - konče mým Alfa Centaurským strojem a tímto článkem. Děkuji, že navštěvujete moji planetku - smekám a utíkám zabalit dárky opravdové - ale tyhle jsou taky opravdové... stačí snít, víte? :))

Vaše malé, doufá že neobyčejné
stvoření z Alfa Centaur:
tam, kde se přání na Krook plní...
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 23. prosince 2010 v 14:32 | Reagovat

Ach, Malé Chlupaté, tvoje lipstick pro mě má tu nejdokonalejší barvu! Přesně takovou používám! Moc Ti děkuji, to si snad ani nezasloužím. :)
Přeji Ti Šťastné a Veselé, hodně nových zážitků, hodně dárků-nedárků na Alfě. Ty jsi toho tolik rozdalo a já pro tebe nic nemám, takže snad Ti má slova budou stačit, přestože to je mizerný dárek.

2 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 23. prosince 2010 v 14:47 | Reagovat

Jen tak přemýšlím... je na tomhle ( i na tom tvém :)) světě někdo originálnější, než jsi ty? Já se tedy chystám roznést dáreček pro své oblíbené ve virtuálním světě až večer po nazdobení stromečku:) Moc jsem se zasmála tvému komentáři, já balit vážně neumím (nic a nikoho, kdyby vás to zajímalo xD) a myslím, že příští rok to vyřeším dárkovými taškami, protože na tuhle činnost postrádám trpělivost. Mockrát ti děkuju za krásný dárek, musím si ho pořádně uschovat:))))

3 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | Web | 23. prosince 2010 v 14:49 | Reagovat

Teda musím se už trapně opakovat, ale Chlupaté Stvoření ty jsi prostě dokonalost sama:D Moc a moc a mockrát děkuji, udělalo jsi mi ohromnou radost:) S tou náladou už to bude teď doufám jenom lepší s takovým super přístrojem:) přestříhnu veškerý špatnosti:D Ještě jednou díky:) Přeji ti krásné, chlupaté a šťastné Vánoce a kupu dárků, protože si je zasloužíš nejen za to, že nám děláš takovýhle překvápka:) Díky díky a díky:D

4 ratuska ratuska | Web | 23. prosince 2010 v 14:50 | Reagovat

Velice děkuji, Chlupáčku :-).

5 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 23. prosince 2010 v 14:55 | Reagovat

Díky, zrovna jsem dostala chuť *napije se*. Týjo, to je něco, díky Milé Chlupaté Stvoření :D Krookovská kola je unikátní :)

6 Garou-tan Garou-tan | Web | 23. prosince 2010 v 15:01 | Reagovat

Genialita tvých obrázků je jednoduše malochlupatá. Jinak mnohokrát děkuji za šálu - v téhle zimě určitě přijde vhod. Kdyžtak zítra nahlédni do mého doupěte, snad se ti můj vlčí dárek bude líbit :)
A vyřiď za mě, prosím, dědovi Chloupkovi, že mu děkuji za návštěvu ^^

7 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 23. prosince 2010 v 15:02 | Reagovat

Odpálení kokakolypíče kvitováno s povděkem.
Miska mléčné dráhy je náramná věc. Obrázkové poděkování za tuto báječnost viz bonus na http://tlustjoch.blog.cz/1012/p171

Dědovi Chloupkovi burácivé HalelůůůůůjááááH!

8 Ovca Vypatlaná Ovca Vypatlaná | Web | 23. prosince 2010 v 15:10 | Reagovat

Ten baranček je tak zlatý! Krásny! Však on je krajší ako ja! :-D Ale krásne sa doplňujeme, to aký sme odlišní nás spája.
Veľmi krásne ti ďakujem, Malé a Chlupaté. Urobilo si mi naozaj radosť ( a to sa nestáva tak často ). :-)
A tiež ti prajem, či už, ako to my na Zemi voláme Veselé Vianoce, alebo inak Úžasný Krook. A nájdi si pod stromčekom niečo, čo si si vysnívalo! :-)

9 Atyiya Atyiya | Web | 23. prosince 2010 v 15:12 | Reagovat

Tedy, takový alfovský nepořádek jsem nečekala :D úsměv jsem našla a dobře ho schovám.
Udělalo jsi mi radost, kromě toho, že jsi to nejúžasnější malé chlupaté stvořeníčko jsi taky šikulka :-)

