Alfa Centaurské Kořeněné Ořezavografitování na Přání

28. ledna 2011 v 15:36 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Strašně bych vám chtělo poděkovat - a to zejména básníkům a poétům, ale i všem ostatním, kteří přispěli svým návrhem do už pátého kreslení na jen a jen vaše vysněná přání... Zbývá mi už jen doufat, že já, malé stvoření a mé dvě věrné kamarádky - fantazie a tužka - nezklamou ztrárněním vašich představ. Odkazy na blogy čili planetky jsou u jmen, pokud budete chtít nahlédnout i na jiné planetky snílků a snílek...
Všechna básnivá přání mě navíc tak strašně potěšila že byla náležitě... potrestána?! Zbombardována?! Přiostřena?! Přichilliována?! Ale ne, ti proradní plši... Sikarův batalion má skutečně své rudé prsty ve všem, co se na rok - dle TlusŤjocha Chillirok - 2011; uveřejní! A navíc mají smysl pro poezii a vecpali se všude tam, kde se něco rýmovalo. No to je vrchol... 

Snad vám tedy neuškodí oni záškodníci, kteří se svým pastelkovým vybarvením vloudili na moji planetku a převrátili vše vzhůru... šťopkama! A pozor na semínka, prosím vás...


Pro Agrrr
Démonská a tentokrát elektrizující Agrrr mě požádala skvělou básničkou o pana Teslu - a jeho svět, který se celý zmítá pod údery blesků, navíjením cívek a jiných elektropotvořisek. Její přání je doufám splněno - ale ne! Jakási ruka plší okořenila celou scénu neznámým, pálivým kořením! Aby se nám z toho nestala nějaká úchylná zvrácenina ale... to má vlastně Agrrr ráda. Pan Tesla se stejně nechal slyšet a prskat že poodhrne závěs... a z tebe bude iontopaní!

Pro Almu-Nacid
Alma-nacida básnivá ze svého obšťastňujícího občasníku si objednala v mé malé, chlupaté IKEy (nebo IKE-e?) postýlku virtuální. A já dodávám prvotřídní model, s kuličkovým posluhovačem vhodný připojit na jakýkoliv ocáskový jack! A abys nemusela v křesílku klimbat, starý paprika - vedoucí podniku - bude klimbat za tebe!

Pro Atyiu
Milá a překrásně básnící Atyia zmínila, že nemá na básnění energii - a já ti tedy posílám prvotřídně francouzsky vychovanou, romanticky poetickým náhledem na svět obdařenou kočku - tedy, co víc... kocoura! Je to pane mlsoun, takže je třeba jej krmit výhradně kvalitní poezií - žádná moderní, ale hezky rýmovaná. Jinak ho může rýma postihnout! Starej se o něj dobře, snad ti udělá radost a hned něco vyplodí! :)

Pro Bendu
Muzeum nepravděpodobných jevů, 8:00 ráno.
Schyluje se k válce světů. Jakých? Mónia a Alfy Centauri. Benda mě totiž vyzval na karetní hru zvanou Blubeguk, která jednoznačně určí která z našich planetek má větší démony. Zatím vyhrávám já, ale ne na démony, ale na dollary! Příchozí návštěvníci muzea jeví tak nepřející výrazy, že nejspíš partie předčasně skončí a já s Bendovým kloboukem na hlavě poberu a uteču, dokud mohu. A jeho vezmu pod klobouk!

Pro Cady
Kráčet s Kurtem, nikoli tenisovým, ruku v ruce - sen každé správně poskakující teenagerky, která voní po lithiu a přichází jedině tak, jak je. A taková je i Cady, která je mnohými nepochopená ale malým stvořením ano. Snad jsem ho zpatlalo dobře. Zrovna skáčeš radostí a vznášíš se nad všechny pozemské problémy a Kurt ti říká: "What should we sing together? We all three?"

