Alfa Centaurské Malovelké Plnění Na Přání

1. června 2011 v 20:16 | Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri |  8)
Myslím, že jsem rychlým čmáratelem. Ale stejně mi to nedá a ze slušnosti se všem vašim malým dušičkám omluvím, že jsem nestihlo všechno oskenovat a vyposlat vaším směrem dříve než-li takhle k večerním hodinám. Ale právě možná teď potřebujete něco na uklidnění, něco před spaním shlédnout! A vaše dětská já jistě čekají nějakou pohádku, což? Tak tedy přistupte blíže, jen blíže - bylo nebylo, na Alfě čili Proximě Centauri, konalo se již sedmé kreslení na přání. Co si budeme povídat, malí blogískové a mrňavé blogískařky; nebylo to žádné kreslení, ale prachsprosté čmárání uhlovitým tělesem na cnostně bílý papír.

Jak už to tak bývá, malé chlupaté stvoření se snažilo převést všechna přání do jednoho a okořenit je svou fantazií. Tentokráte ale přidalo ještě bonus - svůj vlastní výkřik myšlenek, první větu, která jej; jako jediné doopravdy malinké stvoření mezi vámi povětšími (fyzicky) lidmi; napadla. A vám už zbývá jen přežít prohlédnutí si těch výtvorů a malé stvoření doufá, že se vám budou líbit - a šťastný den dětí vám všem, malincí!


Api Dersovo dětské já si přálo reportéra ve vskutku extrémních podmínkách a já daného mikrofonomuže skutečně nešetřilo, jak vidno. Nejenže jeho úsměv povadá ve čtyřicetistupňovém horku a dvacetistupňovém blizzardu, ale navíc pracuje pro zmíněnou, tady raději nejmenovanou televizi. Život reportéra obklopeného antenkóvitými tvory a masožravými komáry je vskutku extrémně nelehký...


Věčně mladé jadýrko Babičky Nadi zajásalo nad přáním vskutku holčičkovským - domeček pro panenky! Ale ať je dřevěným, zněl dodatek (pro kutila zásadní informace). A tak jsem se dalo do díla, stloukalo, připravovalo, měřilo, řezalo no a nakonec tam mají ty panenky, milá Babi, i přímotop! Snad se ti z účtů neprotočí... ale jsou mrkací. To je výhodou.

Bagrů máte prý na Zemi celá stáda, ba přímo velestáda. Prohání se vyprahlou zemí a ořou pneumatikami plus bagrují bagrovadly... jako správný malý klučina z Mónia si malý Benda přál bagr. Tak tedy ano! Tady ho máš! Uvidíš, jak ti budou kluci ve školce závidět (respektive je zaplaší puch)!

Bzučící Bumblebee poprosila o výjev přímo prosebný: já, jak prosím o odpuštění! Totiž - o propuštění ze spárů spánku (ač lahodných spárů) a o trochu času na hraní. Každý jste to jistě zkusil a uspěl - stejně tak uspívám i já. Eek!!

A zase já! Ale tentokráte snově létavé - vzduchoplavecká Darling, která se mi snad brzy vrátí mě ve své malounkosti požádala o let nad kukaččím... nad motýlím hnízdem. A já skutečně letím! Co dodat? Wheeeee! Leťméé! Malý, chlupatý babočka neadmirál.

Po malinku Bwouky neboli Beatles čili Beetles už takhle určitě někdo zachytil... ale já je nejenže zachytilo ale i chytilo! A to jenom pro tebe, Day Dreamer zrcadlovkovitá. Tady, podívej - v krabičce od Manchesterských zápalek! Tak snad jsou tedy poznat, ač John se dívá jako kdyby tam viděl revolver a George už nám pomalu stoupá...

Popravdě je to nemilé. Vyletíte si takhle ze svého minihnízda na nějakou minisvačinku a ono tohle. Vpravdě nemilé je i to, že já muselo takhle připravit na rozplácnutý osud malého dráčka. No tak, Draggito, zachráníš ho už?? Zachraň, prosím!