10 Taychi Taychi | Web | 23. prosince 2010 v 15:26 | Reagovat

Jůů, dárek pro Sikara je fakt cool :P...Ten dopis od chlupáčka mi stačil, mám ho na nástěnce ;)

11 Taychi Taychi | Web | 23. prosince 2010 v 15:27 | Reagovat

[10]: Přeji ti chlupáčku vščechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví štěstí a kožíšku. Doufám, že můj dopis došel, pokud ne tak že dojde tvému kamarádovi :D

12 Flyin´ soul Flyin´ soul | Web | 23. prosince 2010 v 15:30 | Reagovat

Aáá, ten jelenosob s mikrofonem :D

Přeji ti taky hodně zdraví, štěstí, lásku a všechno do nového Krooku :D

13 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 23. prosince 2010 v 15:33 | Reagovat

Stvoření! To je úžasnej, čistopekelnej démon.. Tak skvělej, mé práci podobnej dárek určitě nikdy nedostanu. Opravdu moc děkuji - za to ti posílám dva tucty zfetovaných molů jako ochranu a přímý spoj se mnou. Můžeš je na kohokoli vyslat a oni mu způsobí mentální potíže a malinkaté kousance. (ale taky se s nima skvěle povídají a znají ode mne mnoho vtipů) ;-)  :-D

14 Sikar Sikar | Web | 23. prosince 2010 v 15:36 | Reagovat

Teda, Stvoření, právě jsi mi fakt vyrazilo dech. Věděl jsem, že tu poblíž máme vesnici Plchůvky, ale že i přímo vísku Plch, to jsem netušil! Po pohledu do mapy jsem zjistil, že kolem jezdím každý den ve vzdálenosti cca 5 km. Výpravu rozhodně někdy uskutečním, byla by škoda nezajít do legendární vsi! Díky za námět na plšinu! Očekávej vánoční komiksošílenství

15 Osloušek Dušan Osloušek Dušan | Web | 23. prosince 2010 v 15:50 | Reagovat

Velmi děkuji za uši. Ty staré zatím slouží dobře, ale nikdy není k zahození mít nějaké náhradní.
A šťastný Krook i tobě, stvoření. ;-)

16 ichos ichos | Web | 23. prosince 2010 v 16:16 | Reagovat

Stvoření, musím říct, žes mě fakt dostalo. První dárek, který jsem letos otevřela, je od Tebe a už teď vím, že si ho budu pamatovat. Děkuju Ti (vlastně díky tandemu ty + Děda Chloupek) :-D Na tuhle planetku se ráda vracím, protože popouzí fantazii a je mi tu prostě fajn. Posílám Ti pozemskou pusu :-)  :-P

17 Shariony Shariony | Web | 23. prosince 2010 v 16:28 | Reagovat

Ááách, stvořeníčko, chlupáčku, ty jsi geniální! Takový mňamounový biořízeček! Ještěže ještě nejsem vegetariánkou a můžu si ho s klidným svědomím vzít. Děkuji moc.
A tobě přeji nádherně prožité kroočí svátky, spoustu dárků pod stromečkem, pohodu a od podlahy až po strop sklep přeplněný cukrovím :-)
Měj se krásně! ;-)

18 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 16:38 | Reagovat

nádhera děkuju ti pláču ale né kvůli vzpomínce, ale protože jsi mě dojalo, bo děda mě dojal nevím komu to mám přiřadit, já kvůli nestíhání nestíhám všem udělat jeden dáreček zvlášť všichni dostanou jeden dáreček dohromady taky bych musla dělat přes 100 dárečků, asi bych scvokla do toho objednávky ale jak bude na blogu ten jeden pro všechny hnedky ti dám vědět a tvůj dáreček si dám pěkně pod stromeček a moc za něj děkuju :-)

19 Lucerna Lucerna | Web | 23. prosince 2010 v 16:50 | Reagovat

pekne darceky si im nakreslilo :-)

20 Shariony Shariony | Web | 23. prosince 2010 v 17:00 | Reagovat

Jo a dědovi posílám velkej perník s hustou polevou - ve tvaru vánočního stromečku, že mu děkuju! (já na to, nevděčnice jedna, úplně zapomněla! :-x) :-D

21 Hate Hate | Web | 23. prosince 2010 v 17:00 | Reagovat

Áá, mockrát děkuju, ten sob je úžasnej :-D Což jsou samozřejmě i ty ostatní dárečky ;-)

22 slakinglizard slakinglizard | 23. prosince 2010 v 17:05 | Reagovat

díky moc!!!:) je to vážně milé...po dnešní náročné práci v práci mám ohromnou radost.. děkuju:)

obrázek určitě k některé zapojím:))

23 Storyteller Storyteller | Web | 23. prosince 2010 v 17:07 | Reagovat

Óóó, tak to děkuju. :-) Tvoje představa Čučuděje je velmi lyrická, ale ať si boha každý představuje, jak chce, žejo. Já si Čučuděje představuji jako křížence Boha, Gandalfa a velkého kohouta.