Pro Darling
Darling, která se ráda vznáší se svým Cirkem, mě požádala o svět bez zlých lidí. A já říkám - takový svět by byl prázdnější, než si dovedeme představit. Oni zlí, skrz naskrz hnusní a podlí lidé by skutečně zmizeli... jenže co ti malí zlí lidé v nás? Uvnitř totiž každý dobrý člověk nosí zlého a bez něj není úplným. Musí na něj dávat pozor, aby nepřekřičel hlas jeho hodného srdce, ale když ho umlčí úplně, nepoznáme, co je dobré a co špatné a staneme se neutrálním, plížícím se kabátem. Proto si hlídejte všichni vaše zlé mužíčky a nenechte je uniknout na povrch příliš často, ač by chtěli, prosím. I když se to nezdá, potřebujeme je a světlá stránka života by nebyla tak světlou :)

Pro Daydreamer
DayDreamer má ráda kočky! A já také (hlavně ty lidské)! A tentokrát se nám jich opravdu sešlo požehnaně, není-liž pravda... Tady máš jednu moc roztomilou, jak sis přála. Nikdy nevyrostě, protože jí do misky musíš dávat speciální pozemskou květinu - pomněnku. A pak se spolu pomějete, protože ona skutečně mlaskavě vyzobne sebeposlednější kořínek i s květem a dodá si roztomilost!

Pro Dubious
Perfektní a pobavující básničkou žádající (nepochybně) Dubious Cat čeká důležitá zkouška a chtěla vyjevit všechno okolo jazykových kódů, dorozumívání a tak vůbec na Alfě Centauri. Já jsem tedy sezvalo dva figuranty a vyzkoušelo dotyčnou metodu no a... dopadlo to zajímavě. Jeden tvrdí, že prý jeho jazyk se nikdy nezdál býti komplikovanějším a druhý zase, že dokud nepřijel ten bombardér a nějaký plch nezačal házet šišky, bylo to fajn. Tak tedy... málo šišek a bombardérů v pondělí, milá Cat!

Pro Enušku
Na mou planetku poprvé zavírala milá Enuška a hned se nebála něco si přát! To jsem moc rádo. Chtěla chuť do práce a drobet dobré nálady no a mě se to cestou na Alfu nějak pomotalo... a udělalo jsem chutné kladívko. Snad se s ním bude chutně pracovat, je vyrobeno ze Švýcarské čokolády z minulého roku (roku "Čekulády dle TlusŤjocha") a drobet nálady jsem utrhlo ze svého kožíšku... snad poslouží! :)

Pro Essi
Točivě v piruetách potácí se závějemi... Je malá a můžeš si jí skrýt do dlaně, rozmrzle snová Essi. Tak, jak jsi chtěla. Jen dej, prosím, pozor, její srdce i duše jsou křehké jako struktura vloček a nikdy nesmí přijít do kapes či do dlaně někoho jiného, nebo se rozteče a nenávratně se ztratí jako krůpěj rosy...

Pro Fabianu
Fabianě, která má ráda poetiku jako já, se líbila předchozí naděje pro ni... a já jsem moc rádo. Teď ale přichází pan Respekt, v saku z nejčernější běloby čekající na zástup sklánějících se, aby svou holí despektu odstranil veškeré zpychlé představitele pohrdání a zloby vůči mocnému či prastarému. Nepodrobí-li se ostatní, stihne je stejný trest.

Pro Fantaghiru
Svítí skutečně silně a skutečně věčně.
Chystám se na ten film už dlouho a mám ho dokonce ve své Alfa Centaurské filmotéce. Musím si jej dnes před spaním pustit... i tak doufám, že můj věčný svit neposkrvněné mysli je pro tebe dostačující,milá Fantaghiro... Je tentokráte div že do tvé básničky nezasáhli plši se svými paprikáši a papričkami, ale jen uhel.

Pro Fredyho
Fredy's Theory
Teorie ničeho, zvaného též Nic
byla přeložena na pondělí sic
však náhle - z ničehonic!
Prokousanec (nikoliv Pycz)
hledí na nás - hlad maje:
"Ať se ten haissel kaje!"
řve po něm učitel papriční
a tam, kde čnělo Ni-
návštěvník vše schroustal...
Viděl to v lavici Szoustal:
řve, kope, mlaská, ječí;
a Jann  Muck vzal do zaječích...

Pro Ichos
Moc milá a rybudomamající Ichos zmínila, že její přítel je zkrátka ve znamení zvěrokruhu plavec. A mě to nedalo - a ač si nic nepřála, neboť už jsem jí darovalo rybu mající paničku na vodítku; zplatlalo jsem to. Dva ptáci v pozadí předpovídají nejen, že jest to zodiak, ale i nadcházející Rok Králíka.