Vířivosti vířivosti surreálna...
Pochybně nepochybná dáma tu přemýšlí nad dalším komiksovnem a vskutku jí to jde od pacek. Otázkou zůstává, zda-li na vás do toho šera nevskočí a nezačne se s vámi mazlit. Kočičí geny tu totiž jsou - a jak vidno, Dubious Cat má ve svých malopředstavách jen a jen sebe/kočku! Složíš si z fragmentů další díl komiksu?

Nadlidským ba přímo nadcentaurským úkolem může být stvoření takového úplně obyčejného tatínka. Když mě ale za ručku zatahala básnivá eM, neváhalo jsem a v dušičce se mi pospojovaly základní decentní znaky tatínkovství. A tak tu stojí - nepoznán a nažehlen (jen mírně), s klóbrcem i chutí na nedělní oběd!

Mám hroznou radost.
Protože mě malounká Fabiana požádala o radost a já s radostí splnilo. Tedy, to musí posoudit ona... ale úplně jsem se odlepilo od přízemností a všech jiných krajně neradostných tíživností a fííí! Vznášíš se taky tak, Fab?

Malá milá Fantaghira má narozeniny!! Takže se paradoxně stává větší... No nic, řeklo jsem si, žádá si překvápko tak já jí nějak vybafeně a pobaveně překvapím! Tady máš, Fantaghiro, tvé obnažené stáří - vidíš, jak je stále překvapujícné a mladé? A vůbec, nazývám odteď tvé narozeniny mínusnarozeninami: takže si postupně budeš věk odečítat dokud nedosáhneš nuly. Neboť na den dětí je každá dětská duše oblažena, viď? :) Přeji všechno (nejen) nejmenší!

Ušatý milovník ušatostí, králíček Foo Foo mne požádal o vyjevení ryze edukativní - fuj, to slovo zní velmi nenápadně - a já vyhovuji! Toto jsou prosím tři tvorové kteří (kromě mě samotného) žijí na Alfě jedna - plačtící brokolice Emanuela, jakási šavlozubá ponožka, kterou mi sem zatáhla The a podivnokvětinus, který občas pozdraví a občas nepoděkuje.

Na pozemských gaučích odehrává se mnohé! Já si vybrala něco nenožního a to proto, že Ichos fotbalohorečková zřejmě požádala ve skrytu své malé duše o žlučovitou fanynku. Čeho jiného než kopané. A tak tedy předkládám talíř, ještě za horka vyšplíchnuté žluče - nejspíše totiž právě padl gól! Okolí třes se, byť tě zachvíli cosi ošplíchne!

Neznámá turistka, kterou rádo zpětně navštícím, jmenující se Izabelle poprosila malé stvoření aby načmáralo lekci plavání s velrybami! Ho - velmi mokrostní přání a já se pokusilo vyhovět. Jen se, Izabell, budeš muset vcítit do role kachničky. Neboť velryby mají kachničky velice rády a lekce nízkofrekvenční čeká!

Malá zvířátkamilující Jenny poprosila o nakreslení pacienta. Ovšemže žirafího pacienta - a dokonce neobyčejného, s neštovicemi, a jak si měří teplotu! Tak tady je - myslím, že zachránit ho může jen a pouze tvůj rozšířený úsměv!

Srrrk. Krrrák!
Co to slyším? Slyšiny či vidiny? Ah, to jen vrána pro Kadetku Jainu usrkává brčkem svůj oblíbený, pochoutně i pokoutně vonící džus z namletin broukovitých! Tak tedy dobrou chuť, slečno/vdovo vráno!

Bylo jsem velepoctěno - slovem! Zpívá se o mě! V Kelyšovce neboli Kelyšově písničce. A ten mě v zápětí požádal o ztvárnění útržku textu s mojí malou chlupatostí. Tak tedy mávám, seč mi UWOlogické schopnosti stačí a seč se udržím na odvrácené straně Alfy!

