Alfa Centaurské Vytroubené Přitroublení na Přání

21. března 2011 v 20:15 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Chobot vyzvání na celé kolo a já ne a ne ho utišit. Strašně se na mě zlobí, že jsem ho tady, Trubadúra z minulého článku, nechalo tak dlouho poslouchat ty vaše návrhy - tedy, asi nemá kreslivý sluch!! A to tak, že vůbec - víte, co je to kreslivý sluch? To znamená, že skvělé návrhy na krselení vám zní ještě skvěleji a hned se vám skládají v neurčité čáry a tvary.

Jestli mám tento sluch i já, to můžete sami posoudit, protože já už jsem hotové: a to i po včerejším sjezdu, kde jsem raději zarytě mlčelo a valilo bulvy na orgie a jiné mindfuckoviny. :-D Ale ještě o tom musím napsat, protože uvnitř mě něco nabádá popsat situaci z mého hlediska - jsem jediným nestraným pozorovatelem, pokud nepočítáme ty pány a jeptišku, co dorazili do vedlejší kóje! Tak už ty kresby, tedy, snad jste na ně jaksepatří natěšení a zvědaví (ač není nač!)!

Trubadoorum! /pokus o zatroubení/

Hned první dárek pochází z mé dovolené - kdepak já to jen mohlo být? Na planetě Jugum III., nebo na Severu Čech v jedné vesničce, co, Almo Nacido básnivá? Napovím, že jsem bylo na obou místech - uhodneš, která vesnice poblíž Jáchymova mi vydala tento suvenýr, se kterým si můžeš učesat pěšinku?

Milá Anička s číslem pořadovým dvě mě neváhala poprosit i když se mi na své planetce ozvala poprvé - a já jsem za to strašně rádo! :) Kdyby to dělala polovina nepsavých čtivců, určitě bych si ukreslilo obě packy - pro tebe tu už ale nervózně podupává do beranice velikosti XL typu "Bača" naražený beránek. Jen tvůj, ale musíš si ho nejprve chytit!

Jestli že si Anička msuí beránka chytit, tohle už je jiný kalibr. Ony totiž vylízané jazyky už nikomu moc k užitku nejsou... tedy - právě, v tom je onen hák; jsou užitečné znuděným dozorcům v nadnárodních muzeích. Víš, jak je zábavné sledovat návštěvníky intelektuálních typů a tvarů, jak se jim lepí paty k... patru? A jak překonávají zónu slana? Když si tenhle koberec v jednom z těchto muzeí ukradneš, bude vylízaný jazyk čistě ve tvém vlastnictví, milá (taktéž středněrodová, jako já, eek!) Babe (otázka je, jestli to bude jazyk neklidný, vlnitý nebo dokonce k tlamě připojený).

My na Alfě jsme všichni od oušek až k patám plni romantické poetiky. Jenže-é... Možná, že už jste si všimli (to byla tzv. ošklivá, rýpavá ironie) ale já jsem stvoření rodu středního. Jakpak já bych si mezi těmi středními rody našlo cestu jaksi, jaksi... no ODKLONĚNOU správnou stranou zalíbení? Takže čekám v loubí, až přiletí vaše pozemská ženština, kterou rozeznám hned a nemusím se ptát, na co před spaním myslí. Protože jinak to u těch Centaurských stvořenic nepoznám.
Milá Babičko, určitě se vsadím, že tvoje fantazie zapracuje na obrátky a nějakou tu ženštinu mi tam vysníš! Protože to loubí... To má zkrátka něco za lubem.

Jak už to tak bývá, roztomilé malé stvoření musí strašně rádo kreslit nějakou tvrďárnu. Tak já se vám tedy přiznám - nekreslím téměř nejraději ani to, co mě napadne v mém veletvrdém kokosu, ani Slayer v plné sestavě; rytíři ve zbroji to jsou! A helmy, helmy... ách! Nad těmi moje tužka přímo vplývá do papíru. Můžu tedy sebevědomě eek!nout: Bendo z Mónia, chrabrý rytířče s husté oceli avšak oceli přísné ukutým mečiskem - na něééé, na růžofkýýý!Jako vlastně jakousi "kompenzaci úplatkem" nabízím za včerejší zlámaninu (ono v modulu se to poláme většinou všechno, nejčastěji Elvisův vinyl z roku 2001 "Spacehouse Rock") věnovanou slečnu Zmrzku se zmrzlým úsměvem avšak kyselým, překyseleným základem. A tak to má býti, nebo né, PerditoIKS? :-D

Courtney... Kdo všechno se jmenuje Courtney? C. Love, McC., Courtney Cobain (teď se vyhnu cihlám fanynek) a jedna slečna, která malé stvoření prosí o něco, co je potřeba! Zasahuji, rozthuji pomyslný superhrdinský trikot s Obamovým zářným chrupem a tady je - síla! Samotná, z práce pouhé mouchy pramenící esence neslabošství; čerpej, milá Courtney, seč moucha může! Určitě najdeš síly dost pro to, čeho chceš v životě dosáhnout. :) Když už v našem světě umí moucha pumpovat, co by to nešlo...