P.S.: Slepice je Iveta a ne Irena.

Jj, děkuju, za přání a taky přeju hezký svátky. Ať mimozemské blogování setrvá i nadále.

24 Merkitys Merkitys | Web | 23. prosince 2010 v 17:15 | Reagovat

Ó, děkuju moc moc moc za dárek! :-) Myslím, že se mi povahově podobá. Doufám, že si bude rozumět v mým mluvícím budíkem Primem. Vždycky jsem si přála kamaráda, kterého bych mohla nosit všude sebou :-). Může se opalovat a pít milkshake, kdy bude chtít (ovšem, jestli to v té zimě bude vhodné).
Musím se ale zeptat, jak se jmenuje, protože jsem nepochopila, jestli se jmenuje Calm Neet, nebo jestli je to jenom jeho druh :-|.
KAždopádně děkuju tobě i dědu chloupkovi.

25 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 17:23 | Reagovat

Jůůůůůů ! Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat!!!:)  Moc a moc ti děkuji můj nejmilejší vesmírnochlupatý tvore!!
I ty se pod vesmírným stromečkem jistě dočkáš něčeho zabalaleného tajemstvím:)

26 Any Any | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 17:44 | Reagovat

No jéje! Tak to je od Tebe (a dědy chloupka)moc milé! Posílám ti velkou pusu na tvou líbeznou tvářičku. A dědulína pozdravuji. :)
Přeji ti nádherné svátky a spoustu dalších zážitku v roce 2011!
P.S.: Santu bych pořádně nakopala! ;)
Anežka

27 Nass Nass | Web | 23. prosince 2010 v 17:53 | Reagovat

Děkuji mockrát, milé Malé Stvoření! Ten špendlík se mi bude hodit, zrovna nedávno mi jich spoustu spolužáci ukradli.... :-D Řeknu Toddovi, bay mi je naklonoval (jestli ovšem najdeme ta ztracená ZPM ;-)) Šťastný a veselý Krook! :-)

28 Janinka Janinka | Web | 23. prosince 2010 v 18:12 | Reagovat

Děkuji mockrát, je to od Tebe i Dědy Chloupka moc milé :-), ještě si k tomu sáčku nasadím svojí novou zimní čepici ála Sackboy a je to dokonalé. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné svátky plné klidu a pohody, plné bříško dobrot a hodně zceléhosrdíčkatoužících dárečků... :D

29 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 18:30 | Reagovat

máš u mě maličkost mají jí všichni dohromady, ale chci abys věděla, že je i pro tebe ten dáreček ;-)

30 Naďa Naďa | Web | 23. prosince 2010 v 18:40 | Reagovat

Děkuji, děkuji, děkuji, nové brýle by se mi tedy opravdu šikly, jen mám obavu, abych ty od tebe vůbec někdy odložila, protože se mi pohled skrzevá ně třeba moc zalíbí :D

31 Geisha Geisha | Web | 23. prosince 2010 v 19:18 | Reagovat

Geisha se neurazila ani v nejmenším, dostala jsem ten nejlepší dárek, jaký jsi mi mohlo dát :) Doufám, že lapač bude fungovat i nadále :)

32 Geisha Geisha | Web | 23. prosince 2010 v 19:25 | Reagovat

Hehe, jelikož jsem si stála na vedení, dárek pro S.lizarda mi docvakl až teď. Tuším pro který projekt je určen a je to naprosto super :D

33 sl.F sl.F | Web | 23. prosince 2010 v 19:44 | Reagovat

Já jsem tak šťastná a vděčná, že si ne mě Děda Chloupek vzpomněl i přes to, že jsem ho zapomněla poprosit ať přiletí :) Z celého srdce mu děkuju, protože mi jeho dáreček udělal nesmírnou radost :) opravdu moc děkuji a tobě přeji co nejkrásnější a nejradostnější úsměvů plný Krook ;)

34 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 20:59 | Reagovat

hahhaah i u na mé planetce se již blýskají zbrusunové dárky :)Bylo Malé chlupaté dostatečně hodné??:D

35 agrrr agrrr | Web | 23. prosince 2010 v 21:28 | Reagovat

Vážka? pro mě? můj vlastní osobní drak? Děkuju chlupáčku! Děkuju Dědo chloupku! Já musela být hodná!!!! Užasné, jsi prostě geniálně malující a rozradostňujcí stvoření!