Náznak anarchie pod mořským dnem?! Malá Lištička Gryffinovitá má nejspíše záměry ponořit se do hloubky a zjišťovat, zda-li skutečně existuje ojedinělý druh hlavonožce s ponožkou na hlavě a piercingem v chapadle... Já mohu říci jediné - existuje!


Úsměv.
Jak prosté slovo. A přesto - dokážete si to představit bez něj?! Já ne. Malá Lucerno, posviť prosím do koutku své duše i do koutku svých fantazií a na ostrůvku osamělém vyhledej přesně ten správný úsměv, který dosadíš do onoho reliéfu obličeje, který ti servíruji. Pak teprve bude úplný a ty uvidíš ten úsměv, který jsem ti do mysli namalovalo :)

Milá soutěživostní Mami, vždyť ony už si Ajá i Lulu o svůj obrázek řekly! Jen nevím, co by sis přála ty. Tvé malinké já se snad tedy potěší nad druhou bubákovskou nohou a nad mým výkřikem v podobě plus - které mimoděk přidává pana Jahůdku a které se mi pranic nepovedlo. Ostatně - jako zbytek! :-D Snad se to těm tvým dvěma mrňavostem, s kterými bych si jistě porozumnělo, bude líbit.

Protože černobu je třeba vypustit a už dovnitř nikdy nevpustit. Protože i zášť umí z těla zmizet jako lze vysát jed z rány dokud je čerstvá ale jed ze srdce lze vysát i za pomoci vůle a možná i kapičky lásky, té nevidetelné ruky které pootočí kohoutkem a do toho všeho se ozve vrzavá Melody...

Pokud mě memory nešálí pak jsem vytvářelo a zasadilo mluvící strom jen a jen pro Memorin, která si ve svém malochlapeckém těle oblíbila punčochy a její silueta se teď komíhá a komíhá kol a kol toho stromoviska... A já poslouchám jeho moudrosti a kůrovité drbání.

Mňoukající Mňoukla zamňouknutá do koťovného akordu tudíž hravosti nesmírné snad bude potěšená tímhle lenivým obrázkem! Vždyť i kočky mají své dny a co je lepšího, než speciální lůžkovina dřevitá!


Krev stydne v žilách jak přichází hrabě z nejhrabivějších, které mu doufejme nehrabe - Dracula už se sápe, a už se sápe i po tobě, milá malokrvavá Nass! Lépe vyhnout se dnes tradiční noční procházce při měsíčku, protože by mohla skončit vinným posezením bez vína - ale co to vidí oko mé chlupaté... hrabě že je v penzi? A jeho zuby už neslouží tak jako dřív?

Ach...
Jak ctnostně pískovitě bílý pohled naskytl se malému poustevníkovi! Již bude mít kde přebývat. A to jenom díky přání optimystické Opti-mystique! Sláva korýšům, kteří mají takhle světle uvažující patrony :) A líbí se i tobě tento pískohrad?

S přáním nejsilnějších lístečků a samých přenádherně kudrnatých a vlnitých letních snů i dnů, čmárám a sním za i pro Ovcu moju. A tak ptám se ještě jednou, zda-li neopadá její vlna? Neopadá! Vždyť ona nebojí se snít a kořenit v klavírních klapkách!

Doufám, že Ozzro na své pouti za sluncem a za kmínem nepotká žádnou z vyschlých, dehydratovaných mořských pan. Neboť u jejich ovasů a uzených pachů se střetávají všemožné národnosti i vyjeté olejové skvrny, není-liž pravda!!