Pro Johanku
Jestlipak jsi i ty, milá Johanko smaragdová, člověk, který ví své? Možná, že ano! :) Snad se ti tenhle človíček, který opravdu ví svoje, zalíbí a až se ti ubytuje doma - prozradí ti...

Pro Kiru
Kira Seigi žije na planetce plné cukrů a kofeinů. A chtěla po mě, abych jí onu zátkovou planetku nakreslilo - tak tady je! Jak vidno, sluníčko je řádně sjeté kofeinem a už ani nekouká, kudy kapitalistickými paprsky míří. To pomníky jsou na tom lépe. A vidíš i sebe, milá Kiro? A tvého velblouda! :) Já vám mávu každým dnem.

Pro Lucernu
Ajaj, malé stvoření se nám nějak pustilo do drog. A neúmyslně! Tady máme zase legálním eukalyptem zkouřenou koalu, která je plná naděje... tak, jak sis to přála, viď, svítivá Lucerno? :) Vždyť jaká jiná koala by měla mít víc nadějí než ta, která tak ráda eukalyptovou smršť!

Pro M
Fénixová eM. mě požádala o krb... A když ybch chtělo, že prý mohu vyčarovat i jaro - a tak jsem čarovalo, čarovalo a čarovalo a co z toho nevylezlo - jarní krb! Komfortní, s hřejivými kořínky, hlemýžděm a chorošem pro přirozenou regulaci plamene.

Pro Mami
Takové vysvědčení se, myslím, hodí opravdu všem a ffšude, jak je uvedeno! Doufám, že se tvým dvou dětem budou líbit, milá Mami, popřípadě že se bude líbit tobě, protože ty jsi onen element který posuzuje kvalitu vysvědčení a já doufám, že moje elementka nebude moc nazlobena z mých výsledků! :-D

Pro Memorin
Nejsem si jisté, zda-li plním tento úkol dobře... Ale citace a lžíce s padajícím kornflakem na vlnce mléka tam je! Je z knížky Hobit, knížky mému srdci nejbližší ze všech ostatních a já tuto citaci velmi rádo aplikuji kdykoliv něco postrádám. Většinou neúspěšně... ale třebas jednou najdu všechno, co jsem kdy hledalo, vzpomínková Memorin! :)

Pro Nass
Wraithomilná a moc milá Nass má ráda svého chameleona zmizíka. A já jsem ho mělo nakreslit na hlavě dotyčné lovkyně snímků! Tak tady jste! Jak v trávě hledáte každou skulinku a každou sebemenší květenu... nebo najdete příslušníka rasy wraithů??

Pro Opti-Mystique
Obdivující a opticky mystická Opti-Mystique požádala o něco barevného a optimistického... A já se pokusilo splnit. Ale jen za tvé pomoci bude moje hledání ztracené barvičky z rozlité duhy radostné. Řekneš mi, která chybí? A nebo je to nějaká další, kterou tam postrádáš? Podívej, jak si samo lámu chlupatou hlavu...

Pro Ovcu
Parohatý, pitomý šílenec v náznacích pro černou Ovcu. :)

Pro Ozzra
Bulvární plátky a karikaturisté celého světa jásejte - nalezli jsme jednoznačně usvědčující obrazec ze života mága Rolanda a dalších tří (ano, tří) účastníků onoho alkoholem prosyceného setkání! Jeho čadivá ruka vztáhne svá kouzla na Ozzrouše z Ozzrova, Sýkavého Sykarose nebo na v trenkách skrytého Bilba? Záhada! A kde jsou plši, proč nehází papriky?

Pro Paní Yasuo
Doufaje v dobroučký šálek dobroučkého Yasuovského čaje od Paní Yasuo nakreslilo jsem (snad) dle jejího přání Ýčkové stvoření vYhazující cereálYe všude, na všechnY stranY světa. Zasloužím si tedy čajík? Ó já stvoření žiznivé! :)

Pro Ratusku
Ha! Chillipapričky expandovaly i do kouzů nepoetických... tato žížala skrývající své rohy pod baseballkou nejspíš pozřela celý koš! Ohavně chrlící oheń teď spoléhá na to, že ji někdo zaškrtí rozmnožovacím opaskem... Snad tě neožehne, milá Ratusko!