36 Little Bunny Foo Foo Little Bunny Foo Foo | Web | 23. prosince 2010 v 21:55 | Reagovat

Ooooo, děkuji ti za naprosto báječný vánoční dárek. Mrkví není nikdy moc a už se chystám na expresní vitamínovou cestu mezi další mrkve. Velmi příhodné v tento nepříjemný zimní čas:D Přeji ti k Vánocům taky vše, co máš rádo:)

37 Fantaghira Fantaghira | Web | 23. prosince 2010 v 22:13 | Reagovat

Och, děkuji Malé Chlupaté... Ani nevíš, jakou jsi mi udělal radost :-) Plášť padne dokonale, stejně jako Prsten. Konečně se můžu stát vládkyní světa, muhehehe (šílený smích)... Hehehe... Počkat co to slyším? Je to cupitání tisíce malých nožiček? Ach ano, Zavazadlo dorazilo :-)
Ještě jednou děkuji :-)

38 Fredy Kruger Fredy Kruger | 23. prosince 2010 v 22:24 | Reagovat

" Od dneška !... kdepak od včera !
... vzkaz je zde pro Fredy Krugera;
děkuji za něj ! ... vyřídím.....
vymaluji... pak uklidím " ....

Robert Pšouk na štaflích připoután pasem
( by nespad )   natírá,  
hlubokým basem operní zpívá arie...

vtom uskříp se ! !   ... hlasitě zavyje
hle !  balancuje se štětkou !

" Zpívá jak Anna  Netrebko,
nádherným čistým sopránem " !

... přestože bylo nad ránem
sběhlo  se  bezpočet nadšenců
" málo je takových umělců " !

39 Labanda © Labanda © | E-mail | Web | 23. prosince 2010 v 22:39 | Reagovat

zlato toto není reklama ale malá prosbička protože odjíždím na 3 dny nebudu mít potom tolik času někoho vyhledat sice bude přednastaveno a na komentíky bude reagovat Terez je zlato moe ;-) ale potřebuju malou pomoc promin nehonim návštěvku abych dělala soutěže o hlasování a proto hledám porotu jestli teda nechceš do té soutěže sama ale oslovim jen pár o porotctví mám zatím jednoho porotce a tím je Pavel, určitě ho znáš ;-) fotografa jednoho Standa odmítl ale chápu i proč a o co jde se dozvíš tu  díky sorry že tím oteravuju http://labandasjana.blog.cz/1012/souteeeeeeez-vanocni-a-jde-o-porotu-ne-o-hlasy

40 ellie ellie | Web | 23. prosince 2010 v 23:22 | Reagovat

Och, ďakujem, ďakujem, ďakujem. *Snaží nerozplynúť sa blahom do vianočného vzduchu a zatiaľ sa jej to celkom darí* čaj si veľmi vážim, nekonečnosť jeho šálky sa veľmi páči snom na mojej kvetovo-kvetovanej lodi.
Veselé Vianoce *uľavuje svojmu svedomiu, ktoré nedokáže tradične nepopriať* a Najsamúžasnejší Krook prajem.

41 Johanka Johanka | Web | 23. prosince 2010 v 23:38 | Reagovat

Milé stvořeníčko,
duch Vánoc unikal mi do všech směrů...
a teď vidím, na mou věru,
ty ho v srdci neseš.
Žádnou kupovanou veteš,
nýbrž pravé dary pro každého máš!
Bez směnek a bez valut, chodit se má na nákup
dárečků a potěšení-díky ti za probuzení.
Ať tvé srdce stále kvete,
je mi ctí, že jeho tep
prochází i smaragdovým světem :-)

42 infant infant | E-mail | Web | 24. prosince 2010 v 0:56 | Reagovat

Jéé to je milé. Dkuji za za koš, bude se hodit!
Taky bych rád oznámil, že jedno štěnátko již našlo nový domov a páníčka.