Zmáčknout Červenej, pomyslnej Čudlík a něco si přát. To mi bylo umožněno - nakreslit to, co bych si ve vesmíru nejlvíce přálo. Asi není překvapivé, když prozdradím, že nad tímhle úkolem jsem si svou huňatou hlavičku lámalo nejdéle :) O to byl podnětnější...
A víš, co by stvořeníčko ze všeho nejraději v celičkém vesmíru chtělo?
Věc prostou: Usměvavou Zemi.
:)
"Aearggh... you must go on without... me... oh... that Biolit, what a death & klid..."
A komár se s hlesnutím/pískotem svalil k chladné zemi. A ta ho přijala (věta typicky literární, často se vyskytující (i v jiném, poněkud odlišně (penetračním) smyslu, která nedává smysl - vždyť země má, ksakru, otevřeno pořád!). Nicméně snad to zlatíčkovatou Darling, která nám odletěla ve svém cirkusu ale neodletěla na dobro (to mi spadlo velké, vzduchoplavecké závaží od srdce), potěší! Snažilo jsem se o esteticky dobře nastříhaný obrázek. A čím uzavřít, když načít hláškou? Ještě větší hláškou: "It will be like... "Flight of seven million bumble bees!!"

"A na molo už nám vstupuje modelka, jež není na mol, ale beztak by se mohla zalíbit Cyberštamgastům v hledišti, dámy a hrochové!" Proč by se mi měla sakra líbit, říká si TlusŤjoch, pokud objevil tuto "notaci". Pokud ne, zeptám se ho já - a nebo můžeš ty, milá DayDreamer snící a fotící - pro tebe je tato žirafí modelka předvádějící - jak se na žirafu a obecně zvířenů s přenádhernými krky sluší - zboží ryze kravatní.

Epický - zaměřený na příběh; ale hlavně: dlouhý
Nechci si ani představiti, jaká je řecká definice ortoepiky - ale fuj, to sem tahat nebudeme! Pro Dubious Kate čili Kočku, která mě tak hezky podrbala za ouškem a to i za to, že jsem jí dalo vesměs vesmírný předmět (který se jí snad líbí i přes svou nakřáplost a mírnou nasáklost Gagovostí) tu totiž visí v pomyslné galerii výjev vskutku historický. Plší a Streptokočičí historici - naostřete si brýlové čočky, tohle je bytva o Tjúbketin bejvák, ba co - přímo o gauč! Jestli se Sikar alespoň potutelně neusmívá, nesmí po přečtení tohoto textu odběhnout na záchod dokud neocení renesanční zachycení na této fresce.

Ajajaj, chyba není na tvém příjímači, eM z planetky běloskvoucně hladivé! Přála sis Jonatána, nebo Johna Tana? John Tan je poněkud podivný muž opírající se u hyperbusové zastávky na Orionu prakticky, vědecky i teoreticky vzato prostě furt. Tak snad se spokojíš s jeho zmateným výrazem, že nejsi hypervlak ani hypervlaková průvodčí s (hyper)bujným poprsím. Já toho Trubadúra asi zlochtím!

Už jsme tu měli modelku žirafí ale modely chlupatějšího rázu?! Co se to děje? Né, že bych svým přijímačem na Alfě nepřijímalo ty vaše prapodivné soutěže, ale tohle se sem snad ani nemuselo vplížit jako jakýsi sociální parazit! :-D Ale trendy jsou trendy. Takže s makromikrofonem v ruce ti, milá Eri jistězaposlouchaná, osvětluji: Zcela vlevo můžeme spatřit Tvrdnus; kalhotový typ neodolný vůči mrazu (trendy proto, že je to neužitečné a nesmyslné) plus padnoucí klobouček ze slámoviny, dále přecházíme... no, přejděme vtipálka s podpr... brýlemi a konstatujme, že na stejdži se nachází nejtrendovnější Trychtýř! To jest prosím poslední výstřelek (na prázdno) Vesmírné módy, Trychtýřovitého odvětví, abych bylo přesnější. Snad jsem tvůj na modely nárok kladoucí požadavek splnilo!

Dlouho jsem přemítalo, jak nějaký talisman, přívěšek či cokoliv hmatatelného iontovými paprsky přenést na Zemi a věnovat to Fantaghiře. A přišlo jsem na to (kupodivu, já většinou přicházím jenom na schůze, nebo raději vůbec nikam). Milá, vůni kinosálů stejně jako já zbožňující Fantaghiro. Tady je tvůj talisman. Smysl si v něm musíš najít sama, snad ti ony smyslné křivky pomohou, ale věřím, že ti přinese štěstí - už proto, že si ho můžeš dle vyznačené čáry vystřihnout!

Shrnutí poznatků: Malé stvoření má hrozně rádo králíky.
Malé stvoření má na Alfě dva zakrslé králíky.
Malé stvoření má rádo všechna zvířátka a má moc rádo i Foo Fooa, toho, jenž pacičkami zamnul a poprosil o vícero času - tak tady je tvůj prastrýc ze středního kolena, sám Bílý, vyšinutý Králík! Nese ti čas. Co čas, možná i čaj, což? :) A přečti si, než využiješ všech těch vteřin, Alenku od pana Carolla v originále. Určitě ještě víc zkrálíkovatíš.