Pro Shariony
U vody se válím... a vychutnávám si od Shariony přičarovaný koktejl. Ale nejhezčí voda je přeci jen ona azurová z mých snů, která proplouvá sem a tam a já si na ní ustelu měkčejí, než na té pravé... škoda jen že koktejl se vysnít nedá, neboť mi z toho všeho vždycky vyschne v krku!

Pro Sikara
Don Plšivec zvaný Sikar, již před chvílí karikaturovaný, zažádal o netradiční Sherlockovské pojetí. No tedy, já tedy říkám - tady jest! Celý zrudlý, jako paprika. Ale to jen je-li naštván - ve společnosti je naoranžovělým Sherlockem a může v klidu pátrat a decimovat pachatele. Nepotřebuje-li tedy zavolat Herculovi...

Pro Slečnu
Dodaný nápis vše zcela osvětluje. Moc se omlouvám panu Fulghumovi i jeho Slečně.
Prosím, neříkej mu to! Vůbec se mi nezdařilo jeho pojetí a kroutím hlavou nad tím, že jsem ho nenakreslilo znovu... alespoň, že se usmívá.

Pro Taroe
Snivá a chtějíctvořící Taroe mě požádala o nějakého řečníka, který jí bude neustále opakovat že má změnit svět. Toho pána vlevo si raději nevšímej, prosím, ten se mi tam nakreslil sám, zmetek vtíravá kníratá. Vpravo je tvůj tvor... je jemný a zmáčkneš-li jeho obočí, vždy ti zahraje písničku o aktivnosti a kreativitě, kterou jsem samo složilo a musíš si ji umět představit... :)

Pro Taychi
Gregory se nám dal na nemovitosti, podívejme se... Taychin idol (hned po Bendovi) ale nenechá nic jen tak a aby vydržel nápor... ale ne! Plši mu podsunuli zrádné balení Sikarovy medicíny! Hrůza a děs, to vám povím, vážení diváci - sami se podívejte, jakým sjetým pohledem teď doktor disponuje!

Pro The
Kolem povídkařící The netancují žádné hnusné termíny a stresy ale šavlozubé ponožky. Jsou to mrchy nenažrané... usekly jí hlavu a ještě jí poslali do věčných spavišť koňskou dávkou SLÝPu!! A teď tančí, zběsile a hladově... a z ohně se zachvilku začně kouřit, jak se začne stydět že zabije The, ó jé ó jé, tragédijé!

Pro TlusŤjocha
A tanec Habanera a Eno-nuni zanechával ohnivou stopu tam, kde před TlusŤjochem a jeho štamgasty na stole zatančili. I zvedli se všichni a zatleskali ve stoje tomu páru, než se pohroužil do chvilkového spánku aby je starý kuchař nadrobno nakrájel a do guláše vhodil a aby pak zatančili na jazycích, žaludečních stěnách a záchodové hladině...

Pro Vendy
Vzpomínám si, že jsem četlo o jednom pozemském městě, kde kdysi chytali v řece měsíc. Tak tady je, milá a kočkovitá Vendy, třetí kočka dnešního kreslení chytající slunce vznášející se nad svým promptním stínem! "Hahá, teď tě mám!"

Pro Vymňoukla
Vidělo jsem v pondělí takocého krásného ducha. Letěl, letěl do nebe. Bílý byl jako prostěradlo... a byl to křeček milé Mňoukla a Vymňouklé.. Jen ty papričky se k němu zase nacpaly, ony prostě přistanou všude kde se básnilo! Snad jsem trefilo jeho šťastné výraz mé se totiž náramně - až mu praskají boule za ušima! :)

Pro Vysmátou
I can see clearly now the rain is gone...
A co na to déšť, milá Vysmátá? Zrdhá, tak je to! A my můžeme vidět very, very clearly... snad tě neurazí mé malinkochlupaté pojetí písničky - ale bavilo mě to a na písničky kreslím moc rádo! :)


A já doufám, že i vy vidíte hezky jasně a ne rudě z mých patlanin.
Snad se vám všechny nebo alespoň
Chillivysmáté
jedna líbila a... a sakra!
Chillipapričky! Dou po mě... 
Vaše eaeaaaargh
                           
Stvoření

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 28. ledna 2011 v 16:17 | Reagovat

Nestačím zírat a tleskat! Takové překrásné obrázky!!!! :-) Je mi moc líto, že jsem si tentokráte nestihla také něco objednat... :-) Nevadí, příště!