43 Čerf Čerf | Web | 24. prosince 2010 v 1:20 | Reagovat

Čerf i Petr V. jako vzájemná alter ega jsou/jsme oba mimořádně potěšeni :-). Přeju radostné a pohodové sváteční dny.

44 pavel pavel | Web | 24. prosince 2010 v 1:41 | Reagovat

to je naopak hezkej dárek dostat nic, qa navíc za nic, protože si ho nemusím hlídat a nemusím mít strach, že mi ho někdo ukradne... nikdy o to nic nepřijdu a zůstane mi, takže dík. :-D

45 Teri Teri | Web | 24. prosince 2010 v 2:00 | Reagovat

Milá Chlupatosti, ani mi všechny čáry na obloze, který za sebou nechávám, nestačí na pořádný poděkování. Moc si vážím toho, že sis na mě vzpomnělo.
A dárek... je naprosto, naprosto přesně padnoucí. Zrovna teď po návratu z dalekého severu (ač jsem se, jakožto letadýlko malý a líný, nechala svézt větší kolegyňkou).  Sice se mi tam v klidným vzdušným prostoru povedlo opět nabrat výšku, ale říkala jsem si, že budu muset nutně doplnit palivo, a jak to asi provést bez přerušení letu. Tak teď mám vystaráno - je fajn vědět, že chlupatá stvoření můžou nám letadlům poskytnout vzdušný servis :-) Myslím, že taková piksla optimistickýho kerosinu mi na pěknou dobu vystačí. A že bude v tomhle rušným roce potřeba. Ale už jenom vědomí, že někde v dosahu poletuje stvoření, který má dostatečný schopnosti k údržbě zbloudilejch letadýlek, je moc fajn :-) Takže opravdu díky moc a moc a přeju nádherný svátky a jen to dobré do novýho roku na Alfu Centauri i kamkoli jinam, kam se vypravíš! :-)

46 Vendy Vendy | Web | 24. prosince 2010 v 3:02 | Reagovat

Děkuji ti za nádherný prototyp Dokonalého muže, opravdu jsi mělo skvělý nápad (protože v lidské podobě asi neexistuje :-D )
Tvůj dáreček má ještě jednu obrovskou výhodu - nedržkuje! Idylka!
A ne, nebudu se dělit, ani nápad... :-D
Tobě přeji hezké Alfacentaurské vánoce (neboť vánoce se slaví na všech civilizovaných planetkách) a pěkné a nápadité dárečky z lásky. Večeři bez nehod a pohodičku v duši i kolem sebe...
P.S. s odpálením Santy jsi mě velice potěšilo! :-D

47 Ozzro Ozzro | Web | 24. prosince 2010 v 4:33 | Reagovat

Jéééé, to je krásné. Děkuji za kresbu, takovou radost mi nikdo neudělal, ani Ježíšek, od kterého mám každé Vánoce slíbeno, že dostanu pod stromeček svědomí. Už přes 20 let se s ním někde fláká, a proto musím tahle ve 4 vstávat do práce i na štědrý den.

48 Mimbral Mimbral | Web | 24. prosince 2010 v 9:49 | Reagovat

Odrovnal mě tak, že mě teď jen těžko někdo srovná. Děkuji.
Oceňuji tu hloubku fantazie, kterou jsi vkládalo do svých malůvek. Líbí se mi, jak jsi pro každého dokázalo nakreslit něco, co je vyloženě pro něj. Jsi moc nadané stvoření.
Krásné Vánoce :-)

49 Teri Teri | Web | 24. prosince 2010 v 12:09 | Reagovat

A abych nezapomněla - zaleť si i Ty ke mně do hangáru, taky tam pro Tebe něco zůstalo :-) myslím, že přání, pro létavá stvoření jako stvořené.
http://terryle.bloguje.cz/876084-hezke-a-klidne-svatky-a-p-f-2011.php

50 Sayuri Sayuri | Web | 24. prosince 2010 v 13:27 | Reagovat

Drahé Malé Chlupaté,

pro nás pozemšťany dneska nastává Štědrý den a tak bych Ti chtěla popřát. Ať dostaneš hodně dárečků, ať Tě fantazie nikdy neopustí (o Tebe je nemožné, aby Tě opustila), hodně nových nápadů, hodně přátel a hlavně lásky. :)
Užij si dnešek a foť, piš, kresli, tvoř! Jsi naší (mojí určitě!) velkou inspirací.
A doufám, že jednou vydáš tu sbírku básní! Budu první, kdo si ji koupí!
Šťastné a veselé! :)