Krátí se mi dech,
zbývá jen říct: Blegh!
Vidělo jsem, Garou, vlky;
věř mi, žádné plané plky!
Jejich hrudi - ač nevím jak
kryl detektivně
laděný baloňák.

Nejsmutnější, ale zároveň jednoznačně nejusměvavější věc, kterou chci poslat, je bezejmenná gejša. Nemá jméno, aby jí ho každý mohl dát sám - každý japonec, samozřejmě. Nebudu na sebe líčit tuny přetvářky, jako moderátoři ve vaší Supernově (máme ve vesmíru mnohem hezčí), ale ten upřímný úsměv obsažený v čaji si lidští tvorové a lidské duše uvězněné ve zbořených domečcích z karet zaslouží v tenhle moment úplně nejvíc.
Pro tebe, milá Mňouklo & Vymňouklo, určitě taky jeden doušek zbyde - už za ten upřímný nápad. Děkuji ti, samo bych nepřišlo na to, jak z takové dálky pomoct.

Na The mám dvě prosby - aby prominula malému, chlupatému tvoru, že až teď bude dopisovat charakteristiku; aby prominula ještě jednou mě, za to, že jsem ji tak hrůzně ztvárnilo a aby v neposlední řadě prominula také Jedné, nezbedné Holčině, která mi vnukla onu prosbu! :-D Takže, dámy a šavlozubé ponožky; jak by řekla nejmenovaná angličtinářka: "Dzí... Dzí!"

Další slečna, která zavítala na mou Alfa Centaurskou domovinu poprvé a nebála vyjevit svou prosbu je Jenny. Že ty máš ráda kiwi? Přiznám se, že já také. Otázka je, jestli konzumuješ nejraději to novozélandské nebo z křovisek trhané - ale nápad zazněl a dozvuk už si můžeš vnímat jak chceš - tramta-da-da-dá! Kiwi Chocholaté při své nejveselejší pozici!

Drahá to záležitost, v dnešní době skupovat klasiky. Zvláště pak klasicistní klasiky nebo různé úsměvy - ale co bych to bylo za plnitele, kdybych nezaběhlo do Louvru a neukradlo jim tam můj vlastní úsměv z šestnáctého století! A tu máš, Lady Decembrovitá, ať vyslýchají tebe! :-D

Zdaleka doléhající tóny by zbortili i Berlínskou zeď (i Berlýnskou)... Yämäha se stává německy mluvící a tóny hrající společností a nám nezbývá, než si na dvojitostně ba co trojitě extrémní skupinu posvítit lucernou pro Lucernu a vyvalit Augen.
Was?! Hitlernazistischpunkkapelle? Blützkrüg? Prögressive Punk mit Prfky Knírofatého Diska?!?

Už to letí, rychleji než křídla všech fénixů z blogu M. - balíček vitamínů! Vytříbené citramíny, citrolusy a jiné pochutiny i pokyselotiny pečlivě zabalené s jednou důležitou přísadou - chlupatou láskou :)

Tak tato mlhovinu už nejspíš z dimenze NNNN nebude, milá Merkytis. Po požití silně halucinogenních látek nejenže vylučuje přebytečné myšlenky, kterým ventilem se dá... ale i plazí jazyk? Najdeš ho? Až jej najdeš, vyplázni jazyk také, dokončí to celou psychadeličnost výjevu. Snad tvé přání dosáhlo dobrých tvarů... tedy - netvarů až patvarů!

I Mike neváhal a hned si něco - jako správný Centaurský turista - přál... leč trubadúr to zase chovotem zpřekroutil a vytroubil naměkle: "Žabku lízající zmrzlinku!" A ještě ke všemu čokoládovníčkovou. To si pak i stvoření myslí, že si z něj - blázna - dělá někdo blázna ještě chlupatějšího. Tady tedy je, ona vietnamská žabka... chudák, třeba jí studí polyesterový jazyk.

Nikdy jsem nezkoumalo, jestli na pobřeží Anglie žijí kytovci, delfíni a jiná mořská plavidelní stvoření. A vidíte - žijí! Moon-lustre měsícem zahalená a sluníčkem na planetce oplývající bude snad mít radost - našlo jsem pro ni delfína s přirozeným anglickým humorem, co se živí výhradně a pouze čajem s mlékem.

Víš, milá Wraithomilko Nass, já se skutečně snažilo... ale tvé nejhorší noční i denní můry se staly pravdou - tak hebké, vousaté šaty po wraithovsku jsem se snažilo zpatlat a zároveň hlídat před plchy... až jsem je tam nakonec muselo přivít, jak byli zažraní! Měl by sis je hlídat, Sikare. Lezou ti už do peněz, zachvíli polezou do šatníků!

Krásně zvídavá prosba byla odsouhlasena dvojhlasně Opti-Mystique, slečnou kreslivou, a Kelyšem, vlkem samotářem. Hrozně mě potěšilo, že se tak zajímáte, co ono vlastně to stvoření ku svému duševnímu pohodlí dělá! A tady to máte - vlévá si hudbu do uší. Jemně, lehounce, po drátku, aby stihla přeskočit ona jiskra zalíbení a zašumělo to na srdci i kdesi vnitřně. A vy mi teď na oplátku povíte, kterou písničku si nejčastěji zpíváte! :)

Ozzro, ozzro... Kdybych jen tušilo... (tak bych tam ty motýlí křídla dodalo)! Jednoznačně bych to ještě dozmindfuckovatělo, ale třeba's ti to postačí. A nezapomeň popřípadě zvětšit na plnou velikost, abys vnímal každé, ručně malované zrnko písku a lidstvo stavějící si filozoficky a pateticky řečeno písečné zámky plus cihly a uhlí flusající bytovky myslející si, že jsou něco víc (tzv. Panelový antisemitismus).