Malá, malinkatá Reino Sun! Nebo Reino Star, ty, která koukáš na hvězdy a ony se zrcadlí na tvou dětskou dušičku? Tady je tvé dětské já - a nenakládej s ním nějak hanlivě, protože ono je velmi křehké a lehce se ztrácí. Horší už bývá ho v sobě znovu nalézt...
Don Sikaros de la Plcho si vyžádal něco nechlupatého, nevtuběumístěného, nevesmírného... Hm hm, co to může být, přemítáte! Ale já to samosebou vím - vyobrazení symbolistického slimáka zaslizeného a uslzeného, jenž dlí pod svým slunečníkem!Překvapit Skřítky tak, aby řekli "A prooč?" je vskutku těžké. Ale já jsem si lstivě zamnulo pacičkami a vědělo, jak skřítka zmást a vůbec obelstít. Tak tady máš to překvapení - určitě se podivíš, co tady dělá tvůj obrázek pro mého pozemského kamaráda (navíc s UWOlogickým podtextem), ale není se čemu divit - hrozně se mi líbí, a já si také zasloužím povytáhnout něco, co je mému dětskému srdci blízké!

Zdalipak Vypravěč neboli Storyteller odhalí, jakou že to mírovou hračku jsem mu nachystalo? Noó, mělo jsem v záloze kufřík malého Greenpeacáka, tlačítko na deaktivaci nevraživosti a jiné vymoženosti Alfahi-technologií - ale nad tuhle zkrátka hračku není! A nezapomeň nabídnout nepříteli jeden fouk...


Svýma dvěma jistojistě oranžovýma očima na mne hledí Taychi taychiovatá; a ty její očka se určitě nebojí mrknout, ba nebojí se ani vypoulit no a už vůbec se nebojí hledět do vnitř...

Co by bylo kreslení bez kolesových parníků?
Vzpoura vypukla, páně Minicyberštamgastě, přesně v devět hodin večerního času. NA své obvyklé plavbě do Johannesburgu byl již ráno parník překvapen náhlým výskytem tří violoncellistických kvartetů. Ukázalo se, že se jedná o vzpourumilovníky a nikoliv vzpupné milovníky vážné hudby - při výstupu jeden z nich zahrál několikero tónin na revolver a jal se bouřit. Jak vše dopadlo a jak zmatečná scéna jest v závěru musíš se již přesvědčit sám!

Křečkovitá podstata osobnosti je důležitou součástí vlastně nás všech - umělecky umící Tril nevyjímaje! A tak jsem ti vytvořilo obraz toho strašného úprku křečka Babbita, kterýžto ve svém pomatení nad knihou či zítřejšími novinami - opojen kofeinem - spáchal útěk a poškodil ranní účes svého spolubydlícího...

Slunce uvnitř přeji malilinkaté Vendy, které s prosluněnou tváří a předčasným poděkováním požádala o cestu do neznáma lemovanou slunečnicemi. Žel, na tu Goghovu to nemá, ale třeba uvidíš to tvé slunce ke kterému se slunečnice natáčí a prosí ho o chvilku pozornosti.

Co jiného míti pro Veverku nežli ještě menší veverku! Vykulená očka prozrazují, že se jedná také o druh rodu ženského a jeden zub zase prozradí, že je to veverka velmi mlaďounká! A tak na den dětí může uctít i jedno mládě, hurray!

Mělo jsem tě varovat, má milá Viktorie... neumím kreslit hezké věci! Ano, nejen že nehezky kreslím, ještě všechno překroutím v nesmyslnost a neuměleckost. A co hůř - nejenže neumím kreslit hezké věci, ale ani neumím kreslit hezké pozemšťanky! Tak mi tedy, prosím, promiň a dívej se více na ten druhý, tebou vysněný obrázek, kde tě ve své náruči svírá medvědí ochránce.

A hned za jednou slečnou spřízněnou přichází druhá slečna spřízněná nejen se mnou, ale i s předešlou! Uf, to jsem se do toho zamotalo. Nicméně, moje milá Vysmátá: tady nabízím celou škálu, ba přímo velikananánský výběr maličkostí, aneb míst, kde neexistuje jiná starost než neustále dřevěnění usmávacích žláz: prvé těleso je budka pro blázny, můj skromný vynález, no a ty další dvě, ty už poznáš! :) Tři je zkrátka moje (chlupaté) číslo!