2 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 28. ledna 2011 v 16:45 | Reagovat

To vypadá, že mám krátké kudrnaté vlasy a bradku (což nemám). Nicméně klóbrc mi neukradneš - hlídá ho "křoví". A pokud se nepletu, tak jsem ti právě zasadil nepříjemný karetní úder... Nebo to snad zvrátíš vyložením modrého zubu ?! O_O  :-D

3 Mami Mami | Web | 28. ledna 2011 v 16:46 | Reagovat

Jú, mír do celého vesmíru, díky moc, dávám ti jedničku za padělání výza. Kromě sbírky básní určitě někdy uspořádej i vernisáž u nás na Zemi. Všechny výtvory jsou pozoruhodné a nenechají diváka v klidu.

Až budu mít otevřeno, přispěchám s nabídkou vystavovat tvá díla v mém virtuálním mléčném baru.

4 Shariony Shariony | Web | 28. ledna 2011 v 16:48 | Reagovat

Moc povedené, stvořeníčko! House jsem poznala hned, jeho pohled nemá chybu. Máš úžasnou fantazii ;-)

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 28. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

Chilli tanec jest vskutku šavlový!
Jsem na výsost potěšen.

6 Naďa Naďa | Web | 28. ledna 2011 v 17:27 | Reagovat

Nevím jak jsem mohla prošvihnout kreslení na přání. Nojo, no, jsem už stará vetchá babička a ztrácím postřeh :D Býval by se mi líbil návrh mého erbu :-)

7 m. m. | Web | 28. ledna 2011 v 17:34 | Reagovat

Velmi pěkné a potěšující, díky za jarní krb s chorošem ;)

8 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 28. ledna 2011 v 17:51 | Reagovat

Och děkuji, je to úžasné! :D

9 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | E-mail | Web | 28. ledna 2011 v 18:27 | Reagovat

oh god!
It's wonderful, beautiful, amazing,.....! Thank you very much, thank you very much!!!!
I love it, furry man!!! :)

10 Taychi Taychi | Web | 28. ledna 2011 v 18:31 | Reagovat

Sjetý Gregory se opravdu povedl, jsem ráda a Sikar může být rád, že někdo tak pžasný okusil jeho chilli. Usmála bych se, ale nemohu. Něco mě v hloubi mé malé duše tíží...
Jsem ráda že se ti semínko líbí a snad bude z něj krásná květina.

11 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 28. ledna 2011 v 18:55 | Reagovat

úžasné, realitní agent mě pobavil :)

12 DayDreamer DayDreamer | Web | 28. ledna 2011 v 19:07 | Reagovat

Překrásné koťátko jsi mi věnovalo - děkuju moc! ^^
A ještě se mi moc zalíbil "komiks" se Sherlockem - a hlavně mě pobavil :D

13 Fantaghira Fantaghira | Web | 28. ledna 2011 v 19:16 | Reagovat

Ó, děkuji moc. Jsem ráda, že se do nesnesitelné lehkosti bytí nevloudila jediná čilipaprička, protože tak jak to je, je to dokonalé. Film si určitě pusť. Taky bych si ho mohla dneska pustit, ale váhám, protože první obrázek mi připomněl The Prestige (proč já nikdy neznám české názvy?)...
Ach, a ještě mě pobavil Sherlock a zároveň jsem si vzpomněla na Londýn... :-)

14 Fantaghira Fantaghira | Web | 28. ledna 2011 v 19:29 | Reagovat

[13]: Já jsem ale... Samozřejmě jsem myslela věčný svit neposkvrněné mysli, ani nevím, kde jsem vzala nesnesitelnou lehkost bytí. To je tím, že myšlenkami už jsem na Mauritiu.