Čističi myšlenek, Ratusko kytary struny hladící, jsou strašně zvláštní stvoření. Vyskytují se skutečně jenom tam, kde je jejich výskyt žádán a kde si jej oni sami žádají. Takže já pevně doufám, že máš-li černé myšlenky, vyhrabe ti je tenhle hrabavý tvor během pikosekundy z mysli!

Rue je určitě stejný zvířenorád jako malé stvořeníčko! No a prosba "fretku, co jede" nemohla být nedodržena přesně dle popisu - a tak tedy, tohle je Fretka Fredyovská (leč tak hezky básnit neumí), která jede a jede a v podstatě by měla dojet do psychoanalytické léčebny.

Prát se s nápady abstraktními nepřipadá v úvahu - však nechat myšlenky pozápasit nebo dokonce nechat jazyky by se jako kordy střetly v nelítostné argumentační smršti, to je jiná! A od anglického "say" požádala - jistě ukecaná - Sayuri o mlčeti zlato. Tak, a teď komu přisoudit ten bronz a bramborovou, popřípadě šťouchanou...


Tubecat má každý rád. Ale Tubecat nás ráda jistojistě nemá - tedy, alespoň mne ne, teď mě ze vší chlupatosti nenávidí, protože jsem ji vsadilo do vskutku neoriginálního dopravního prostředku. Tak si nechte chutnat, done Kudrnoplchare, Sikarosi, na kterého míří ona bojovně zdvižená pracka!

Zazipovaný, ale přesto pro Skřítka. Nebo to snad jest skřet? Těžko říci. Ale určitě se mu moje kreslení zalíbilo, nebo se - dle mojí teorie - nasměje nad mou neschopností nakreslit něco hezkého či něco hezky. Myslím, že jsem ale stvořilo výsostný trojsmysl - Zazipovaný, stripující párek, který má na letáku označení "svlékací" v čapce? Je to dosytosti zvrhlé, hezké a čapkovité?

Jen ti, kteří jako stvoření spolu se Slečnou Fulghumovou zbožňují Jimovu poetiku najdou to, co Jim hledal. A jaké dveře otvíral... ponoř se, prosím; snad to bude koupel smyslů.

Léétavý medvěd letí do náruče s veleúsměvem! Ale není to ledajaký medvěd, ne ne, tenhle má neobyčejně hvězdný prach, který se usadil v jeho kožíšku, milá Tééro! Tak snad se ti bude líbit, je celý jen tvůj - k rozhýčkání a nasycení ani studenou, ani horkou kaší.

A odhalení, na jež jsem se těšilo ale zároveň se děsím. Čeho? Nadšených UWOlogických přednášek o nesmyslnosti (i když taková rýmovaná bajka...) tohoto nálezu! Neb já jsem nalezlo vskutku prastarý, tak prastarý, že jej už ani prastarníci nepamatují kvůli senilitě; nákres prostředku ryze dopravně/mávavého. Nezastavuje na mávnutí, nižádná plácačka (ani na mouchy) nezastaví jeho počínání ba ani pasažér mnohdy nestihne nasednout. O co jiného by se mohlo jednat než o Pleskačovo kolo, které jsem hledalo specielně pro Cyberštamgastí, vědecké účely! Zde jest, v celé své prstovosti, jak jej Pleskač (prý měl ušiska o průměru jeden a půl celého metru) zanechal v šupleti, jež jsem vypáčilo pravým špičákem.
Tak, a teď UWa po mě!

Flupné věci jsou zkrátka flupné.
Definici flupnosti si vyhledejte, nejste-li již s touto argumentací jako Douglasovští maniaci obeznámeni, na Googlu, jež se se flupností sobě vlastní vynořuje a zanořuje - tak, jako kapesní kapesníky, tajemní to tvorové. Jejich velikost nesmí nás mást - číhají v močáliscích a chystají své zánovní krabičky na smrtící stisk a pak... a PAK, kreslivá Tril, here comes the Thrill - FLUP!

Trocha šikovnosti a kopačák, to snad nikoho na míčovité planetě Zemi neurazí. V mém pseudonepovedeném podání by to ale snad Tu, jako obyčejně Neobyčejnou mohlo nepotěšit, nicméně - šikovnost nastříkat a kopat a kopat, až se prokopeš do... co že to tam máte v Česku za protiručce či protinožce?

My dlouhovlasci a dlouhochlupci známe, jaké to je, když vám někdo přisedne pramen (jako třeba ten knižní Vee-wegh), oj oj, záludná to bolest pramenící v pramenech a kořenech vlasových! Však společně s frisúrou jsem u této bajky zachytilo žábu nejen v okamžiku rozhodném, kterýs zažádala, ultrauniverzálně tvořivá Vendy, ale i ve stavu hladově slinícím! A moucha? Co moucha, výsměchář posluchači Kačera Džegra (aneb nemaskovaný odpor k Rolling Stones ze strany Alfa Centauri :-D)!