Yasuovského čaje třeba hodně, mnoho hektolitrů někdy. Ale zažene zaručeně chmury i žízeň. Jenom ho nesmíte, prosimvás, pít tak, jako malé nešikovné stvoření! Jedno oko nezůstalo suché. Vylovíš mě, prosím, má Čajopaní?Žeby vše končilo takhle topivě? Ale kdež!
Jsem malilinkatým stvořením a vy byste si měli svoji malounkost připomínat. Snad se vám moje čmáranice zalíbí... Jako vždy totiž doufám ve váš úsměv ale tentokrát doufám i v to, že se nepřestanete ptát svých malinkých, dětských já. Protože ony se vás určitě ptát nepřestanou.

Vaše
zdánlivě malé
stvořeníčko
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 1. června 2011 v 20:32 | Reagovat

Mruheheh, tradičně sebou mlátím smíchy, jen ty obrázky vidím. Stvoření, tomu se říká servis!

Díky za slimáka. Už si chystám rýč.

2 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 1. června 2011 v 20:34 | Reagovat

Děkuji ti milé, Malé,
nemusím toužit po kytře dále.
Mám teď svojí, kočičí, co má akord kotěcí,
i z ostatních obrázků mám oči telecí.
Děkuji, děkuji, vivat kytary, vivat Alfa, vivat Malé Chlupaté Stvoření!

3 KadetJaina KadetJaina | Web | 1. června 2011 v 20:37 | Reagovat

Super dílka, některá jsou prostě unikátní a alfovská a směju se u nich jako nikdy :D. A vrána pijící broučí džus se velmi povedla. Tuhle novou příchuť navrhu do obchodů :)

4 Fabiana Fabiana | E-mail | Web | 1. června 2011 v 20:40 | Reagovat

Děkuji za radostnou radost, vystihlo jsi ji až neuvěřitelně přesvědčivě :) Ano, vznáším se (obecně díky Garou ♥) díky tobě zase o trochu výš :)

5 Api Ders Api Ders | E-mail | Web | 1. června 2011 v 20:50 | Reagovat

Děkuju ti, milé Stvoření, vystihlo jsi to úplně přesně! (Teď mám radost, že moje přezdívka začíná na A). A ostatní se ti taky moc povedli :-)

6 Vysmátá Vysmátá | Web | 1. června 2011 v 21:02 | Reagovat

Z naprosto příšerného dne jsi právě vytvořilo nádherný skvost... a děkuji. Budku pro blázny využiji, a ve zbylých dvou se právě nalézám :))

7 Ovca Vypatlaná Ovca Vypatlaná | Web | 1. června 2011 v 21:09 | Reagovat

Ja neopadám, neboj! Nanajvýš si ostrihám svoju vlnu, aby mi nebolo v lete teplo. ;-)
Veľmi pekne ďakujem za úžasnú kresbu, čo by sa ja robila bez dennej dávky optimizmu od Stvořeníčka? Na oplátku posielam nejakú zasnenú melódiu na Alfu zase ja: http://www.youtube.com/watch?v=3gS5dSF1-pA

8 Victoria Victoria | Web | 1. června 2011 v 21:11 | Reagovat

Moc ti děkuji, drahé Stvořeníčko:) polekala jsem se svého širokého úsměvu, snad tak široký ve skutečnosti není:D hlavní je, že je plný radosti:) a druhý obrázek v náruči ochránce tedy obdivuji ještě víc, tam se cítím opravdu bezpečně:)

9 Dragita Dragita | Web | 1. června 2011 v 21:24 | Reagovat

moc děkuji za obrázek, neboj dráčka zachráním :-D  :-D všechny ostatní se mi také líbily, děkuji za krásnou chvíli :-)