51 Dragowlin Dragowlin | Web | 24. prosince 2010 v 14:12 | Reagovat

Ou díky tí malé chlupaté stvoření :D Taky sem chtěla kresůit přání, obrázky a dárky, ale... zlomily se mi obě redispera a já doma chodím jak zmoklá slípka... Ani blízké výtvarnictví, které nedávno otevřeli má zavřeno, ani sousedi, sestra...nikdo... :D Budu muste šáhnout po tužce... :D Šťastné a Veselé!

52 Slečna barevná Slečna barevná | Web | 24. prosince 2010 v 14:16 | Reagovat

šťastné a veselé!:)

53 Tehla Tehla | Web | 24. prosince 2010 v 15:27 | Reagovat

Na chvíľočku som sa sem dostala s odhodlaním ti najprv poďakovať. Dakujem ti, najúžasnejšie stvorenie, odkaz som dostala a LOMOportét je úžasný, skvelý, veľmi ma potešil a hneď sa cítim lepšie, všetko ma menej bolí :) Liečime sa, no ešte nám to chvíľku potrvá, kým sa z toho dostanem úplne. Máme ťa veľmi radi, Grimm ťa pozdravuje, v nemocnici z ihiel strach nemá, v snehu nezapadol a na chodbách sa predsa len našla nejaká tá vianočná výzdoba. Tak sme si spomenuli, že sú Vianoce. Dúfame, že ich prežiješ krásne a... ved ty samo vieš, čo všetko treba. ,,Šťastné a veselé chlpaté Vianoce!" kričí mi spoza chrbta Grimm :)

54 Darling Darling | Web | 24. prosince 2010 v 15:29 | Reagovat

Jééé! :-) Moc Ti děkuji za překrásný dárek. Bude užitečný :-) Přeji krásné Vánoce a bohatého Ježíška :-)

55 Ta obyčejná^^ Ta obyčejná^^ | Web | 24. prosince 2010 v 15:43 | Reagovat

Převelice mě mrzí, že jsem to prošvihla :( Přála bych si také něco, každopádně tě obdivuji :)

56 The The | Web | 24. prosince 2010 v 16:18 | Reagovat

Ach, děkuji ti moc a moc a moc, milé Stvoření!
Zároveň pro tebe mám u sebe na blogu také vánoční dárek. Snad se ti bude alespoň trošku líbit. :)

57 Le fille Ash Le fille Ash | Web | 24. prosince 2010 v 16:29 | Reagovat

Děkuji moc, stvořeníčko!! Potěšilo si mne velice :-)
I já ti teď přeji ten nejkrásnější, nejklidnější a nejštědřejší Krook, který vůbec je možné zažít! :-)

58 Altaïr Altaïr | Web | 24. prosince 2010 v 23:46 | Reagovat

Milé Stvoření, děkuji moc za žárovku, budu si jí svítit při tom svém kreslení. :)

Tvůj dárek jsem rozbalil dnes dopoledne, a když jsem pak na něj a na to, co mám v záhlaví, myslel při dlouhé cestě tramvají, napadla mě taková věc, kterou jsem nakonec hodil i na papír. Jelikož by to bez Tvého dárku nejspíš nikdy nevzniklo, rád bych Tě pozval k přečtení toho malého kusu nesmyslů:

http://letajici.blog.cz/1012/4-pribehy-ze-stareho-mesta

A samozřejmě jsi zváno i v neděli, tradičně, pokud budeš chtít, na pár úsměvů, třeba i po anglicku. ;-)

Šťastný a veselý Krook, na Alfě-Centauri, i jinde...

59 Vysmátá Vysmátá | Web | 25. prosince 2010 v 11:05 | Reagovat

děkuji Ti mé milé stvoření :) z dárku mám radost, snad bude fungovat. S texty vedu neustálou válku :))) doufám že se tvůj štědrý večer vydařil a přeju Ti ještě dodatečně Krásné Svátky, protože bytosti jako ty si nic jiného než krásného a příjemného nezaslouží ;-)

60 Chiara Chiara | Web | 25. prosince 2010 v 16:19 | Reagovat

Ahojky, bylo by mi ctí udělat s tebou rozhovor. Pokud máš zájem, navštiv můj web. Děkuji moc...