Štěstí... a kdekdo by očekával přiletivší, tulivou, zlatou mušku! :) Jenže pro Vysmáté a Výsmátou obzvláště musím najít jiné štěstí... to, co pramení z nitra. A tam si každý z nás vidí málokdy. Zadívejte se tedy na skřítka štěstí ukrytého ve svém úboru z podivných planěk - nebo snad nanukových dřívek? Co uvidíte? Usmívá se? :) Nebo na vás vyplazuje jazyk?

Vžum! Přimíchat trochu Yasuovského čaje a už to bude všechno správně emotivně nabité. Abys na to nekoukala (jako na ostatní kresby) jako na směsici čmáranic - v podstatě jsem při kresbě každé z čar vyvolalo ve svém chlupatém kožíšku nějakou tu vlastnost, démona! A hle, koktejl, jež je třeba vypít z obrácené sklenice. Jinak by to zabilo i plcha.


Lehký, pohrávající si, poddajný vánek.
Vánek, co vane, odvane nebo možná přivane.
A nebo si lebedí ve vaně? :) To už, milá Yu Suzuk(e)i musíš posoudit sama - a také to, jestli je vůbec zhostění se úkolu hodné tvého přání a prosby!

Dýmka kráčí tichou pustinou a hledá, pátrá po svém majiteli. Nese mu, nebo snad jí? úsměv, co se záhadně přisál na ret a také trochu toho klaksonování na zahnání chmur! A to jsi věděla, milá Ichos, ano ano, tak znělo to jméno majitelky! To jsi věděla, že prý s dýmkou v ústech se hned cítí člověk sebejistěji? :) Tak tedy baf!To je všechno... bohudík? Alfědík? Malé stvoření je hrozně rádo, že všechno stihlo ale nadává si, že to stihlo tak pomalu a tak ošemetně. Jeho kresby nejen že nestojí za starou Bellu, to už by ani Edwardovi nestálo... ehm. Tfuj. Musím na závěr zmínit jednu větu, která mne napadla při kreslení a totiž (ono to bude asi souvětí, ups):


Nesejde na tom, jak moc velkou udělají prosté kresby radost vám nebo jak moc živě si je představíte, i když vždycky doufám. Protože nejživější je vždycky můj úsměv a pocit, který po doježdění tuhou po papíře mám.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | Web | 21. března 2011 v 20:35 | Reagovat

Hohohoo! Moje Mlčeti zlato je velice povedené, stejně jako zbytek kreseb. Opravdu ojedinělý styl, to se musí nechat. :)

2 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 21. března 2011 v 20:36 | Reagovat

Perditax rozhodně oceňuje :-) A těší se na záznamové lomografie pořízené Vyslancem :D

3 Victoria* Victoria* | Web | 21. března 2011 v 20:38 | Reagovat

Páni, to muselo dát práce! Přečetla jsem komenty k obrázkům jedním dechem, obrázky jsem si zamilovala a těším se, až nakreslíš mé přání:) Moje milé Stvořeníčko, patří ti veliký veliký obdiv!

4 Sikar Sikar | Web | 21. března 2011 v 20:55 | Reagovat

rohlík!!!

a ano, je to renesanční... (utíká na záchod)

5 Cervenej_cudlik Cervenej_cudlik | E-mail | Web | 21. března 2011 v 21:16 | Reagovat

Už po několikáté děkuji za milou kresbu:) mám teď ooobrovnskej úsměv, abych trochu přiblížila k úsměvu celou tu Zemi:)

6 ellie ellie | Web | 21. března 2011 v 21:22 | Reagovat

ako vždy, šikovné stvorenie sa pochlapilo (pochlpatelo?) a rozveselilo svet :) len tak ďalej, kresbičkuj :))

7 Fantaghira Fantaghira | Web | 21. března 2011 v 21:22 | Reagovat

Děkuji za talisman. Opět jsi mi vykouzlilo úsměv na tváři. Vypadá to jako nějaký střípek ze vzdálené hvězdy. Určitě si ho vystřihnu a budu pořád nosit u sebe :-)

8 Dubious cat Dubious cat | Web | 21. března 2011 v 21:28 | Reagovat

aaaaaaaaaach! To je epické,krásné,plcho-kočkoidní!!! Nádhera.. děkuji ti Stvořeníčko:)

9 m. m. | Web | 21. března 2011 v 21:32 | Reagovat

Ó, děkuji, hned se cítím zdravěji :)

10 Kelyš Kelyš | E-mail | Web | 21. března 2011 v 21:33 | Reagovat

Panečku, to je perfektní nářez z Alfa Centauri. Nebolí tě ručičky? Všechny obrázky na přání mají své kouzlo a já děkuji za ten můj a Opti-Mystique a odpovídám, že nejčastěji si zpívám písničku: "Nepudu domů, nepudu domů, byl bych doma bit." ;-)

11 Naďa Naďa | Web | 21. března 2011 v 21:38 | Reagovat

Jsem zklamaná, ale ne překvapená. Dovoláváš se MCHS mé fantazie a představivosti, ale co ta tvoje? Spí? :-)  8-)