10 Vendy Vendy | Web | 1. června 2011 v 21:48 | Reagovat

Jsi neuvěřitelně milé, pozorné a tvořivostí obrovskou nadané! Tvé vesmírné obrázky opravdu potěšily a popisky k nim jsou neobyčejně zábavné... 8-)
A já se vydám tou cestou lemovanou slunečnicemi a za obzorem snad konečně potkám něco hezkého... (jen aby to nebyl Jack Rozparovač, nebo pan Harvey, huh...) :-D

11 Veverka Veverka | Web | 1. června 2011 v 22:17 | Reagovat

Děkuji Ti moje milé, roztomilé .:-) Zlepšilo si mi náladu v krušných vedrných časech v Egyptě. ;-)

12 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 1. června 2011 v 22:21 | Reagovat

Posádka kolesového parníku (přeživší členové) děkuje za věrohodné vykreslení oněch dramatických událostí.
Připojuje se i pan Al_man, Mike Nellid a Venca Dg.

13 Fantaghira Fantaghira | Web | 1. června 2011 v 22:44 | Reagovat

Ach, stvoření, to je jeden z nejlepších narozeninových dárků, jaký jsem kdy dostala. A rozhodně mě překvapil. Věk si budu odečítat ráda, a navíc se k tomu všemu psychicky cítím na pět. Už pár let. :-)

14 Tril Tril | Web | 1. června 2011 v 22:51 | Reagovat

Cha chááá! To je fakt na smrt, tohleto...!!! Když jsem viděla toho úžasně dokonale neskutečně rozkošného křečka, málem mě to položilo. Naštěstí mě zocelil obrázek pro Fantaghiru a vůbec všechny ostatní, takže jsem tu sodu ve zdraví přežila a nezemřela ve strašných chechtotových křečích ani po shlédnutí zbytku. Ale nebylo k tomu daleko. Tudíž ti teď mohu nadšeně zařvat: BRAVOOOOOOOOO! :-D  :-D  :-D :-D  :-D

15 Naďa Naďa | Web | 2. června 2011 v 8:51 | Reagovat

Všechno se ti povedlo a s kloboukem dolů se obdivuji, že jsi všem nadělil obrázky s jejich představu. Děkuji nejen za splnění mého přání, ale i za ty ostatní obrázky. Zaradovala jsem se, že tvůj skřítek pro Luki drží v ruce knížku o Ferdovi mravencovi, o kterém jsem nedávno psala!

16 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 2. června 2011 v 11:31 | Reagovat

máš vážně zajímavěj styl kreslení...Hmmmm

17 Boe Boe | E-mail | Web | 2. června 2011 v 16:15 | Reagovat

Jsem tu poprvé a ne naposled. Chlupaté stvořeníčko je senzační :)

18 Darling Darling | 2. června 2011 v 17:42 | Reagovat

Posílám uznalé HM Umělecky Nadanému Stvořeníčku! Pokusím se to popsat jedním slovem... prostě dokonalé! Ale aby to slovo opravdu dosáhlo hodnot tvých kreseb, dej dokonalé na entou, to celé na estou a to celé faktorial :-) Moc ti děkuji :-)

19 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 2. června 2011 v 18:21 | Reagovat

Já zkrátka ty tvé obrázky mám moc ráda, Stvořeníčko! :-) Jsou krásné! Obdivuji tvůj malířský um...!
Jen, já vždycky přijdu o to, když mám zadat přání! Ach, škoda.... mohu napsat sem?
Přála bych si vyjevit něco z UWOlogie. A to přesně mávající blog...je-li to možné... já ještě neměla možnost žádný takový vidět, ale myslím, že to musí být skvělý pohled! 8-)