61 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 25. prosince 2010 v 18:38 | Reagovat

Prosté díky patří všem, kteří na oplátku popřáli a nebo se k jejich přání na jejich planetce teprve teď dostanu! Děkuji moc :-) Jsem rádo, a Děda Chloupek ostatně také (hrumpf) že se vám všechny líbily a zanedlouho, až bude čas od samého létání k příbuzným na Alfu jedna či Dva či Tři - se tu objeví článek a další a vše se vrátí do starých, ne-li lepších/horších kolejí chlupatých :D

62 Chiara Chiara | Web | 25. prosince 2010 v 18:48 | Reagovat

To jsem zapoměla xD
Email: ChiaraPovera@email.cz

63 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 25. prosince 2010 v 20:14 | Reagovat

Děkuji nerudnému Dědovi Chloupkovi i rudnému malému chlupatému stvoření :-) Citrony bodnou, ze země nebo ze Země - to je přece jedno. Hlavně, že léčí...

Hodně chlupatosti, málo bodláků a kudlanců (ale nějaké být musí, aby si pak člověk mohl vážit klidného rozčesávání) a, jak se říká: Nechť se ti splní všechny tvé sny. Až na jeden. Protože ten, kdo nemá o čem snít, je mrtvý muž...

64 Essi Essi | Web | 25. prosince 2010 v 21:41 | Reagovat

Úžasné kresby! Miluju stvoření s fantazií n.n

65 ajinak ajinak | Web | 25. prosince 2010 v 21:49 | Reagovat

Opožděně, ale přece se tu stavuji.. jak koukám na tu spoustu kresbiček, myslím, že by se opravdu nebylo zač stydět. Každopádně složená papírokočka je skvělá a já děkuju za originální dáreček! Šťastné vánoční svátky přeju :)

66 Lucerna Lucerna | Web | 25. prosince 2010 v 22:19 | Reagovat

dakujem za milu basnicku pred chvilu som si ju precitala :-) som rada ze na mna dedecek chloupek nezabudol i ked nebola by som moc prekvapena, pretoze poslednom dobe mam statsie na vsetko mozne.. :-D
len ti chcem povedat ze tu knizku vesmirny pruvodce gylaxiou som vazne dostala a ktomu vela dalsich kniziek :))
prajem krasny zbitok roka a aspon tak dobry ak nie lepsi ten buduci co uz prestupava za dvermi aby sa mohol do nich calou silou vrutit z vykrikom - tak uz vas mam nezbednici!! :D ;-)

67 taroe taroe | Web | 26. prosince 2010 v 0:01 | Reagovat

Milé Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri, tohle jsem opravdu nečekala. Jsi nejspíš to nejvelkorysejší a nejusměvavější stvoření, jaké jsem kdy měla tu čest potkat. Tohle je... nádhera. Ve světě, kde skoro každý myslí jen na sebe, nedrží se morálních zásad a vraždí jen pro peníze, Ty záříš jako diamant. Moje víra v dobré lidstvo skoro zmizela, ale Ty jsi důkazem toho, že máme světlo. Tak osobité a věřící v naději. Všem nám ukazuješ, že stačí věřit a snít a náš svět bude ten nejkrásnější. Jak jednoduché je darovat úsměv... A já jsem Ti neskonale vděčná, že jsi mi dalo tak nádherný dárek. Podařilo se Ti uhádnout, co potřebuji a podalo jsi mi to svým vlastním způsobem. Zrcadlo plné barev mi Tě vždy připomene. Samo vidíš, kolik čtenářů jsi stihlo získat za poměrně krátký čas. Tvoje schopnost odhalit nejtajnější přání lidské mysli je velmi vzácná a jednou snad s ní dokážeš změnit svět. Můj svět už jsi hezky prozářilo :) Přeju Ti, aby se Tvůj svět naplnil mnoha milými lidmi, kteří darují úsměv i Tobě. Šťastný nový rok!

68 Cady Cady | Web | 26. prosince 2010 v 16:08 | Reagovat

Páni, to je úžasné.
Kéž by všichni lidé byli o něco vnímavější, stejně jako Ty. Ten dárek je báječný, BÁJEČNÝ!
Huh.. to mě fakt dostalo :)) mnohokrát děkuju, jsi zlato :))

69 Cady Cady | Web | 26. prosince 2010 v 16:12 | Reagovat

Víš...
...ty musíš být skvělý člověk. Opravdu.