12 Vysmátá Vysmátá | Web | 21. března 2011 v 21:52 | Reagovat

:) byla jsem hloupá, když jsem si řekla o štěstí :) správně jsi mi nakreslil, kde se schovávalo. Prohrabala jsem hromadu ponožek a u jedněch obzvlášť načáchlých jsem ho našla- smutné a opuštěné. tak jsem ho vzala k sobě a máme se oba dobře-štěstí i já :)

13 Benda z Monia Benda z Monia | E-mail | Web | 21. března 2011 v 21:53 | Reagovat

Budou na hadry... A já nebudu mít ani kapku krve na oblličeji, protože ta helma je fakt imbacool! :-D  :-D  :-D

14 agrrr agrrr | E-mail | Web | 21. března 2011 v 21:55 | Reagovat

Aj! Takových krásných obrázků!!! Kdy si to stihlo Stvoření?
A já si zapomněla o obrázek říct...chjo. Ale co?!? Já jsem pořád šťastná jako blecha, že jsem ti osobně mohla potřást tlapkou a poznat tě. :D

15 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 21. března 2011 v 22:04 | Reagovat

Krásně ses toho, milé stvoření chopilo.:)
Všechny kresby jsou úžasné, obdiv k tvojí fantazii. Tak zatím.~

16 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 21. března 2011 v 22:09 | Reagovat

[1]: To jsem rádo, že se ti to - santovsky, hohoho, líbilo! :-D Mlčeti zlato byl, přiznávám, těžký úkol. Ale hlavně, že sayuješ takovou potěšivou větu, kterou si nezasloužím!

[2]: :D Cirrat... to se radši vůbec netěš, předem ti tlumočím, že to bude vypadat jako opuchlá noční můra sedící na kávárenském stolku popíjející mlhavé ráno, a to znamená, že tak bude vypadat půlka filmu :-D I když... i tom se dá básnit. A zpívat, žhééé?
When the moon is... :-D

[3]: Ale kdež... VÁM všem patří obdiv! :-) Vy jste mi poslali tak úžasné nápady ke zpracování, já jenom vzalo tužku a něco načmáralo. Musím ale přiznat, že mě to moc hřeje, že jsi je přečetla jedním dechem... Ono takový jeden dech, to je vlastně krásná věc :-)

[4]: Čaj už kvasí, kvasí?
Když už i Šiška určil styl... to mohu jít na kunstvesmírohistorika!

[5]: Každý se počítá, výýborně! :-D Tohle jsem přesně chtělo. Jsi úžasný Čudlík, ostatní se buďto mračí nebo agresivně blikají, ale ty... je mi ctí mačkat na tvé usměvavé body!

[6]: :-) Pochlpatělo! To je obrat! Ta slovenština je přátelský jazýček. Děkuji za podporu, ale, něco ti pošeptám... ono jí netřeba, já to mám jako drogu :-D

[7]: :-) Je to jistojistě střípek z hvězd, když to říkáš - nejlépe to, co předám, odhadne ten, komu je to adresováno!

[8]: Já děkuji. Za pomazlení a za možnost a povolení ztvárnit tak epesní epiku! :D

[9]: Jé, no tak to jsem moc rádo! Já ještě také vykašlávám ty hvězdné prachy z ovzduší, takže ti, s dovolením, kousek z balíčku přeci jen odkrojím... :-D

[10]: Nebolí, nebolí, ale jsi moc hodný, že se ptáš - je pravda, že když si na to takhle vzpomenu, trochu pobolívají! :D Ke tvému vkusu, jak jsi jednou zmiňoval, by mi sedělo i: "Nepudu domů, nepudu domů, doma není beat." :-) Jsem rádo, že ses nanářezil, ale nepořezal!

[11]: Ale nu tak... Babičko... :-)
Nevezmeš mě paličkou?
Viď, že ne,
cožpak vždy to kýžené
musí tam být - a ne že ne?
To ti místo prázdné
nic do hlavy nežene? :-)

[12]: :-) Pozdravuj ho, prosím! Nejhezčí je na tom to, že každého štěstí se skryje jinde - a upřímně, pod svými ponožkami bych ho hledat nechtělo :-D

[13]: Yeaaa! :-D My magičáři se zkrátka na helmách musíme shodnout :-D

[14]: Já samo nevím, kdy jsem to stihlo! :D No to já jsem také šťastné, jako stvoření - kam se blechy hrabou, Agrrruš! :-)

17 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 21. března 2011 v 22:24 | Reagovat

Stvořeníčko, já ty tvoje obrázky prostě... žeru! :-) Však víš. Strašně se mi líbí styl, jakým maluješ, jelikož je to originální, vtipné a vždy povedené. Ani dnes jsi nezklamalo! TLESKÁM!

18 Rue Rue | Web | 21. března 2011 v 22:31 | Reagovat

Má úcta, tohle je ta nejlepší nakreslená fretka, co jsem kdy viděla. To by mělo viset v uměleckých galeriích!
I zoubky na kousání má. A zadání splněné do puntíku, zkrátka jede jako fretka.