15 shaper shaper | Web | 28. ledna 2011 v 20:51 | Reagovat

originální! a uzasný design:)

16 agrrr agrrr | Web | 28. ledna 2011 v 21:00 | Reagovat

Děkuji za bravurně zpracované a skvěle okořeněné elektrizující cívky. Skvělé!!

17 Ovca Vypatlaná Ovca Vypatlaná | Web | 28. ledna 2011 v 21:37 | Reagovat

Pripomínaš mi Miguela, New Yorkčana s mexickými koreňmi, ktorého som spoznala pred dvomi rokmi. Takže takto ťa ešte nikto nevidel? ;-) Dobré! Ďakujem, Stvoření. Môžem ti poslať, tak ako si to zvyklo ty nám, jeden takýýýto úsmev? :-D

18 The The | Web | 28. ledna 2011 v 21:43 | Reagovat

Ach, děkuju, děkuju. ^^ Až bych se začala litovat.
Ptalo ses, jak žiju s uříznutou hlavou? Odpověď je jednoduchá - já šavlozubé ponožky podfoukla! Bwahaha. To není moje hlava, nýbrž hlava mého klona! A až to šavlozubé ponožky zjistí, pošlu na ně veverky a vezmu je yaoi pádlem. Chuděrky maličké.

19 pavel pavel | Web | 28. ledna 2011 v 21:55 | Reagovat

jak to vidím, blog.cz není tak velkej, jak jsem si představoval, je tu dobrá polovina lidí, kteří i ke mně chodí. O_O  :-D

20 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 28. ledna 2011 v 22:10 | Reagovat

Ó! Děkuji. Zasloužíš si ten nejvoňavější a nejYasuovštější šálek čaje ze všech. :-)

21 Eri Eri | Web | 28. ledna 2011 v 22:40 | Reagovat

Ach, Stvoření, ty jsi čím dál, tím větší kreslířský velmistr. Snad příště nebudu v říši divů a stihnu tě taky o tu nějakou další kresbičku poprosit, protože jsi vážně šikovné. :]

22 Memorin Memorin | E-mail | Web | 28. ledna 2011 v 23:04 | Reagovat

Zlato, moc děkuji!!! Nějak nestíhám a moje slíbené cosi je ještě jen v mé mysli. Ale pokusím se to zhmotnit co nejdříve, ano?
Hobit! Pán prstenů! Miluju! ;)
Ještě jednou moc děkuju! :-*
A čili ať vypálí všechny bacil. Ah, něco mi teď cvrnklo do nosu, děkuji. Ať žijí špičeté papričky, z nichž si skřítkové dělají čepicky.

23 Vendy Vendy | Web | 29. ledna 2011 v 0:20 | Reagovat

Starý paprika - a obrázek dřímající papriky. Krásný dvojsmysl - a hned jsem si vzpomněla na tucet velečlánků, který haní češtinu jako otravný a složitý a vlastně obtížný a hlavně zbytečný jazyk.
Za sebe a naše malá chlupatá stvoření (čtyřnohá) ti děkuji, micka chytající slunce do rybářské sítě se mi líbí. (Micky živé se sice koukají, ale nevyjadřují, pokud to není žrádlo, je jim to putna).
Jsi velmi nadané Stvoření a líbí se mi detailíky u tvých obrázků (padající cornflake se směje, bo je zachráněn před snědením...?)
Už jsem se na tvou planetku chystala, bo procházím mé návštěvníky od Z a dostala jsem se k Malkielovi, když jsi navštívilo mou planetku s pozváním na výstavku kreseb a kresbiček... :-)

24 Vendy Vendy | Web | 29. ledna 2011 v 0:21 | Reagovat

[23]: P.S. ty velečlánky na češtinu nejsou mířeny na nikoho osobně, brala jsem to všeobecně...

25 Mňoukla & vymňoukla Mňoukla & vymňoukla | Web | 29. ledna 2011 v 8:01 | Reagovat

Koukám, koukám,
jak blázen mňoukám.
Obrázků jako o posvícení,
a papričky ty to okoření.
A už jsem křečici záhledla,
mezi chili na mě pohlédla.
Jdou s ní k nebi papričky básníků,
No, ta má štěstí, ta má kliku.
A tak jen své dík a nádhera zablektnu,
a z básnění (abych se nezbláznila) chvilku ulétnu. :-D

26 ratuska ratuska | Web | 29. ledna 2011 v 8:29 | Reagovat

Chillipapričky hýbou blogovým světem víc než čekuláda :-D.