20 Opti-Mystique Opti-Mystique | E-mail | Web | 2. června 2011 v 18:26 | Reagovat

Malé milí ! Ten hrad z písku je skvostný ! Být malým stvořením, tak se tam okamžitě stěhuji. Přemýšlím, ve které věži bych si zařídila ložnici... nejspíš v té, ze které je nejkrásnější výhled :)

21 ichos ichos | Web | 2. června 2011 v 20:10 | Reagovat

Olé! Děkuji, našla jsem si, že ichor je jakási mýtická tekutina, součást krve bohů.
Žlučovitá fanynka musí dávat bacha, aby to s tou žlučovitostí nepřehnala, nová pohovka a tak vůbec... :-)

22 Reina-sun Reina-sun | Web | 2. června 2011 v 20:43 | Reagovat

ó stvoření! KRásnější nejsem ani na fotografii! Ano, vím, dětské duše jsou ta křehoučké. Třeba to bude tou naivností a nevinností...

Každopádně děkuji moc za tak krásný dáreček, jak bych se ti jen mohla odvděčit? :)

23 Mami Mami | Web | 2. června 2011 v 20:57 | Reagovat

Úúúúdiv nad bezbřehou fantazií malé chlupaté hlavinky. Děkujeme za druhou nohu, ale bohužel se neshledala s očekávaným nadšením (tedy u těch, kterým byla určena), požadovali k ní ještě zbytek těla. Ano, jsou to nevděčná stvoření, sami kreslí hlavonožce bez příslušných obličejových částí a po zaneprázdněné chlupaté pacince žádají bubáčka celého, včetně dvou nožiček :-)

24 Kelyš Kelyš | E-mail | Web | 2. června 2011 v 21:08 | Reagovat

Nápad mávání z odvrácené strany Alfa Centauri byl skvělý, výtečný, ba co, předčil moje očekávání. Také jsem poctěn, děkuji Ti stvořeníčko. :-)
Ostatní obrázky jsou také vynikající. ;-)

25 bumblebee bumblebee | Web | 3. června 2011 v 4:12 | Reagovat

ach to je nádhera! děkuji převelice a musím říct- krásná tvorba! CHlupaté stvořeníčko tázající se mamínkz me moc dojalo a co teprv ty skvelé hodiny- cas jit spat:) uzasny napad :) Dekuju převelice :) Musím říct že se mi všechny obrázky moc líbí (také cesta za sluncem co si přála Vendy) a chtěla bych požádat mé milé chlupaté stvoření, zda můžu tvuj obrázek publikovat na svém blogu :) samozřejmě že se zdrojem :) Navíc..tam te každý zná :)

26 izabelle izabelle | Web | 3. června 2011 v 8:29 | Reagovat

Páni. Ale né, já nejsem turista, já sem všude jako doma, hlavně na Alfa Centauri, protože je tam blaze, téměř jako v Praze.
Blátotlačky mi nevadí, ráda se jí, abych si mohla zaplavat s velrybama, stanu, ale přece jenom, raději bych s nima plavala -tělo na tělo- :DD.

27 DayDreamer DayDreamer | Web | 3. června 2011 v 8:51 | Reagovat

Krásně se ti povedly! Johna jsi vystihlo nejlíp, ale i ostatní jsou suproví! :) Děkuju moc ^^

A jak se ti vůbec daří na tvojí planetce? Chystáš na prázdniny něco fantastického?

28 Lucerna Lucerna | Web | 3. června 2011 v 9:29 | Reagovat

uf, stym vyplnenim usmevom to bolo velmi mudre, ty si take lisiacke stvorenie :-P :-D

29 Wrathomilka Nass Wrathomilka Nass | E-mail | Web | 3. června 2011 v 20:14 | Reagovat

Ó!!!!
Tak takhle bude vypadat Hůlka za několik let? Tak to jsem zvědavá.... :-D
Jednoduše kouzelné. :-D
Děkuji moc, milé stvořeníčko, že sis na mého Draculu našlo čas.... :-)

30 eM eM | Web | 3. června 2011 v 20:51 | Reagovat

Děkuju Ti, Stvořeníčko! Lepšího tatínka jsi mi nakreslit nemohlo, je tak...taťkovský ^^

31 Jenny Jenny | Web | 3. června 2011 v 21:59 | Reagovat

Člověk má hned lepší den, když na něj kouknou takové krásné malůvky :-) A zvlášť, pokud je jedna s věnováním přímo pro něj.