A ostatní obrázky jsou taky povedené. A přes obrázky se člověk taky o chlupatém stvoření něco víc :).

19 Jenny Jenny | Web | 21. března 2011 v 22:36 | Reagovat

Kiwi se mi tůze líbí :) a jaký má klobouček. Je to rozený gentleman.
Děkuji moc, máš můj obdiv, že jsi to takhle všechno stihlo :)

20 ratuska ratuska | Web | 21. března 2011 v 22:43 | Reagovat

Kuju velice, hned jdu čističe vyzkoušet :-).

21 Tril Tril | Web | 21. března 2011 v 22:54 | Reagovat

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO! hahahahaha!!!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

22 ethnea ethnea | Web | 22. března 2011 v 2:55 | Reagovat

Ale kruci, zase jsem prosvihla zadani... Jde to se mnou opravdu z kopce. Tak jdu aspon "slintat" nad ostatnimi obrazky.
Nepremyslelo male chlupate, ze by ilustrovalo knihu? Verim, ze by se uzivilo.

23 Darling Darling | Web | 22. března 2011 v 6:38 | Reagovat

Stvořeníčko! :-) Opět jsi mě ze špatné (zamilované) nálady vytáhl svou bezkonkurenční kresbičkou - i těmi ostatními :-) Moc ti za to děkuji! :-)

24 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 22. března 2011 v 10:44 | Reagovat

[17]: Doufám, že pomocí Pleskačova tleskacího kola.
Za které mnohokráte děkuji.

25 Vendy Vendy | 22. března 2011 v 11:15 | Reagovat

Vidím tu Stvoření
v záchvatu tvoření.
Parádní obrázky!
Jednotlivé ukázky
předvedly dílo skvělé.
Vivat pro Alfu Tvořitele! :-D  :-D  :-D

26 Babe Babe | E-mail | Web | 22. března 2011 v 15:34 | Reagovat

Díkuju!! :D Vidět vylízaný jazyk byl vždy můj sen :)

27 Benda z Monia Benda z Monia | E-mail | Web | 22. března 2011 v 16:04 | Reagovat

[16]: To víš že jo..! Báj d vej, teďka hraju na turnajích. A vůbec to není špatný! :D

28 Reina-sun Reina-sun | Web | 22. března 2011 v 17:48 | Reagovat

Jsem velmi nadšena z tvých výplodů tvé ALfa-mysli. Jen škoda, že jsem nestihla taky něco vymyslet, abys to mohlo poAlfit. Snad příště :)

29 Garou-tan Garou-tan | Web | 22. března 2011 v 18:29 | Reagovat

"Alfědík" je neuvěřitelně kouzelné slovo :)
Ah, vlky tedy opravdu máte. Ale abych pravdu řekla, asi bych se s nimi do řeči nepouštěla - jde z nich respekt. I když, třeba je to chce jen poznat :)

30 Wraithomilka Nass Wraithomilka Nass | E-mail | Web | 22. března 2011 v 20:08 | Reagovat

Jé, šaty jsou přenádherné! A že se tam dostali plši nevadí. Dokonce se mi to i líbí.... :-D
A třeba zavedu novou módu. Kdo ví - třeba se uchytí i u vás na Alfě? :-D :-D

31 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 22. března 2011 v 20:37 | Reagovat

Stírám slzu z oka dojetím nad geishou i nad čajem. A nad ostatními obrázky myslím, směji se, pláču. CO ta tvá pacička všechno neudělá...

32 Cirrat Cirrat | E-mail | Web | 22. března 2011 v 20:38 | Reagovat

[16]: Vyřiď prosím Vyslanci, že vzhledem k tomu, že na některých fotkách vypadám jako Buddhova matka - a na některých pak jako Duch Buddhovy matky, musel by se hodně snažit, aby to přeflus :-D

33 pavel pavel | Web | 22. března 2011 v 21:29 | Reagovat

Můj kamarád si výklad učitele zaznamenával namísto písmem miniobrázky. To překvapení profesora, když chtěl vidět jeho sešit. :-D

34 Taychi Taychi | Web | 22. března 2011 v 22:11 | Reagovat

[33]: :D...Já chci taky. Mohla bych to dělat v zeměpise...,,ČMELOVÁ SEŠIT! Co to je?!!!!" :D ííík

35 alma-nacida alma-nacida | Web | 23. března 2011 v 12:16 | Reagovat

Tuuuuze povedené kreslení! Jak se Ti na Chladném Severu líbilo? Ač mám do Jáchymova dost daleko, je to aspoň na stejné planetě ;-). Hádám, žes bylo na hřebe(c)nech hor, jináč nevím. Avšak děkuji. Snad's mě někde nepotkalo rozevlátě rozcuchanou... ;-)

36 Ozzro Ozzro | Web | 23. března 2011 v 16:47 | Reagovat

Uáááá vražedná dýmka.

37 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 23. března 2011 v 18:20 | Reagovat

Milý Chlupáčku! Udělala jsem pro tebe Štětiňáka! http://vy-mnouk.blog.cz/1103/stenicak-stetinak-pro-chlupate

38 ichos ichos | Web | 23. března 2011 v 18:21 | Reagovat

hohó, dýmka je suprová. Nikdy jsem nepomyslela, že dostanu dýmku. Indiánskou dýmku míru - jak zpívá Žlutý pes. Bafám imaginárně na Tvou počest!