27 Tril Tril | 29. ledna 2011 v 8:59 | Reagovat

ha ha, úžasný!! nejlepší jsou nožičky od bilba a doktor house!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

28 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 29. ledna 2011 v 9:19 | Reagovat

Děkuji ti, stvoření. Umíš uklidnit a potěšit. :-)
A za svou jadrnou mluvu se omlouvám. V tomto případě to prostě bylo třeba.

29 Wraithomilka Nass Wraithomilka Nass | Web | 29. ledna 2011 v 10:51 | Reagovat

Jé, ty jsi tak milé! Zmizík se ti povedl, vypadá jako živý!
Nikdy mě nepřestaneš překvapovat a potěšovat, ty malé chlupaté stvoření! :-) :-D

30 Sayuri Sayuri | Web | 29. ledna 2011 v 12:25 | Reagovat

Ty pastelky to pěkně oživily! Pěkná a zajímavá díla jako vždy. Nejoriginálnější a nejztřeštěnější, co dodat? :)

31 Darling Darling | Web | 29. ledna 2011 v 12:58 | Reagovat

Jéé, příjemné sobotní probuzení ve 12:55, když tak koukám a prohlížím si tvé nadpozemsky božské kresbičky :-) Děkuji ti! A máš pravdu, člověk bez kouska zla v sobě by nebyl úplný :-)

32 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 29. ledna 2011 v 13:13 | Reagovat

Děkuji, děkuji, Respekta jsi zvládlo dokonale :)
Na příště musím vymyslet tvrdší oříšek ;)

33 Essi Essi | Web | 29. ledna 2011 v 13:49 | Reagovat

Kouzelná, jako kdyby právě vylétla z mysli Anderdersena. Nedám jí z ruky :). Mám taky chuť někomu splnit přání, jenomže si myslím, že bych nedokázala potěšit.

34 a. a. | Web | 29. ledna 2011 v 17:38 | Reagovat

To jsou moc krásné obrázky :).

35 sl.F sl.F | Web | 29. ledna 2011 v 19:23 | Reagovat

Děkuji za střevo, co jsi poslalo
Třetí přání se mi hnedle splnilo
„ Co jsem to proboha udělal?“
Ani Fulghum - hipík by nelal
Teď cítím na blízku
Opravdovou lásku
K dílu tvému
Tužkovému
Od začátku
Do konce
Dokonce i Japonce
Líbilo se velice
Naučeno ve Školce?

Malá báseň pro tebe:
„Bezhlavě se na ni vrhal
Se Slovy: „ Už hořela,
když jsem si do ní lehal“,
která sám si napsat přál
jí teď telefonoval
on ho však nechala.“

Ach jo :(
BáKníííkaření
Můj obor není
Mé malé stvoření
Je to Možné nebo není?

36 Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená ňufající lištička s jedovatými zuby Alexandra Gryffin- Fox, okřídlená ňufající lištička s jedovatými zuby | Web | 29. ledna 2011 v 23:18 | Reagovat

Zrovna dneska jsem taky kreslila. Až po dokončení obrázku jsem si uvědomila, že se TO na papíře nesmírně podobá malému chlupatému stvoření. :D
Škoda, že jsem sem zaskočila až teď, taky bych tě zaměstnala. O:)

37 Lucerna Lucerna | Web | 30. ledna 2011 v 13:05 | Reagovat

obrazky si super nakreslilo, ta koala nema chybu! :-D diik :-D

38 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 30. ledna 2011 v 20:08 | Reagovat

Nasadila jsem svůj optický nástroj na až mysticky zvláštně tvarovaný nos, který se nějakým záhadným způsobem objevil na mém obličeji. A pohledem na duhový obrázek se mi vlil optimismus do žil a já mohla začít hledat ztracenou barvu. A mám takový pocit, že chybí zelená. Samozřejmě nemyslím ten tekutý nápoj (i když, ten by se taky šikl) ale barvičku samu o sobě. Už aby bylo jaro. Pak je ta naše planeta plná zelené... a lidí opilých a případně i zhulených zelenou.... Jak mám jaro ráda ! :)