Je to něco, co tě skoro nic nestojí (snad jen trochu času, pár nápadů a pár kreslících potřeb) a přesto potěší mnoho lidí. Jsi jako Mírové sbory :-D

32 Memorin Memorin | E-mail | Web | 3. června 2011 v 23:50 | Reagovat

to je dokonalý!
děkuju :-*

33 sl.F sl.F | Web | 4. června 2011 v 14:10 | Reagovat

Ty všechny kresbičky jsou tak kouzelné a vtipné ... máš za to můj veliký obdiv ;)

34 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 4. června 2011 v 22:51 | Reagovat

Jsem strašně rádo, že se vám všem kresby líbily! :-) Dělám to nesmírně rádo.
Jen mě asi trochu mrzí, že tentokráte snad poprvé nepoděkovali všichni. Nevím, zda-li je to tím, že jste si konečně uvědomili tragičnost celého tohoto čmáravého projektu nebo jen nuancemi větru a nutkavostí odletět ven z okna na procházku/proletku :-D
Ale vy, kteří děkujete, my vždycky dodáte šťávy.

35 Benda z Monia Benda z Monia | E-mail | Web | 5. června 2011 v 15:11 | Reagovat

Zajímavé. Mám bagrující botu. Snad odežene i profesory, kteří mi ve spěchu nezkontrolují test a dají za jedna. :D

36 Storycollector Storycollector | Web | 9. června 2011 v 14:18 | Reagovat

Některé jsou roztomilé, některé moc veselé. Pěknou kombinaci pocitu vyvolává, Stvořeníčko.
Odhalené stáří vede, takové přání by pobavilo všechny oslavence, nejen ty co do počtu let 'zkušenější'. :-)

37 Vendy Vendy | Web | 10. června 2011 v 19:58 | Reagovat

[34]:Tragičnost projektu? To snad ne! Možná tady ještě nebyli! Třeba se teprve podívají na své dárečky... a pokud tu byli, viděli a neozvali se do komentáře, nic si z toho nedělej, stvořeníčko, třeba nadšením ztratili zrak a nemohli se orientovat v klávesnici... ;-)  8-)
Tvoje obrázkování je super, a s jistotou můžu prohlásit, že něco tak zajímavého jsem už dlouho neviděla. (ha,teď to vypadá, jako bych pamatovala Šemíka, ale tvůj styl je opravdu originální.) :-D

38 Storyteller Storyteller | Web | 11. června 2011 v 23:47 | Reagovat

Jé, děkuji, :-) dlouho mě nikdo nic nenakreslil. Čouda? No, záleží na náplni :-)

39 ratuska ratuska | Web | 13. června 2011 v 19:36 | Reagovat

Krásné jako vždy, škoda, že jsem přišla s křížkem po funusu :-(.

40 Paní Yasuo Paní Yasuo | Web | 24. června 2011 v 20:59 | Reagovat

Božínku! Já tě nevylovila, když jsem to poprvé četla? Házím lano z čajového vlákna!
A děkuji.
Ano, ano! Čím více čaje, tím lépe. :-)

41 Vixen Vixen | Web | 27. června 2011 v 17:16 | Reagovat

To je protě úžasný...:):)nejvíc se mi líbí hrabě drácula..:-):) nevím prosč potom taky žirafa z neštovicema..:):):) To je úžasné.:):)Asi si tě dám do mé řubriky Mrkni kde mám oblíben blogy snad vám to stověří vadsit nebude.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.