39 DayDreamer DayDreamer | Web | 23. března 2011 v 19:41 | Reagovat

Krásně se ti ta žirafí modelka povedla:)Děkuji mnohokrát!^^

40 sl.F sl.F | Web | 23. března 2011 v 19:57 | Reagovat

Stvoření naš nejmilejší já ti z celého srdce, duše i omámených smyslů děkuji :) a strašně tě obdivuji, že zvládáš pro nás toho tolik dělat a hlavně tak úžasná chuť do toho :) jsi můj hrdina ;)

41 Lucerna Lucerna | Web | 23. března 2011 v 20:37 | Reagovat

si talent, ty si vies poradit z kazdym zadanim :-D parada! :-D

42 Courtney Courtney | Web | 23. března 2011 v 22:16 | Reagovat

Já fakt žasnu nad tvojí bohatou fantazií, milé malé stvořeníčko :)
Vlastně ano, ano známe ;)

43 Mimbral Mimbral | Web | 24. března 2011 v 8:17 | Reagovat

Přiznám se, že jsem nedoprohlídla celý článek, neb je ráno a povinnosti na mě čekají. Nicméně... ty kresby! Jsou kouzelné. A tak jsem si přemýšlela, jestli i Ty nejsi kouzelný, jestli Tvé stránky tu nejsou proto, aby TOLIK lidských (i nelidských) duší těšily. Jako by ses tak pěkně staral o naše úsměvy. A my Ti je tedy vracíme. Můžeme si s nimi zahrát házenou, což? S úsměvy ale nejsou žádné "auty". A ani auta.
Je to prostě kouzelné a skoro teď lituju, že jsem si o nic nepoprosila =)

44 eM eM | Web | 24. března 2011 v 16:20 | Reagovat

Chtěla jsem sice Jonatána, milé Stvoření, ale tvoje fantazie a všehoschopnost zase předčila moje představy :-D Mockrát Ti děkuju, je to mnohem lepší než jsem čekala. Je to...chlupatě dokonalé ^^

45 Ta Obyčejná Ta Obyčejná | Web | 24. března 2011 v 17:13 | Reagovat

Parádní! Děkuji moc Stvoření ;)

46 Opti-Mystique Opti-Mystique | E-mail | Web | 24. března 2011 v 19:16 | Reagovat

Máš recht, milé Stvoření - relaxace hudbou je ta nejlepší :) Ale tvoje obrázky + komentáře určitě také přidají k dobré náladě :)
A ptalo jsi se, kterou písničku nejčastěji nahlaz zpívám? Já nezívám, já řvu - a poze, když nikdo není doma :D Dám ti sem odkaz na YouTube, ať si taky můžeš zařvat :D
http://www.youtube.com/watch?v=Lpds3V90VbM

47 Little Bunny Foo Foo Little Bunny Foo Foo | 25. března 2011 v 17:20 | Reagovat

Foo Foo ti oběma ušima tleská,
protože kresba tvá je tuze hezká,
i tvého rýmu si vysoce cení,
děkuje za vše, drahé Stvoření.
(A odpusť mu prosím, Stvoření malé, že jeho rýmy nejsou dokonalé.)

48 Mike Mike | Web | 25. března 2011 v 20:22 | Reagovat

díky za žabku :-D  :-D  :-D

49 Anička číslo dvje Anička číslo dvje | E-mail | Web | 25. března 2011 v 23:01 | Reagovat

Je nádherný, a ani není nemocný...

50 Jedna Holčina Jedna Holčina | Web | 28. března 2011 v 22:06 | Reagovat

Bohužel nemám čas na to, všechny si je projít a moc mě to mrzí :( V nejbližší době to hodlám napravit. :) Šavlozubá ponožka s The je...vynikající :D Krásná, suprová, bombastická a já nevím co ještě. A dokonce je jí i podobná :D Děkuji moc za takové odhodlání The nakreslit :)
Děkuji, děkuji, děkuji, poklona, odcházím, brzy na počtěnou :)

51 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 28. března 2011 v 22:14 | Reagovat

Mě tak moc mrzí, že si nikdy nepoděkujete sami :-)
Já si to nikdy nezasloužím za ty své příšerokresby, to vy si vždycky musíte poděkovat navzájem: "To byl ale skvělý nápad, wunderbär mein Kollegin!" či jakkoliv bilinguálně jinak! Víte? :-) Stejně mě to ale moc hřeje.
Děkuji vám!

52 Téra Téra | Web | 2. dubna 2011 v 16:27 | Reagovat

Krásnej méďa. Moc mě potěšil :) Děkuji ti.

53 Teri Teri | Web | 3. dubna 2011 v 17:50 | Reagovat

Chlupatosti, jsem já slepá a omezená, že si "objednávek" nikdy nevšimnu, nebo jen prostě chodím v blbou dobu? :) Už týdny mám vymyšleno, co bych hrozně ráda viděla načrtnuto Tvou neuvěřitelně šikovnou chlupatou tlapkou, a nikdy k tomu nejsou vhodný podmínky. Asi budu muset zavést pravidelnější lety na planetku Alfa Centauri :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.