39 enuška enuška | Web | 30. ledna 2011 v 23:40 | Reagovat

Poprvý jsem sem nezavítala, jen jsem se poprvý ozvala.. mám Alfu Centaouri ráda, je to tu takový.. optimistický. A tebe, stvoření, mám taky ráda, že nám svou planetku takhle zprostředkováváš :) děkuju! za obrázek, ale hlavně za tebe :)

40 Geisha Geisha | Web | 31. ledna 2011 v 7:58 | Reagovat

Já chci táký :D A v něco přece jen věřím...věřím v chlupatá stvoření z Alfy :D

41 ethnea ethnea | Web | 31. ledna 2011 v 9:10 | Reagovat

Kruci, kruci, kruci, tak tohle kolo jsem prosvihla, a pritom bych si tak rada prala. :-(
Nejak mi to vsechno moc rychle utika...

42 taroe taroe | Web | 31. ledna 2011 v 16:35 | Reagovat

Děkuji Ti :) Nechci změnit svět takovým způsobem jako ten pán vlevo :P Spíš jen trochu popostrčit lidi, aby se zamysleli :) Tvoreček vpravo se mi líbí, určitě mi pomůže, protože už teď cítím, jak přichází 'úvahová nálada' :D

43 ichos ichos | Web | 31. ledna 2011 v 17:46 | Reagovat

:) děkuji :) Je to vážně znamení. Ještě ke všemu mám přezdívku Racek a vůbec bych se nedivila, kdyby ti ptačí věštci v pozadí byli...:)

44 Johanka Johanka | Web | 1. února 2011 v 11:43 | Reagovat

Mé milé stvořeníčko, tvářím se nyní stejně jako človíček, co ví své. Moc Ti děkuji. A abych nezapomínala na to, že vím, dovolím si človíčkem ozdobit své "doma".

45 Vysmátá Vysmátá | Web | 1. února 2011 v 12:33 | Reagovat

mnohokrát ti děkuji, usmívám se od ucha k uchu, a to nejen díky výtvoru přímo pro mně, ale i ty ostatní, které náleží jiným, mě pobavili. Obzvlášt nadšená jsem z komixu Sherlocka Holmese :D

46 Sikar Sikar | Web | 1. února 2011 v 19:26 | Reagovat

Jak? Jak? Jak je herdek možné, že jsem si tohohle článku nevšiml?!?!?! Proboha, zase jsem se u kreseb nachechtal jak protržený plch a Sherlock je správně paprikovatě sherlockovatý a... jak je to možné, že se papričky nacpaly do tolika obrázků? Že já jsem byl náměsíčný a dokresloval...?

47 Tehla Tehla | Web | 1. února 2011 v 19:54 | Reagovat

Niekto má rád chili :) Ale na Grimma asi príliš ostré a červené. Ja sa ho spýtam, kto vie.. :)
K prezeraniu obrázkov sa tentokrát pripojili všetky ovce od nás a békali pozitívnym údivom :)

48 Atyiya Atyiya | Web | 6. února 2011 v 19:41 | Reagovat

Téda, jakto že já nalézám tento článek s takovým spožděním?
Moc ti děkuji, milé malé stvořeníčko, kocourek už líně našeptává a tvoíme společně, v brzku se i něco v mé noře objeví...
Jen snad jeden dotaz... Smím si kocourka vystavit ve své noře, abych ho měla kdykoli po ruce, kdyby snad nějaká kočičí rada byla potřeba...? :-)

49 Cady Cady | Web | 7. února 2011 v 17:25 | Reagovat

Jaaj, až teď jsem se dohrabala k tomuto článku. A co říct? JE TO TAK...ÚŽASNÉ. Děkuju! Nevím jak to děláš, že mě všechny tvé kresby na přání tolik potěší...

50 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 8. února 2011 v 13:45 | Reagovat

Všem, bez rozdílu pohlaví, rasy, planetky, na které jste ubytováni... moc děkuji! :-) A znovu opakuji že nebýt vás - není mé radosti a takto skvělých nápadů! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.