(Není zrovna moc lidí, o kterých bych to mohla říct)

70 Doubt Doubt | Web | 26. prosince 2010 v 21:57 | Reagovat

Moc děkuji, milé Stvoření. Uvidíme zda-li na monitor něco vyplivnu :)

71 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 26. prosince 2010 v 23:17 | Reagovat

Fňuk. Nebyl by paralen?

72 ethnea ethnea | Web | 27. prosince 2010 v 3:53 | Reagovat

Moje male chlupate! Moc dekuji za nadherny darecek. Opravdu na miru, potesilo jsi me. Ted je nas uz pet. Ctyri osmaci kluci a ja - jasne, ze patrim do party.
Do noveho roku ti preji hodne zdravi, stesti, lasky a uspechu. At se te muza drzi. Tesim se na dalsi prispevky na blogu, doufam ze nadchazejici rok bude plodny.

73 alma-nacida alma-nacida | Web | 29. prosince 2010 v 17:11 | Reagovat

Moc a moc díííky za vánoční cedulku dárkovou, skořici mám moooc ráda, trefilo ses! A Tobě, milé Chlupaté, přeju ještě milejší a chlupatější svátky, vychlupacený Silvestr a příští rok plný úsměvů! :-D to byl jeden do začátku...

74 Memorin Memorin | E-mail | Web | 1. ledna 2011 v 14:58 | Reagovat

aha, omlouvám se Ti, ještě jsem ani neposlala úsměv a poděkování za kouřícího anděla, vůni máty cítím až sem. Ach jistě, a kouř smísený s mlhou. TeĎ se potulují někde mezi kopci. A Samael je pozoruje na jedné z větví, ale myslím, že oni vždycky vyhrají. Láska by přeci měla být silnější než smrt!
:-* Nakonec se moje představa tvého citoslovce trochu změnila a prožože vímě, že já a možná i ty, máme rádi příšerky, bude tam jedna řvoucí, ale nemotorná. Takže stejně nikoho nemůže sníst... ups, ale už mlčím, neb prozradím všechny podrobnosti. :D
Jen to nejlepší do nového roku. ;)

75 Maggie Maggie | Web | 2. ledna 2011 v 19:27 | Reagovat

Mé milé stvoření, to je ženiální!!! DOSLOVA! Jste skvělé!

76 Mami Mami | 4. ledna 2011 v 8:15 | Reagovat

Děkuji Dědovi Chloupkovi za nádherný dárek. A přeji do nového roku mnoho chlupatého, chlupatějšího a vůbec všechno nejchlupatější z celého vesmíru.

77 LOUISARusso24 LOUISARusso24 | E-mail | Web | 22. února 2012 v 5:35 | Reagovat

I would like to propose not to wait until you earn enough money to buy goods! You can get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> or just secured loan and feel comfortable

78 charmingdate.com review charmingdate.com review | E-mail | Web | 25. února 2013 v 8:36 | Reagovat

Nice to be here and see your post!

79 BryazDag BryazDag | E-mail | 29. října 2017 v 11:01 | Reagovat

cialis soho buy
http://cialiswithoutdoctorprescr.org - cialis without a doctor's prescription
  alcohol and ed
<a href="http://cialiswithoutdoctorprescr.org">cialis without a doctor's prescription
</a> - cialis doses forum actions
cialis 10mg tablets announcements

80 Timothybobre Timothybobre | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 13:56 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/ooZHo68r

how to make quick money in one day legally, online casino gaming platforms, ways to get money at home, bank transfer without account name, 0 credit card transfer deals, how do online betting companies make money, ways to make extra money stay at home mom, no balance transfer fee credit card offers
, rtg online casino no deposit bonus codes, are online live casinos rigged, make money online with investment, chelsea fc transfer news 2016, ways to make money from home using the internet, 888 online casino slots, credit card balance transfer 6000, casino royale online stream, best online casino tournaments, make money with survey junkie, how to earn money in internet in india
, hdfc bank account transfer from one branch to another online, free casino online slots games, make money writing seo articles, how to make your own record label, lijst online casino belgie, how to make money selling android games, how to make a living playing online poker, need to make money quick uk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.